Giriş yapmadınız.

1

Monday, 26.09.2011, 16:57

Tarot Falı...

Öncelikle dileğinize odaklanın ve Aşağıda karışmış olan tarot destesinden 10 adet Kart
Seçtikten sonra "Tarot Falımı Göster" tuşuna basınız.

Buyrun :rolleyes:

Tarot Falı Icin Tıkla

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 26.09.2011, 17:03

Belirleyici Kart : şu andaki durumunuzu temsil eder.

Ters Gelen Kılıç Onlusu
Mutlulukların habercisi bir kart! Başarılarınız kalıcı olmasa da bu evrede kazanç elde edeceksiniz.

Karşıt Kart: size etki eden ve karşı duran nedenleri gösterir

Değnek Yedilisi
Başarı,mesleki bir atılım ve rakipleri yenmek için gereken güç ve irade sizde.Sizi rahatsız eden konuyu çevrenize açmak için uygun bir zaman değil.Çok fazla tepki çekebilirsiniz.Doğru yerde ve doğru zamanda yapılacak bir hamle ile sorununuzun üstesinden gelebilirsiniz.

Temel Kart: sorunun ana nedenini belirler

Ters Gelen Para Dörtlüsü
Maddi şeylere karşı bağımlılığınız çok fazla.Bu evrede zihniniz mallarınız ve onların güvenliğiyle meşgul olacak.

Yakın Geçmiş: geçmiş olayları ve nedenlerini verir

Ters Gelen Para Prensi
Alacağınız tatsız haberler keyfinizi kaçırabilir.Şu sıralar harcamalarınıza dikkat edin zira lükse ve israfa mehiliniz bir hayli fazla.

Şuan: şu anda olan olayların açıklanmasını hedef alır.

Kader Çarkı
Mutluluk ve iyi şansın habercisidir. Hayat sizin için yeni bir devreye girebilir. Çözülmesini beklediğiniz bir problemin çözümü ile hayatınızda beklenmeyen yararlı değişimler olabilir. Geçmişteki çabalarınızdan doğan maddi refah kapıda.

Gelecek: gelecekte olacakla ilgili bilgiler taşır.

Ters Gelen Kupa Altılısı
Geçmişi sürekli bozuk plak gibi tekrardan yaşamak ve modası geçmiş kavramlara sarılmak size hiç bir fayda getirmez.Kendinizi yenilemediğiniz sürece ilişkinizde ve iş dünyanızda başarılı olamazsınız.

Duygular: Şuandaki duygularınızı açıklar

Savaş Arabası
Hayatta zorlukları yenme için hep kişisel çaba harcadınız.Çevrenizden hiç bir yardım görmediniz.Bu evrede parasal doyum ve iş yaşamanızdaki rakiplerinizi alt edeceksiniz.Eş seçimi yapabilirsiniz.

Dış Güçler: etkilerini ve ilişkininin üzerindeki etkisini belirler

Ters Gelen Değnek Ası
Bu kart Yanlış başlangıç bir başlangıç ile zamanın boşa harcanacağını ve yapılan planların aksayacağına işaret eder

İstekler ve Umutlar:sorunuzun sonucunda umut ve isteklerinizi gösterir.

Ters Gelen Kılıç Şovalyesi
İlişkinizde bir ayrılık yaşayabilirsiniz.Size karşı yapılan haksızlıklara karşı sesinizi biraz yükseltmelisiniz.Pasif tavırlarınız size hiç bir fayda sağlamayacak.

Sonuç: sorunuzun genel olarak sonuçlarını temsil eder.

Ters Gelen Güç
Bu kartın ters bir anlamı yoktur.Çünkü güç her zaman güçlüdür.Doğrunun güçlü olduğuna inandınız ve kendinizi disipline soktunuz.Karşılaşacağınız zorluklara karşı kuvvet ve dayanma gücüne sahipsiniz.Eski deneyimler sizi aşktan soğutsa da uygun bir kişiyle tekrardan denemeniz sizin yararınıza olacaktır.

bu benim kartların sonucu :1kizbalik:
bazılarını sefdim bazılarını sefmedim tzz

Siy@h

Bilge

• "Siy@h" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 26.09.2011, 17:06

Ya tarotta bir aba altından sopa göstermiş,sonrada sırtımı sıvazlamış,benim hayatım gibi fallarda ne yapıcanı ne diyeceğini şaşırmış,ben vazcaydım faldan,fala kalırsam herşey ters gidiyor sanki herşey çok düzde ben sanki bilmiyorumda tersmi düzmü ,yokk vazcaydim fladan ben bildimi okucamm::)))

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 26.09.2011, 19:01

Değnek Prensi
Bu evrede iyi bir haber alabilirsiniz.Mali açıdan bir rahatlama söz konusu.Sevgi ve ilgi beklediğiniz şu dönemde kendinizi biraz yanlız hissetmeniz normal

Ters Gelen Değnek Dokuzlusu
Sorunlarla öyle bir boğuştunuz ki bu savaş sizi mutsuz ve bitkin kıldı.Bir hastalığa yahut bir kazaya karşı dikkatli olun

Ters Gelen Sihirbaz
Çevrenizde hile ve kurnazlık bulutları dolaşıyor.İradenizi kontrol altına alıp elinizdeki gücünü farkına varmalısınız.

Güç
Doğrunun güçlü olduğuna inandınız ve kendinizi disipline soktunuz.Karşılaşacağınız zorluklara karşı kuvvet ve dayanma gücüne sahipsiniz.Eski deneyimler sizi aşktan soğutsa da uygun bir kişiyle tekrardan denemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Ters Gelen Kupa Beşlisi
Tam her şey bitti derken yeni bir destek alacak ve ümitli bekleyişinizin meyvelerini toplayacaksınız..Hayat sizin için yeniden başlıyor.Şimdi geçmiş hatalarınızdan ders alma zamanı.

Ters Gelen Adalet
Bu evrede adaletsizlik, yasal zorluklar ve şiddet ile karşı karşıya gelebilirsiniz.Geçmişte yapmış olduğunuz hatalarla yüzleşmemeniz hayatınızı daha tutuk bir hale getirebilir.

Ters Gelen Kupa Kralı
Size önemli kayıplar verdirtebilecek bir haksızlığa uğrayabilirsiniz.Çevrenizde namussuzluk ve iki yüzlülük diz boyu.Düşmanlarınızı iyi bir ders vermek sizin elinizde.Dikkatli olun.

Ters Gelen Kılıç Kralı
Yaşamınızda şu sıralar hainlik ve gaddarlık yapan kişiler diz boyu.Dost görünen düşmanlara karşı tedbirli olun.İnatçılığınız sonu kötü bitecek olaylara yol açabilir.

Ters Gelen Kılıç Üçlüsü
Bu kart bazı kayıplara uğrayacağınıza işaret eder.Bu kayıplar bir ilişki yahut parasal olabilir.Bu dönemde üzerinizdeki şaşkınlığı bir an önce atmalısınız.Bulutlardan gerçek dünyaya inmenin tam zamanı!

Ters Gelen Para Prensi
Alacağınız tatsız haberler keyfinizi kaçırabilir.Şu sıralar harcamalarınıza dikkat edin zira lükse ve israfa mehiliniz bir hayli fazla.

tşkler tipsüz :P

(KaRaGüL)

Profesyonel

• "(KaRaGüL)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 26.09.2011, 20:19

Tarot Açılımınız:

Kılıç İkilisi

Yaşadığınız tatsızlıklar sizi bir karar aşamasına itti.Vermek zorunda olduğunuz kararlar ne kadar zor olsa da bir seçim yapmak zorunda kalacaksınız.

Değnek İkilisi

Hayat sizin için iyi şu sıralar hep iyi şeylerini sunuyor.Yalnız kendinizi bu kadar beğenmiş olmanız ilişkilerinizde bir soğukluk yaratacaktır.Söylemlerinizi eyleme geçirmememiz bazı şeylerin sonu olabilir.

Ters Gelen Değnek İkilisi

Hayatın bazen hep kötü gittiği olur.Bazen yaratıcıya gene mi ben? diye sitem ettiğimiz olmuştur.Bu evre üzüntülü ve talihsiz bir dönem

Ters Gelen Kılıç Onlusu

Mutlulukların habercisi bir kart! Başarılarınız kalıcı olmasa da bu evrede kazanç elde edeceksiniz.

Aziz

Sosyal yaşantıda beğenilen birisiniz.Fakat toplumsal geleneklere aşırı bağlı yapınız önünüze çıkabilecek fırsatları kaçırmanıza yol açabilir.Bir evlilik kapıda

Kupa Altılısı

Geçmiş anılarınızı zaman zaman hatırlayacak ve duygulanacaksınız.Bu zamanda geri gitme size yenilikler için ilham kaynağı olacak ve yeni uğraşlar ile yeni eğlencelere sahip olacaksınız.Yeni bir ilişki kapıda

Ters Gelen Joker

Zamanında önemsemediğiniz küçük şeyler şimdi karşınıza büyük problemler olarak geldi.Bundan ders almalı ve yanlış seçimlerinize bir son vermelisiniz.Bu ihmalkarlığınız sizin gelişmeniz yönündeki en büyük engel.

Ters Gelen Değnek Kralı

Kendinize güvenmelisiniz hatalı bir iş veya aklınızdaki garip fikirleri unutup hayatınıza yeni bir başlangıç yapmanız gerekir.

Kral

Gerçeklemesini uzun zamandır beklediğiniz bir olayın geçekleşmesiyle sevineceksiniz.Kitlelere hakim olmaya yeteneğiniz ve zekanızın duygularınızdan önce gelmesi size büyük başarıların yolunu açacak.

Kılıç Yedilisi

Olumlu tavırlarınız sizi arkadaş çevrenizde aranılan bir kişi haline getiriyor.İş yaşantınızdaki gayretiniz çevrenizce beğeniyle karşılanmakta.Bu dönemde yapmayı umduğunuz bazı planlarınız aksayabilir

teşekkürler emeqinize ersin

7

Thursday, 1.12.2011, 14:47

Emeğine sağlık...
Paylaşım için teşekkürler...