Giriş yapmadınız.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 16.07.2013, 03:40

Dur dinle sevgili

<SPANtn":"K"}'">Vazgeçiyorum Senden Her Gün..... Bitiyorsun İçimde Giderek Ve Ben Seyrediyorum İçimdeki Bitişini .....Yüreğime Ne Dur Vazgeçme Demek İçimden Geliyor Ne De Sabret Demek.... Sadece Seyrediyorum Benden Gidişini.....! Oysa, SEVMİŞTİM SENİ DELİLER GİBİ... SONUM OL İSTEMİŞTİM.....!Ama Sen Yeterince Çabalamadın.... Hep Seni Severim Bırakmam Sandın.....! Ama Yanıldın....! UnuttuN BİR KADIN HİÇ GİTMEYECEK GİBİ SEVER...... AMA BİR GÜN HİÇ SEVMEMİŞ GİBİ DE GİDER....!Şimdi İçimi Acıta Acıta Gidiyorum Senden Ve Senli Yarınlardan ......

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 16.07.2013, 03:41

<SPANtn":"K"}'">Yüreğine misafir gelsem kabul edermisin kızarmısın bana? Hayır yanlış anlama! Sana gelmek değil niyetim aslında, giderken ardımda bıraktığım beni ziyaret edeceğim, uzun zamandır kendimden bir haberim yok. Dua dua biriktirdim tüm yakarışlarımı, kabul buyur arala kapılarını yüreğinin. Uzaklarda çok uzaklarda. Ama bir o kadarda yakınımda duran sevdanın yanı başına iliştirdim tüm özlemlerimi, burdayım işte karşında en saf halimle, tek nefes yetecek her şeyi unutmaya tek bakış yetecek düşleri yakmaya.
Geleyimmi?

3

Tuesday, 16.07.2013, 03:42

Vur davulcu davula ..
Sevdiğim kalksın sahura
Madem gelmedi aşka,
Bari gelsin imana :D :D

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 16.07.2013, 21:32

yonca..yüreginize saglık paylasım icin tsk.ler