Giriş yapmadınız.

chemadi

Acemi

• Konuyu başlatan "chemadi"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 15.04.2009, 12:06

FLATCAST admin giris hata veriyor...

Arkadaşlar 2-3 gündür flatcast ana girişi yapiyorum...kabul ediyor ama broodcast alanını görüntüle dedigimde tekrar şifre gir diyor..dj girişindede aynısı oluyor ve şu uyari geliyor..

"This page con only be accessed by registered users. Please enter your Username and your Password.

Sie sind noch kein registrierter Flatcast-Benutzer? Hier können Sie sich registrieren lassen!

ne yapabilirim acil destek lütfen...

2

Wednesday, 15.04.2009, 12:13

chemadi,

kullanıcı adı ve şifrenizde bi yanlışlık vardır doğru girdiğinize emin olun

This page con only be accessed by registered users. Please enter your Username and your Password.

TÜRKÇE AÇIKLAMASI
Sadece bu sayfaya, kaydedilmiş kullanıcı tarafindan erişilir. lütfen Kullanıcı Adı'n ve Parola'nı gir.

Sie sind noch kein registrierter Flatcast-Benutzer? Hier können Sie sich registrieren lassen

ALMANCA açıklaması

Henüz kayıtlı kullanıcı değilsiniz Flatcast'a Burada ----> kayıt olabilirsiniz

chemadi

Acemi

• Konuyu başlatan "chemadi"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 15.04.2009, 14:31

sayin beratcan....cevabini için öncelikle tesekkür ederim...bilgileri dogru giriyorum....admin ismimde çikiyor zaten..ama ordan Broadcaster's area kismina girmeye çaliştıgım zaman çıkıyorum sistemden....tekrar giriyorum...sürekli böyle oluyor

4

Wednesday, 15.04.2009, 14:43

chemadi,

explorer harici bir browser le girmeyi dene Firefox (mozilla) gibi

Sahte Windows Servisleri

Ne zaman Ctrl+Alt+Delete yapıp, Windows görev yöneticisini açsak,ordandan da işlemlere tıkladıgımızda karşımıza hemen aşağıda sıralanan exe uzantılı dosyalar çıkar. Aslında birer Windows bileşeni olması gereken bu dosyalar, aynı adla gizlenmiş birer kötücül yazılım da olabilirler.

WINDOWS SERVİSLERİNİN SAHTELERİ:

IEXPLORE.EXE : Backdoor.Aphexdoor türündendir;

Gerçek IEXPLORE.EXE: (Etkin sürücü):\Program Files\Internet Explorer klasöründedir;

Gerçek explorer.exe : (Etkin sürücü):\WINDOWS klasöründedir;

Yukarda da belirttiğim gibi Windows servislerinin sahtesiyle gerçeği aynı adı taşıyor;

"Not" belirttiğim gerçek Windows servislerinin yeri:
"(Etkin sürücü):\WINDOWS\system32" klasörüdür;