Giriş yapmadınız.

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

41

Friday, 16.05.2008, 08:22

yaa günlük bu aralar hersey kötü demek geliyor icindenb öyle degil ,diyemiyorum ama isleri ihmal ediyorum mesela suan dükkkanda olmalıydım.
arkadaslarımı ihmal ediyorum.
nerdeyse tek kisilik bi yasama döndüm dicem ama oda degil.insan yok etrafımda dicem.
oda olmaz insanlardan yoruluyorum.herkesle adeta dünyayla arama bir kac ışık mesafesi koymus gibiyim.
herseyi uzaktan ve dısardan yasıyorum.hayatın azcık ucundan icindeyim,her konumda, bu normalmi bilmiyorum.
bu yaslanmakmı,güclenmekmi.,yanlız tek kişilik bi dünyaya acaba kızlarımın büyüyor ve onlarla diyalogumun doyuruculumu.
sevdiklerimin hepsi orda ama düzgün msn acmıyorum.
accıksa yogumun kimseyle konusmuyorum.
tavla oynuyorum bu ara hep yeniliyorum ve karsıdakiler sohbet istegi deli ediyo beni uzaklasıyorum.
masum kurt adamıyım hırslıyım bana yetmiyor yada cok sey istiyorum.
altınlar yetmiyor istediklerime oyundan cok zevk alamıyorum, satomu istiyorum, silahlarımı istiyorum, gelisimi istiyorum,yetmiyor.
geriyo beni.
bu aralar hayatımda biseyler ters gidiyor. müthis bi doyumsuzlum var ALLAH HAYRETSİN hani derlerya BELANNIMI ARIYORSUN YADA KASINIYORMUSUN.en cok kızdım seyi hisediyorum, kendime dönüp ne istiyorsun melike diyorum,cevabım yok.
mutsuzmuyum diyorum,mutsuz oldugum belirgin sorumun yok.
ozaman niye mutlu degilsin bu gerginlik bosluk ne diyorum cevabım yok.
galiba ben kötüyüm günlük yada deprasyondayım, daha kötüsüde sorunu anlıyamıyorumki,cözüm ararıyım,yada cözüme ulasım.

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

42

Friday, 16.05.2008, 08:41

haa bide unutum son zamanlarda flatcast radyolarındanda koptum.
cok kötü ama sanki radyolar sanal askların evleri olmus, nerdeyse herkesin bi sevgilisi var, evli bekar.
nerdeyse radyolar arkadas bulma sitelerini gecti iki defa takıldınmı bayıyo.
radyolar bile girmiyorum.
ööööö oldu ucuz fingirmelerin teknolojik mekanları asık olan olana salaklar.
(salaklar ) bu kötüydü ama suan günlük benim salakta yazarım manyakta yazarım.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

43

Friday, 16.05.2008, 11:08

hahah yeşim, yorumlarina bayiliyorum inan :D

sevgili gunluk

ben oyundan bir sure ayrildim :( bu arada , sanada yazma firsatim olmadi yeşim,klani terk et sende yoksa senide ezerler, benden 70 kusur kademeden saldiriyorlar, odlekler nolacak :D
ama sen cik klandan senide hedef alirlarsa uzulurum, malesef bizim Turkiyemizde bu tur sacmaliklara izin veriliyor, oyunun adminlerine mail attim ama kimse tinlamadi, bu oyun dunyanin dort bir yaninda oynaniyor vede belli kurallar var, mesela kendinden 10 kademe asagi yada yukari saldiramazsin, ama bu oyuna bizim Turk imzasi atilmis malesef, her turlu yolsuzluk hat safada...

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

44

Friday, 16.05.2008, 12:59

masum zaten biliyormusun kısır bi döngü yapılan bisey yok .
kademe yükselmesinin hic bi espirisi yok, kotada yükseliyor.
bana halka icinde sürekli yürüyüp yol almayan fare gibi kota büyüyor.
poan yükseliyor iste icraat aynı.
hani bilirmisin muhakkak görmüsündür.esegin semerine, esegin boyundan uzun bi sopa baglarlar ucunda yesil ot.
esek otu görür, bi gayret ota dogu yol alır ama cubukta semerle birlikte yol aldıgı icin zavallı eseek asla ota ulasamaz.
bu oyundaki hedefler aynı öyle.gitgit vardın yer aksaray.oyalama yaa zaten ilkten merakti bu oyun beni sarmaz düsüncesi olusmustu bende.
yinede uyarın icin tesekkürler.
dedim ya sana tehdit ediyolar.yine icimden geldi salaklar dicem :)))

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

45

Monday, 19.05.2008, 08:47

günlük günaydın.
dün bir ruya gördüm ,höök etti beni salladı ,sarstı yaa adamları ruyamda görmeyi bile kaldıramıyorum bunu aşmalıyım, bu cok kötü aslında kötü olan sultan hatunu rüyamda görmem degil, onlarla yasadım mutsuz yıllarımın canımı acıtması yinede bunu asmalıyım.
ve bir film izledim enkaz oldum.
yaa inanamıyorum dedim bu kadarmı olur demekki yanlız deglim birileri biyerlerde benim yasadıklarımı yasıyor ve film olmus. bu kadar anlarmı insan yada bu kardamı anlatır.
filmmin her sahnesini nefes almadan izledim umutları hayel kırıklıklarını özlemleri acıları olayları bakıstaki mantık, enkaz oldum enkaz, dünümü mahfettim.
ama yarınlarımı kutrtarma kararı verdin bir daha yeniden dünlerime inat.
hayat benim.
okadar darbe almıski yüregim artık ezip gecemiyeci kimse kalmamıs bu hayat benim cünki bi tane var.
kimsenin ama kimsenin onu harcamasına izin vermicem. abuk hayat cok zorsun, ama bende kolay sayılmam ve senden alacaklı ölmücem.
tabi. ALLAHIN senin yardımınla iyki varsın ALLAHIN cünki insanlar nankör insanlar kötü, insanlar bencil, insanlar hep kullanma derdinde.
ALLAHIM bana verdine sahip cıkma gücünüde ver, yani hayatıma artık ilerde hatırladımda bu günlerim icin acı cekmek istemiyorum.yüregimdeki her damla yaşın her buruk tatdın her yarım uktenın her sönük umudun sebelerinden nefret ediyorum.
pazar günümü mahfeden dünlerimdende.dünlerime mahfeden sevdiklerimdende benden korkun, cünki ben artık kötü olmaktan korkmuyorum.
acılarım yüregimi yüregim pencelerimi törpülemis kuyruma basanı cok büyük bir zevkle tırmalarım.
hayat ne sana nede insanlara kuyrumu kaptırmak gibi bir niyetim yok cünki. günlük mucuks.iyki acmıslarseni.

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

46

Monday, 19.05.2008, 12:52

kariSmak gibi olmaSa Sadece özgüven ekSikligi derdim ama demiom :D

pSikoloji derSinde iyi dikkat etmiSSem, yeSimcim Senin ilgiye ve deStege ihtiyacin var ;)

maSumun deStegi Seni motive etmiyorSa, günlügü karalamaya devam etmen iyi olur

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

47

Monday, 19.05.2008, 14:07

SheKerLee tesekkür ediyorum ilgine.
biliyormusun masumu seviyorum o iyi biri. ama bu baslık insanların kendi duygularını dökmeleri için acılmış, evet karalamayı seviyorum bana cok iyi geliyor.
hic kafamda bisey yokken günlük baslını arama yapıyorum.bi sürü sey dökülüyor. sonra okuyunca ben bile aaa evet diye toparlıyorum.yani icimden geceni hesapsızca yazıp sonra duygularımı, düsüncenin dısında. dısardan okuyup degerlendirde sansım,daha net görüyorum kendimi .
hele bir kac gün sonra. bi daha okudumda bakıs acım daha güzel oluyor.
aldıgın piskoloji dersi sana ne katmıs bilmem.ama sorun öz güven eksikligi degil. fazlasının olması cünki.bu beni basına buyruk bi ölcüye cekiyorki buda insanların karşıma dikilmesine ve sorun cıkarmasına sebep oluyor.
hatta senin eksiklik olarak niteledin vasıflar, kıskanclık olarak bana dönüyorki. canım acıyor.
tertemiz yöneldim insanlardan dengesiz davranısların getirisi canımı yakıyor. haa ozamanda bende onların canını yakma ihtiyacı hisediyorum.artık yakıyorumda bazan sonrasında üzülsem bile
keske azcık özgüven eksikligim olsaydı ozaman senin dedin gibi masuma sıgınırdım, onunla dertlesir onu dinler onun hayatıma ve sorunlarıma cözüm olmasını beklerdim.
masumu seviyorum arkadasım onunla paylastıklarım keyifli ve ona güzel arkadaslıgı icin tesekkür ediyorum.buna vesile oldun icinde sanada ama sen masumdan cok daha önce burdaydın mesela seninle bu diyalogu yakalıyamısız, varsın hep görüyorum.
kimsin hic bilmiyorum.ama masumu bu kısa sürede tanıdım kadarıylada seviyorum.
bak ne dicem sana madem piskoloji egitimi gördün. bilgin var, bana yardım etsene ihtiyacım olan destegi ver.
burası bi paylasım formu oldugu icin bende vizitenin yarısını öder.
sana minnter olurum :)) iyi niyetin icin.etmesen canın sag olsun, ben burda karalar döner bakar arkamda bırakır basar giderim.bilirsin imam bildini okur.

• Özel mesaj gönder

48

Monday, 19.05.2008, 14:26

hello gunlukkkk, kurt abla dondu oyuna, simdi bir vuruyorum bi kiriyorum hic sorma, biraz gucum yukselsin wampir avina cikiyorum, ama bu kezde daha guclu wampirler beni dovuyor, eh bende kaciyorum :D cok sabirsizim, az sabirli olsam kimse bisey yapamaz kendimi gelistirip guclenicem..
yesim sana saldirmadilar demi benim yuzumden...

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

49

Monday, 19.05.2008, 14:31

yok hayatım rahat ol yesim gayet mutlu wampirler mutsuz olsun.kim tutar bizi. :sevgi:

• Özel mesaj gönder

50

Monday, 19.05.2008, 14:37

aynen :) bende kademe 36 ya hazirlaniyorum yeni silahlar alicam ama once guclenmem lazim biraz, silahi alacagim zamanda cehennem tasi satin alinca altinda veriyolar, silah parasi yani :D

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

51

Wednesday, 21.05.2008, 08:06

PİŞMAN OLUR DA BİRGÜN
pişman olur da birgün dönersen bana geri,
dönersen bana geri...
gönül kapım açıktır, çalmadan gir içeri,
çalmadan gir içeri...

sana sevgiler sonsuz, henüz geçmedi zaman,
henüz geçmedi zaman...
gönül kapım açiktir, çalmadan gır içeri,
çalmadan gir içeri...
DÖNÜŞ ZAMANINI GECTİİ BENDE KACRDILAR O ZAMANI.

hani bisey bilirsiNİz, sesizden ve derinden düsünce bu olmalı dersin davranıs ve hareketlerle cıkardın sonuctur bu, ama zandan öteye gecmez tahminden veyahutta iddadann öteye gecmez.
başarırda karsındakini konusturursan kelimeler somut kavramlara döner sözler taavvüttür.zan olmaktan cıkar.
hayatım boyunca mantık kavramı bende duygularımın önünde olmustur. duygular sıcaktır.
mantık soguk cok ama mantık somuttuur. duygular yanılgı payı yüksektir sogukta olsa yada zaman zaman cok agır, gerceklerinle yüzlesmek herzaman tercihim olmustur, bilmem ve görmemezlikten gelmek yetimek yetmez bana, emin olmak isterim,
var yada yoktur, olasık ve olabilirlikler.rüzgara benzer eser bilirsin hisedersin.elinle tutamazsın rengini göremesin dokunamasın kar gibi soguklunu, yagmur gibi ıslaklını yaşıyamasın.ama rüzgarın varlınıda inkaredemesin, nasılki rüzgar yagmurun parcasıdır yada karın önce eserki rüzgar sana bulutları tasır. kar getirir yada fırtınayı.ama eser hisedersin o esinti seni yagmura kar fırtınaya tufana götürür.sezgiler rüzgar gibidir yada olayları degerlendirme hatmin etmeler rüzgara benzer.
bende rüzgar estimi getirini beklerim ardından.
görmemezlikten gelemem rüzgarı icimde hisetimde.ardından gelen fırtınaysada rüzgara karşı dikilmekten hic kacmadım bu güne kadar.
yıpratıcı olsada yasadını hissetmeyi seven biriyim ben olumluyuda olumsuzuda.
gevelenmelerin adamı degilim ben var olamayanları, yok edebilecek gücüm var.
bana inanmıyorlar bu imkansız diyorlar görecekler ölümden baska imkansız yoktur.
itinasızca hoyratca haksızca canımızı yakıyorsun herkes susuyor aman diyorlar. daha kötüsünden kacmak icin, soguk rüzgar var havada insanlar aman yok esmiyor diye inkar ediyorlar, fırtına cıkar korkusuyla :)) onlar korkuyla yasamasın diye ben fırtınayı cıkardım olsun bitsin:))
ama korkanlar zarar görmesin diyede onların önünde durmalıyım durucamda, cünki onlar beni kaybetmisler bende kaybedilicek bisey yok.
bu fırtına köklerime köklerime vurucak zaten korkanlar önünde kalkan durduklarımda beni suclucak hasısız diye degil, korkulanı kapıya getirdim icin ama karsısında durabilcemi görcekler.
zaman onlara bunu göstericek ama ortak zeminlerde bana bu olmazki siz kardessiniz sözünü getirecek tıpki simdi, bu imkansız koparıp atamasın dedikleri gibi.
oysaki bilmiyorlaar coktaaan kopmus, koparan koparmış.ben sadece atacam gidecek.
üstelik bu düsündükleri kadarda zor degil tabi benim için.

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

52

Wednesday, 21.05.2008, 23:17

sevgili günlük şuu masum varya, beni cok pis bagladı, oturmus vampirleri bekliyorum iyimi .
300 altına ihtiyacım var :)) aahh aaah yedinci kademeye gecersem yardımsever masumdan zırh almak icin destek isticem.
bu gidisle ben o zırh karıncanın hac ca varma hızıyla gidicem gibi.
tabi masum el atınca öyle olmucak. masum :yanak: :yanak: :yanak: :yanak: :yanak:
:yanak: :yanak: :yanak: :yanak:

• Özel mesaj gönder

53

Thursday, 22.05.2008, 07:05

yeşim, ay simdi gordum pardon, sen zirh iste yeterki ben sana ucuza satarimm :D oyunda oldugunda haber ver istedigin zirhi sana hemen vereyim ;)

yeşim

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

54

Thursday, 22.05.2008, 18:41

evet günlük bu sana son karalamam.
illaki bundan sonrada sana yazıp cizecekler olacaktır.bi kac gündür safak sayıyordum, portalda varlının sesiz sesiz var olusumun yok olusunu biliyordum, bu gün olucak. cok sevgili masumun mesajlarının ilerlemesiyle teskere vakti.
ha bu forum varya melikenalan burda oldugu sürece burayı cok sevdi öyleki.forumun icinde olup hoyratcca foruma zarar verenlere yapmayın foruma zarar veriyorsunuz diyip sivrilicek kadar.
hic beklentisiz merhaba dedigi bu forumda bayaca bi zaman gecirdi çıkarsız beklentisiz, büyük bir sadakatle. sadakat duygusu hayvanlarda bile vardır mesela aslanlar oldukları belli bi ortamı belli sınırlar icinde benimser orayla bütünlesirler orda ölür orası icin savasırlar.
köpeklerdede vardır bu ve pek cok hayvanda,oldugu yeri sevme koruma benimseme bu bendede var kendini bilen herkeste olur.
sever benimsedi yeri sever, peki insan sevdigi yere zarar verirmi.evet veriyor.
bencilinin hırslarının kıskanclının paylasamamanın getirisi.
oldugu mekana huzursuzluk tartısma sorun problem cıkarıp, ihanet eden tek canlı insan olmalı.
ama melikenalan bunlardan asla olmadı burda oldugu sürece burayı sevdi ve istediki huzurun sevginin paylasımın doslugun mekanı olsun.
bunu yasamayı basaramadı.egoların ve rekabetin yutugu bir isim oldu.
hayata en cok sevdigi özgürlünü aldı bu forum ondan melikenalanın ayaklarını ellerini kestiler.
adını bile giremedi.kimseye kırılmıcak kadar sevdi burayı buna ragmen sevdi.
ne burdaki varlına nede yasadı hic bir seye pisman olmadı tek bisey haric.
genc oldugu icin acemi ucuslarıyla koluna kanadına darbe almış sevdigi birine sifresini verdi.
onuda cok sevdi bu forum gibi.
oda gidip çamura bastı ikimizinde üstüne sıcrayan camura.
bu acemi söföre direksiyon vermekti ikimizde kötü tosladık.ama onu cok seviyorum buna bile pisman degilim, keske olmasaydı.melikenalan sevdigi hic bir sey koruyamadı burda.
haa buarada masum canımsın zırh süper oldu artık daha korumalı olucamdan daha verimli yol alıcam bana actın bu kapıda rahat yol almam icin bana verdin destek ve çok şık zırhım için sana çok tesekkür ediyorum. öptüm canım. :yanak:

• Özel mesaj gönder

55

Thursday, 22.05.2008, 18:53

kim demis, hala ordasin ;)

• Özel mesaj gönder

56

Thursday, 28.07.2011, 22:12

Sevgili gunluk, son gorusmemiz 22.05.2008 tarihinde olmus
bugunden sana selam

eski yazdiklarima baktimda baya yaslanmisim ben :S eskiden kurt klani yonetiyor vampirlere kafa tutuyormusum, belki biraz cocuklukmus
simdi ise hic ama hic ugrasamam avcilikla, savaslarla vs :D
simdilerde favorim pocket frog, cok sevimli rengarenk kurbagalarlar yapraktan yapraga atliyorum, uykura birebir geliyor koyun saymaktan iyi :D

evet sevgili gunlugum eger unutmazsam yarin gorusurz, unutursam 3 sene sonra gorusmek dilegiyle :D

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

57

Thursday, 28.07.2011, 22:27

Sevgili Günlük
bak bugün aklıma ne geldi ;
Sene bin dokuzyüz çift sıfır.Salı günü cumadan çıkıyoruz.
Çölde kar diz boyu.Atın üstünde yayan gidiyoruz.
Birde baktım karşımda düşman.Çektim kılıcımı iki el ateş ettim.Arabada bir gram benzin yok.
Son sürat hastaneye gidiyorum.O zamanlar elektrik ne gezer mum ışığında televizyon izliyorum.
Ne günlerdi bee...