Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "lanetolsunpkk"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 20.12.2007, 09:03

kacak girme

slm arkadaslar siz bu alanda bılgılısınızdır dıye sıze sormak ıstıyorum herhangı bır radyoya sifre olmaksınızın girebiliyormuyuz bu bılgı benım ıcın cok onemlı bazı adılerınkıne gırmem gerekıyor yardım edecek bir arkadass bana ozel mesaj atarsa cok sevınırım

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 20.12.2007, 09:18

lanetolsunpkk, Bazi radyolarda Gues veya Gast olarak Girebilirsiniz konusmalara katilabilirsiniz...
Ama Bazi Radyolarda Flatcast üyeligi şarttir Onun için üye olup nickinizle girmelisiniz Girmediginiz taktirde sadece konusmalari uzaktan izliyebiliirsiniz ;)

caddy41

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 21.12.2007, 11:53

ama mademki boyle bir niyetin var.. uye olabilirsin 2 dk ni almiyor.. zor deil.. :))

kacak girip ne olacaksa..!! Molotof kokteyli mi atican radyolara :))

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 21.12.2007, 17:47

dolu dolu küfreder kimsede bilinmeyen birinin küfriünü kaleye almıcagı icin millete heyecan hareket ve rant kazandırır.
tutki konusup yanlışlarını anlatacak desek bu imkansiz zaten adamlar sabit ,fikirli aziz nesinin koyunlarından, beletileni tekrarlıyorlar düsünme yetenekleri olsa alet olmucaklar bazılarının gizli emellerine yada hıslarına, cogunun altında çıkar var.
ırakta kampların etrafındaki köylerdeki yasamı takip şamsınız olduysa haberlerden adamlar ordaki ticeri harekete bakmıslar, nasılsa bizim ve ingiltereye kadar pekcok ülkede yasanan yasa dışı haksız kazanclar orda tüketiliyor yani neresini cevirsen, insanların karekter olgunlugu olmaması zayıflıklar ve satılmıslık var ve bu dünya kurulalı var olan bisey bu ne kadar asgariye cekilirse kazanctır, saldırı cözüm degil bu mücadeleyi kendi degerlerini yükseltip koruyup paylasıp yayıp neslin egitim, özelikle yaşam sıtandartını yükseltip cözebiliriz, buda dolmusta bir cocuga sana özene bilecegi degerleri taşımak bu yönlendirme yoluyla aktarımdır, daha verimli olur.
sokaktaki bir fakir cocugun başını oksayıp sevgi ve sefkati tras losyonundan kestigin üç beş kurusla bir garibana aldıgın bir ayakkabıyla bile daha verimli olunur.
damlaya damlaya göl olur tüm zorluklara ragmen toplumu sevmeyi hayatı sevmeyi, onları sevmiye baslıyarak aşılarız tabiki cehalet ve yanlışlaını alkışlıyalım demiyorum :))) yinede yüregindeki fırtanıyı anlıyorum zaman zaman bendede esiyor ama tahribata zemin vermiyorum bi yerden düzelteceksek en yakından başlamalıyız.onlar gibi öfkeye yönelmeyelim.

KesmeSekeri

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 21.12.2007, 20:31

Alıntı

Isterse el bombasi atar ala ala :-)

djseker

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 21.12.2007, 20:33

KesmeSekeri, niye yazdın senin mesajınıda silerler

caddy41

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 21.12.2007, 21:49

Alıntı sahibi ""KesmeSekeri""

Alıntı

Isterse el bombasi atar ala ala :-)

:blink1:

senarist

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 29.12.2008, 12:18

kacak girmek derken ha gast girmissin ha baska nick alip girmissin yani boyle sorularda soruyonus ya helal olsun size:d