Giriş yapmadınız.

• "Masum Masum" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Masum Masum"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 2.07.2010, 19:35

Photoshop'da Resme Gokkusagi Efekti (kolay)

Yapim (Masum)
Görüntü: Flash
Büyüklük: 2,29 MB
Süre: 02.33 dakika

1-Begendiginiz bir resmi secin ve yeni bos bir layer acin.
2-Sol menude bulunan Gradiant Tool aracini secip ustteki meniden gokkusagi icin sectigimiz renk akimini acin.
3-Istediginiz sekilde boyama yapin ve sag menude layers'lerin uzerindeki blending secenekleri ile boyadiginiz renk akimini resimde uygun bicime getirin.
4-Istege gore Opacity degerinide dusurebilirsiniz.
5-Istediginiz herhangi bir sekli cizin ve klavyenide CTRL + ALT tuslarina ayni anda basarak cizmis oldugunuz seklin layerindeki kucuk icona tiklayin, boylelikle seklimiz secili hale gelmis olur.
6-Simdi secim alani duruyorken cizdigimiz seklin gozunu kapatin ve gokkusagi layerine tiklayin, klavyenizde DELETE tusuna basarak secimli bolgeyi silin.

Sonuc

2

Friday, 2.07.2010, 19:59

tek kelimeyle mükemmelsin canım arkadasım^^ emeğine paylaşan o güzel yüreğine sağlık eminimki bi çok arkadasında çok işine yarayacak(bende dahil:D) teşekkürler;)

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 2.07.2010, 20:12

Yararlı paylaşımlara teşekkürler Masum,ellerine sağlık :thumbup:
Ben bir gün açacağım photo shopu anlatılanlara baka baka :( gene birşey yapmayacağım ;) Beklesin herkes yapmayacağım işte admini bekliyorum :) imzasını eklerse yaparım ^^

BORAN55

Profesyonel

• "BORAN55" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 2.07.2010, 20:39

Emeklerine saglik masum cok güzel , egitici bir video olmus. tskler ettim...

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 8.01.2012, 18:17

Cok güzel hazirlamissin Masum, tek bir layer ile nasil efektler verilir bir resme anlatmissin. Cok egitici bir video olmus, emegine saglik.

6

Saturday, 14.01.2012, 00:29

Ben bosuna Pirim Hocam Demiyorum sana Masumum Harika ve çok kolaymıs da ama bilmeyince enzor geliyor sey geliyor insana
Allah senden binkere razı olsun Pirim NE DESEM AZ GELIYOR GÖZÜME
Peygamber efendimiz bile ne demiş BANA BIR HARF ÖGRETENIN ÖMÜR BOYU Kölesi OLURUM Demiş
işte bende böyle duygular içersindeyim S.Modum Masumum SEN HEP WAROL ALLAH UZUN ÖMÜR SONSUZ MUTLULUK VERSIN SANA HAYATIN BOYUNCA CANIMBENIM...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 14.01.2012, 08:48

Türkleydi, estagfurullah katkim bulunduysa ne mutlu bana, dualariniz yeter Allah razi olsun.
tesekkur ederim ilginizden dolayi arkadaslar.

Teo

Orta Düzey

• "Teo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 14.01.2012, 10:18

Bi Katkıda Ben Rica Etsem :)) Fotodaki O Erkegi Cıkarıp Beni Shop lar mısın Yingem :D