Giriş yapmadınız.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek
  • Konuyu başlatan ".Kaptan34"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 2.05.2012, 23:07

Banlama

Merhaba yaptığınız bütün yenilikler çok güzel.Ancak radyolar herkese açık oldugundan girilebiliyor , fakat biliyorsunuz hoş olmayan durumlarda oluyor.Ben size bir öneride bulunmak istiyorum.İlk versiyonda pc banlama vardı, yani nik banlanabiliyordu şimdi ise çiziyoruz ama çözüm degil çünkü tekrar çıkıp yine girebiliyor sürekli hale getirebiliyor buda cok rahatsız edici durum Yenilikler yapılırken versiyonlarda acaba tekrar banlama olamazmı (niklerin banlanması)olsa cok iyi olurdu sizlere iyi çalışmalar diliyorum selamlar.

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 2.05.2012, 23:17

yeni versiyonlarda nik banlama mevcut yani niki banladiginizda o nikin banini acana kadar banli kaliyor
ip banlama yok malesef
Kirmizi yani banlanmis nickleri dinleyiciler göremez ve Blocked Names secenegi ile djlerde banlanan nicki görmeme imkanina sahipler.
burdan yeni f53 versiyonu hakkinda bilgi alabilirsiniz >>>>>> Flatcast F5.3 (RC 1)

3

Sunday, 6.05.2012, 19:51

sid nosu??

slm deyerli Allaturkaa formundaki deyerli dostlar ve deyerli kardesim ( ONUR) onur buarda ismin anmisken söyleyim kendiniy cok özlettin: :) burdan onuda demis olayim
arkadaslar benim deyinmek isdedim konus su dur flatcastin almis oldu nicklerle karar yerinde bir karar?? ama formda dikkaet etim kadariyla cok arkadaslarimiz
sitelere olan cirkince küfürlü saldirlar?? burdan deyerli admine ve kardesleriem bende söyle bir teklif de bulunsam umarim hor karsilanmam sitelere okadar emek verilirken flatcast radyo kurmak isdeyen vs . kardeslerimiye admin penceresi olusduramazmi ? ve o radyo sitesien gelen ziyretsi sayisi nasil beli oluyorsa ip ve nick le gelen kisilerin nicki cikacak durmda bir calisma yapilamzmi?banliyoruy veya isdenilmiyen kisi oldunda o kisiler neden baska radyo sitesi bulunan arkadaslarimiz banli nickleri aciyor???sitelerimizde aldimiz Önlemler le olmuyor ( flatcastin bu karar üzere bir calismasi varmi?? calismasi böyle bir karar alinir es ki kulanilmiyan nickler silinmesi güzel ama bu yukarda belirtim durmlarda umarim göz önünde tutulur ) suanda diyeceksinizki burasi flatcast formu deil ??
benim yazdim ? burda calisan flatatlaa devamli baglntida olan kardeslerimiz umarim bir bilgi veriri ??? özellerin okunmasinda da cok merak var gördum kadariyla :asla insanlrin özeli özeldir :

SAYGI OLAN YERDE DOST KARDESLIKDE GÜZEL OLUR DOSTLUKLAR SEVGILER BIR CINAR GIBI BÜYÜSÜNNNN___________
INSALLAH :1alkis: :1alkis:

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 6.05.2012, 21:14

flatcast radyo kurmak isdeyen vs . kardeslerimiye admin penceresi olusduramazmi ? ve o radyo sitesien gelen ziyretsi sayisi nasil beli oluyorsa ip ve nick le gelen kisilerin nicki cikacak durmda bir calisma yapilamzmi?banliyoruy veya isdenilmiyen kisi oldunda o kisiler neden baska radyo sitesi bulunan arkadaslarimiz banli nickleri aciyor???sitelerimizde aldimiz Önlemler le olmuyor ( flatcastin bu karar üzere bir calismasi varmi?? calismasi böyle bir karar alinir es ki kulanilmiyan nickler silinmesi güzel ama bu yukarda belirtim durmlarda umarim göz önünde tutulur

layla arkadasimizin burda yazdiklarini okumakta fayda var --> Merhaba Flatcast Ban SİTEMİ