Giriş yapmadınız.

[Şikayet] Dinleyici Şikayet

• "~Zumrut~" bir kadın
  • Konuyu başlatan "~Zumrut~"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 20.10.2015, 18:13

Dinleyici Şikayet

Merhaba..
Ben Zümrüt BENSEVERSEM Fm İsmindeki Radyonun Yöneticisiyim.
Radyomuzda Nabe_Ozan Nickini Kullanan Kişi, Radyomuzda Bulunan Dj ve Dinleyici Arkadaşlarımıza Hakarette Bulunuyor.
Nabe_Ozan'ın Yaptıklarına Dayanamayan Dj ve Dinleyicilerimiz Radyoyu Terk Ediyorlar. Banlamamıza Rağmen
Radyoda Bulunan Dinleyicilerimizin Nicklerini Taklit Edip Radyoya Girmeye ve Bizlere Küfür Etmeye Çalışıyor.
Nabe_Ozan'ı Başka Nicklerle Açmadığımız Zaman Küfürlü Nicklerle Geliyor.
Gereğini Yapacağınızı Umuyorum. Şimdiden Teşekkürler...

Radyo Adresimiz: Edit..
[b]Radyo Skype :
Edit..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (20.10.2015, 18:52) düzenleme sebepleri: Adres Kaldırıldı

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 20.10.2015, 18:57

Konunuz, sizin ve her radyoda yaşanan kişisel bir olay.. Bunun için flatcast'ın güvenli yayın şekli olan safe chat, all guest blokaj ve name blokaj seceklerinde yayın yaparsanız bahsi geçen veya onaysız gelen dinleyiciler yayındaki dj haricinde kimse görmediği gibi malesef ban seçenegini kullanmaktan başka yapacak birsey yok.

• "~Zumrut~" bir kadın
  • Konuyu başlatan "~Zumrut~"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 20.10.2015, 19:38

Bu Sitelerin Sorumlusu Sizler Değil Misiniz ?

Adminleri Sizseniz Eğer Bu Tür Olayları Kapatmanız Lazım Diye Düşünüyorum Ben. Topluca Küfüre Maruz Kalıyoruz Sizin Yardımcı Olmanız Gerekiyor . Radyonun Yöneticileri Bizleriz Ama Sizde Sitenin Adminisiniz, Sorumluluk Sizde. Haksız Yere Dj ve Dinleyicilerimiz Küfür e Maruz Kalıyor. İnsanlar Buralara Eğlenmek Müzik Dinlemek İçin Geliyor, Küfür Edilsin Diye Değil. Radyoca Şikâyetçiyiz Bu Durumdan Haksız Yere Saatlerce Durmaksızın Küfür Yiyoruz. Flatcast'ın Koruması Olmalı, Böyle Durumları İsteseniz Önleyebilirsiniz. Yayını Bırakan Djlerimiz Oldu Ağır Küfürlere Maruz Kaldıkları İçin, Çok Fazla Dj Kaybettik Bunu Ne Yapacağız . Böyle Giderse Bilişim Suçlarına Başvuracağız, Küfüre Hakarete Maruz Kaldığımız Halde İşlem Yapılmadığı İçin.

Örnek Olarak Almış Olduğu Nickler :

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (20.10.2015, 19:50) düzenleme sebepleri: url kaldırıldı

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 20.10.2015, 19:53

Bu Sitelerin Sorumlusu Sizler Değil Misiniz ?

Adminleri Sizseniz Eğer Bu Tür Olayları Kapatmanız Lazım Diye Düşünüyorum Ben.

Şikayetinizin Ruletle alakası yok ve flatcast ile alakalıdır.. Allaturkaa bir flatcast destek sitesidir.. flatcastın guvenli yayın seklini ilettim, düşünceleriniz haklısınız ancak malesef yapacak baska birsey yok

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (21.10.2015, 01:24)