Giriş yapmadınız.

[Gündem] 23.09-01.10

)))Sibelimben(((

Orta Düzey

• Konuyu başlatan ")))Sibelimben((("

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 2.10.2006, 02:28

23.09-01.10

:( evet ne yaziktirkiii... Harika ötesi 7 Günlük Ankara maceramda bitti.
"Ne derler yedigin ictigin senin olsun" anlat bakalim ;)
24.09´2006 Saat Gece 02.30 Inanilmaz güzel ve "gümbürtülü" bir karsilama Trinity & OguZugO, beni almaya gelmisler ;) bilen bilmeyende cok Önemli bir Sahsiyet geldi sanicak ;) niihahaha...
Hepisini anlatmaya kalksam 30m bir yazi olur herhalde ;)
Kisadan geceyim ben kimseye zarar vermeden ;)
"Uyku"....? hmm...o ne ?? "OguZugO & Trinity", onlarda bilmiyor ;)
7 Günün her saniyesini birlikte gecirmek icin elimizden geleni ardina koymadik ;)

"Mud-ti">>> allamm yaaa.. bukadarmi olur, cok cok cok... sevecen yaniii..."SEV BENI" diyor yawwfs zaten oldu bitti hep COK severdim simdi kalbimin en derinine girdi, canim benim canimmm yawwfs.. :) öptüm öptüm mincirdim yanaklarindan hehe...:)

"Shekergirl">>> Shekermi Shekerrrr...Burcum benimmm... tek kelimeyle SÜPERCICI !!!!
Hele bir gülüsü var, moralinize Shekerler olsun ;) Burcumuda cok seviyordum hiiicc yanilmamisim, sevmezseniz kessinlikle hata SIZDEDIR!!
Cok sicak coookk cana yakin Burcumbenim , haaa...bide GÜZELLL bide GÜZELLKIII...Rabbim nazardan saklasin ;)

"Yasemen">>> Burcumun aynisi diyebilirim ;) Copy & Past´mi yapsaydimki....??? hehe...:)

"Trinity & OguZugO" >>> Canlarim benim ;) Beni memnun edebilmek icin ellerinden geleni ardina koymadilar, Uykusuz kaldilar, Ayaklarina kara sullar indi beni Ankarada gezdirmedikleri yer kalmadi.
Yemeyip yedirdiler , Giymeyip giydirdilermi desemki...hmm.. kelimeler kefaretsiz gelir yaptiklarinin karsiliginda ;)
Rabbim esirgesin onlari cooooookk....SEVIYORUM ben yawwwfss...
ve bugün ilk defa onlarsiz Iftar yapmak cok cok zor geldi bana :(
Mümkünü yoktu Canlarimdan ayrilirken Göz yaslarima engel olmamin.
Su an su yaziyi yazarken bile zorlaniyorum...
Sizi cok seviyorummmmm cooookkk SEVIYORRUMMM....
Hersey icin COOOKKK...Tessekür ediyorum COOOKKK...
Rabbim bizleri AYIRMASINNNNNNNNNNN.........

Sevgilerimle )))Sibelimben(((

[stream]http://download.mp3indirt.com/Mp3Arsivi/Yilmaz_Erdogan/Yilmaz_Erdogan_-_Yeni_bir_sayfada_sana_bakmak_4.mp3[/stream]

oO_eLif_Oo

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 2.10.2006, 11:11

sibel ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hosgeldin :saril:

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 2.10.2006, 19:45

Bitanemsin sibelim ins. güzel bi 1hafta gecirmisindir...En kötü günümüz böyle olsun...Seneye istanbula beklerim hee evi sizin için bosaltcam :D

OguZugO

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 2.10.2006, 20:24

Sibelimbenim

Sibelim benim canimin içi ne diyim bilmiyorum valla, gelisin fırtına gibi oldu. Gidisin... iyiki geldin iyiki... Senin canin saolsun Sibelim bir daha gel bu sefer hic uyumadan bütün Türkiyeyi dolaştırayim sana... Seninle gecen o günleri ben hiç unutmayacagim, uçaktan indigin o andan ucaga bindigin ana kadar hepsi aklimda yüreyimde... İyiki varsin iyi bizimlesin iyiki seni tanimisim... Sen hep mutlu ol sibelim benim, yüzünden tebessüm yüreyinden sevgiler hiç eksik olmasin.

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 5.10.2006, 09:24

Bazı şeyler istedigim gibi olmadı. Böyle düşünmemiş böyle hayal etmemiştim. Ama yinede ben kendi adıma mutlu oldum hemde çok mutlu oldum bütün olumsuzluklara rağmen. Yaşananların yanında sanırım uykusuzlugun ve yorgunlugun hiç bir önemi yoktu zaten olmadıgı için bu kadar güzeldi. Binlerce km uzaklarda beni seven ve benimde sevdigim can bir dostumun oldugunu bilmek ve 1 haftada olsa bunu yaşayıp hissetmek çok güzeldi. Hep gelmen hep bizimle olman dilegiyle.
Seni Seviyorum Zuzuuuuuum