Giriş yapmadınız.

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek
  • Konuyu başlatan "kocyazifm"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 14.05.2008, 22:37

Temada SAYFA HATASI

selam arkadaslar yaptıgım temalarda genel sorun olmuyor hersey tamam kullanabılıyoruz arkadaslarda kullanıyor ama nedense sayfalar donduruyor acaba eksıklık mı var.yoksa normal bı durum mu bugun hep dondurdu sayfayı.tskler sımdıden verecegınız cevaplar ıcın hayırlı aksamlar.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 14.05.2008, 22:44

kocyazifm, sayfalarinizda cok fazla hareketli gif kullanmayin, birde o sira baglantida bir sorun olmus olabilir, belki bundan bugun sorun olmustur..

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 14.05.2008, 22:45

kocyazifm, Yaptigin temalarin url adreslerini yogun olan bir adresten aliyorsan normaldir...
Yani bazen geç açilabilir temalarin...
Birde temalarinda gif kullanma oda geç açilmasina sebep olabilir

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek
  • Konuyu başlatan "kocyazifm"

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 14.05.2008, 22:51

tskler

cevaplarınız ıcın tskler fakat bugun gun boyu aynı sıkıntı yasadım.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 14.05.2008, 23:01

1. resimlerin boyutu büyüktür (100 kb'den cok fazla olmamali)
2. internet explorer kullaniyorsunuzdur, bazen sorun cikariyor tema degisiminde
3. ve tavsiyem firefox kullanilmasi, resimlerin boyutunun kücük tutulmasi ve flatcast producer'in güncel sürümünün yüklenilmesi

Kolay gele ;)

(kanki)

Acemi

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 12.06.2008, 14:27

[img][url]slm ben radyo açtım ama dinleyiciler giremiyo sinleyici linklerinide deyiştim ama yine giremiyolar bana bukonuda yardımcı olabilirmisiniz rica edsem[/img]

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 12.06.2008, 14:42

(kanki),
dinleyicilerde negibi hata verIyor?
bu konula ilgisi ne?

büyük ihtimal, portlarin acik degil, forumda bu konula ilgili ayrintili bilgiler bulabilirsin

(kanki)

Acemi

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 12.06.2008, 14:46

slm dinleyiciler giremiyo yayına ve başkası alıyo yayını bende giremiyorum

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 12.06.2008, 14:52

(kanki),
kücük cocuklara anlatir gibi sorayim...

nerden biliyorsun giremedigini?

(kanki)

Acemi

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 12.06.2008, 14:52

arkadaşlarım deniyolar ama hiç biride giremiyo

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 12.06.2008, 14:58

(kanki),
giremiyorlarsa bir bildiri (uyari) cikar, bunu yazmaya bile .... neyse,

bu linkleri iyice oku --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1770
ve bunuda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3297

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 2.08.2008, 18:30

ya ben sırg bu konu için geldim buldum sizi . simdi sıkı durun sorunumu söleyecem : )) ben temalarımı kendı siteme upload ediyodum ve buraya koyuyodum simdi benim sorunum bu ay banwidt sınırına dayandım dolmuş yanı ve uyarı geldi ve 1 haftadırda temalarım da cpu fazla kullanımı yasandı ve bu acaba temalardan olabilitmi size bunu sormak istedim

1-temaların asırı cpu harcaması sitenin asiri kullanılması olabilirmi (temaları bir çok kişi kullandığı için)
2- eger temaları bir çok kişi kullanıyosa bu trafıgı etkilermi? vereceginiz cvplar için tesekkürler

bulutbulut

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

13

Saturday, 2.08.2008, 18:44

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR""

ya ben sırg bu konu için geldim buldum sizi . simdi sıkı durun sorunumu söleyecem : )) ben temalarımı kendı siteme upload ediyodum ve buraya koyuyodum simdi benim sorunum bu ay banwidt sınırına dayandım dolmuş yanı ve uyarı geldi ve 1 haftadırda temalarım da cpu fazla kullanımı yasandı ve bu acaba temalardan olabilitmi size bunu sormak istedim

1-temaların asırı cpu harcaması sitenin asiri kullanılması olabilirmi (temaları bir çok kişi kullandığı için)
2- eger temaları bir çok kişi kullanıyosa bu trafıgı etkilermi? vereceginiz cvplar için tesekkürler

kardeş bi kere temanı kendı siten uzerine yapman hata olabilir tabiki gireceksin photobucked'e açacaksın bi uyelik temalarını orda tutcan neden kendı sitenin üstüne upload ediyosun (((=

14

Saturday, 2.08.2008, 18:47

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR""

hem trafigini harcar hemde cok kullanioyorsa serverinin cpusunu zorlar.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

15

Saturday, 2.08.2008, 18:47

bulut buraya soru sormaya ben geldım sen bana soruyon : )) yaw bende bılıyorum senın dedıklerını sadece benım sorum bu yasadıklarımın temalarla alakası var mı ? onu soruyorum zaten eger ewet cvbı gelırse öle yapacam merak etme : ))yınede saol

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 2.08.2008, 18:48

cansu tsk ederim aradıgım cevb buydu..

Berayy

Stajyer

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 8.08.2008, 20:28

Selam...radyo sayfaları yapıyorum ama sağlıklı bir url adresi edinemedim..yardımcı olur musunuz lütfennn...?? :yardim:

• Özel mesaj gönder

18

Friday, 8.08.2008, 20:50

Berayy, sana onerebilecegim bu adres, var burdan uyelik alicaksin ve sen silmeden temalarin silinmez, ama her image upload sitesi gibi zaman zaman bundada belki hata olusabilir, buna kimsenin garantisi yok, ama ben bunu kullaniyorum ve cokda memnunum..

http://photobucket.com/

Berayy

Stajyer

• Özel mesaj gönder

19

Saturday, 9.08.2008, 13:10

Masum Masumm..tesekkür ediyorummmmmmmmmm :yanak:

• Özel mesaj gönder

20

Saturday, 9.08.2008, 13:16

rica ederim beray, photobuckette guzel olan birseyde var oda istedigin kadar dosya acabiliyorsun ve turune gore resimlerini ayri ayri yerlere yukluyorsun, boylelikle giflerin, ozel resimlerin yada birkac farkli resim karismamis oluyor, yalniz birde su var, profilini ayarlaman gerekebilir, ozel resimlerini yukleyeceksen herkes bunlari gorebilir, o yuzden seni uyarmak istedim :up: