Giriş yapmadınız.

rame

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "rame"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 20.11.2006, 23:16

ÖYKÜ TAMAMLAMA

arkadaşalr hep beraber öykü tamamlayalım ilk cümleyi ben veriyorum herkes bir üsttekine uygun olarak öyküyü tamamlasın sınırlama yoktur :D

Sevdiği ve sevildiği biri varken hala yalnız kalmak canına tak etmişti artık...

aloneboys

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 20.11.2006, 23:25

kalkıp bır sandevıc hazırlamanın ve yanındada ayrılmaz kankası olan ayranını almak ıcın mutfaga gırdı

:D ne alakaysa

EmR@H

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 21.11.2006, 06:20

Sevgimi aşk mı o da neymiş dedi içinden.simit ve ayran işte en büyük aşk buyduu.simitin ve ayranın aşkı

(rame kusura bakma romantikliği bozduk :)))) )

*tugba*

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 8.12.2006, 23:20

Simit ve ayran birbirlerine asIk olmuslardi. :kalp:

O yüce duyguyu tattiklarinin sevincini yasamaktaydilar ama unuttuklari birsey vardi.. onlar ayri dünyalardan iki ayri beslenme ürünüydü.. yani birbirlerine kavusamazlardi, ne simitin ailesi nede ayranin ailesi buna izin vermeyeceklerdi... :aglamak:

Benden bu kadar devamini size birakiyorum ;)

oO_eLif_Oo

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 8.12.2006, 23:30

:lachab:

Ama vazgecmek söz konusu bile olamazdi, direnmeliydiler....ama gelin görün ki kader onlarin kavusmalarina izin vermedi, cünkü evin 3 yasindaki cocugu tutturdu ben ayran icmek istiyorum diye... evet..evin hanimi ayrani bardaga döktü ve bebege icirdi, bu simitle ayranin asklarinin sonumuydu???

*tugba*

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 8.12.2006, 23:42

Tabiki bu olay simit ile ayranin asklarinin sonu degildi, cünkü onlar birbirlerine yüce bir ask ile baglanmislardi.. ayran simitin ilk askiydi, ne ayran simitsiz nede simit ayransiz olamazdi bunu ikiside cok iyi biliyorlardi, o yüzden ayran her gün ALLAH´a dualar ediyor ve onu ilk askina kavusturmasini diliyordu..

selobant

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 9.12.2006, 01:28

ayrani icen bebek annesine biraz daha ayran die tutturunca, annesi eli mahkum, dolaptaki ayrangillerden olan yogurt kabindan 2 litreye yakin ayran yapti , bunu goren simit, askinin bitmedigini , Allah'a ettigi dualarin bigun kabul olacagini biliyordu, simidin kalbi kut kutt kutt atmaya basaladi , bebekcik ayranini bitiremedi , ve annesi bebisin bitiremedigi ayrani alip simitin yanina koyunca, sonmus gibi gozuken ayran-simit aski yeniden alevlendi :haha:

8

Friday, 8.04.2011, 11:44

günler günleri kovaladı derken kötü amca gazoz aniden ortaya çıktı.simidin aklıyla oynadı.bi gece ayran evde yokken ansızın kapıya geldi.simide kötü haber getirdim dedi.ayranın son kullanma tarihi geçti dedi bunu duyan simit şok geçirdi gazoz amca hemen beni iç dedi kendine gelirsin dedi simi gazozu içti zavallı nerden bilsin o gazozda ilaç oldugunu....

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 8.04.2011, 12:06

aslında içmedi içmiş gibi göründü
biliyordu gazozun içine ilaç atacagını
çaktırmadan yanındaki gazozdan koydu bardagina...

10

Saturday, 26.05.2012, 22:57

Gazoz Iciyorum Sanıyordu Ama Asıl Ictiği Redbull'du :haha:
Aradan 5 Dakika Geçmeden Kanatlanmaya Başladığını Gördü ve... :D

• "DeRiNLiK SaRHoŞu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 26.05.2012, 23:00

son gördügü şey duvarın boyasıydı.. uuff.. çok acıdı.. kendinden geçti
kendine gelmeye başladıgında farkettiki..............

12

Sunday, 27.05.2012, 17:06

Başında bir melek ,içinden dedi öldümde acaba meleklermi bana yol gösterecek?
Fark etmediği tek şey başındaki melek sandığı kişinin......

• "DeRiNLiK SaRHoŞu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 28.05.2012, 10:46

elindeki beyzbol sopasıydı ve onunla omuzunu dürtüp duruyordu... dürtmeler gittikçe sertleşiyordu.. hatta vurmaya başlamıştı.. acıtır gibiydi.. ama hala kendine gelememişti... neydi.. kimdi... omuzundan ne istiyordu.. neden bu kadar acımasız vuruyordu.... derken aklı başına gelmeye başladı..eeweet hatırlamıştı.. hatırlamıştı... dogrulmaya çalışıyordu ama dogrulamıyordu.. karşılık verecekti ama dogrulamadı bi türlü... taaa kiii ........

14

Monday, 28.05.2012, 12:05

takii 2 aspirin içmek aklına gelene kadar dürttü başındakı sopa ile,Heyhayttt aspirin yerine kafasını duvara çarpmanın etkisi ve sopanın etkisi ile içmiş müshil ilacını,Başını toplamaya çalışırken..Karın ağrısı ile kendine gelince elinde beyzbol sopası olan adam 1 yıldır et alıpta afiyetle yediği,parasını ödemediği Kasap Hasan emmi olduğunu anladı.. Hasannn emmii bi dur demeye kalmadı..

MARA GÜNEŞ

Profesyonel

• "MARA GÜNEŞ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Tuesday, 7.04.2015, 08:55

Hasan emmi elindeki sopayı göstererek borcunu en kısa sürede ödemesini yoksa elinden bir kaza çıkacağını söyledi:)