Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "wien_yakisikli"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 2.12.2007, 19:05

kurtlu tema kendi yapimim

• "D3NiZLi-Li" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 2.12.2007, 19:07

:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2536

wien_yakisikli, iyi bak ve resim olarak ta verilmiss

tatlikiz_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 2.12.2007, 19:11

yakisikli imza biraz büyük olmus gibi sanki reklam yapar gibi olmus ama yinede sgl paylasimin icin

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 2.12.2007, 19:17

Kendisine ait olmayan bir resmin üzerine bir iki yazi yazmis arkadasimiz...
bunun neresi tema??

neyse pek inanmasamda belki bir kullanan cikar ;)

• Konuyu başlatan "wien_yakisikli"

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 2.12.2007, 20:21

yonca
kardes
resmi tabiki ben internetten aldim

resmi ben yaptim demiyorum ki ben sadece bu isi yeni yapiyom denemeler oluyomu diye sormak icin size siundum

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 9.12.2007, 13:53

Alıntı sahibi ""Yonca""

Kendisine ait olmayan bir resmin üzerine bir iki yazi yazmis arkadasimiz...
bunun neresi tema??

neyse pek inanmasamda belki bir kullanan cikar ;)

Arkadasim her önüne gelenin TEMA sina bir kulp uydurup Emegini ve kisiligini elestirene kadar sende yapta senin profesyonel TEMA larini bi görelim bakalim, bakalim nasil Grafik ve TEMA lar yapiyorsun.

Birakta bizde senin islerini ve seni elestirelim az bise, burda Arkadaslara ve verdikleri Emeklere Saygisizca davrandigin gibi (hosumuza gitsede gitmesede yapalim), ne o yoksa aniden TEMA nasil yapilir unuttunmu? :D

Ayip biraz karsindaki Insanin kisiligine ve verdigi Emege SAYGILI OL

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 9.12.2007, 14:02

Aklimda,
yarasi olan gocunur,
senin hatani buldum diye sende benim hatalarimimi ariyorsun..
hatasiz kul olmaz :0001:
eger arkadasimiz baslik olarak güzel bir ARKA PLAN yazsaydi böyle bir yorum yapmazdim .

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 9.12.2007, 14:07

Alıntı sahibi ""Yonca""

Aklimda,
yarasi olan gocunur,
senin hatani buldum diye sende benim hatalarimimi ariyorsun..
hatasiz kul olmaz :0001:
eger arkadasimiz baslik olarak güzel bir ARKA PLAN yazsaydi böyle bir yorum yapmazdim .

Cok sacma bir insansin YONCA, senin dünyadan haberin yok ama laf yetistiriyorsun burda, laf sokusturuna kadar ve yag gibi suyun üstüne cikana kadar yapta görelim, senin yapabilecegin tek sey burda emek veren insanlari kirmak, emeklerine saygisizlik yapmak, resmen seviyesizlik bu. Hem ben senin hatani aramiyorum sadece yaptigin terbiyesizligi sana gösteriyorum ama anlamak senin icin zor olsa gerek yoksa ceneni tutar kendine yazilanlardan ders alirdin.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 9.12.2007, 14:08

ortada "Design" diye birsey yok zaten... pardon yani ama resmin üzerine yazi yazmak tasarlamak anlamina gelmez ki..

illa tema yapmak istiyorsak, diger tema'lardan örnek alabiliriz demi ;)

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 9.12.2007, 14:11

Alıntı sahibi ""i-rem""

ortada "Design" diye birsey yok zaten... pardon yani ama resmin üzerine yazi yazmak tasarlamak anlamina gelmez ki..

illa tema yapmak istiyorsak, diger tema'lardan örnek alabiliriz demi ;)

IREM yüzde yüz haklisin ama unutmuyalimki o arkadasta yeni basliyor oda ögrenecek, ilk denemesinde onu rencide edersek o insanda yapma istegini kayip eder, ancakki o insana diyebiliriz arkadas öyle degilde böyle yapsan daha makbule gecer diye düsünüyorum, ama rencide etmeye ve o insanla dalga gecmeye hakki yok YONCA denilen sahisin.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 9.12.2007, 14:42

Aklimda, Yonca'yi elestirme hakkimiz varmi düsünmek gerek :bilmem:

burda kimin neyi nasil yazicagina kim karar verebilir ? bence herkes kendi ! Kisisel saldiri gibi degilde elestiri olarak görülmesi gerekir Yonca'nin ilk yazdigi.. bu kadar hassas olmayalim kalbe zarar ;)
bunu kimse kullanmaz, yada bu tema degil iki yazi var üstünde o kadar demekle arkadasimizin biraz daha zahmet etmesi gerektiginide anlayabilirdik, hemen silahlari kusanmaya gerek yok..
her tema yapmak isteyene moral vermek bizim isimiz degil, ama ilerleme gördüklerimizde aferin diyebiliriz, ilerleme gösterecek diyede bir garantimiz olsa bu "tema"yada bir aferin verirdik..

Yonca kimi elestiriyor burda ? kimseyi ? Neyi elestiriyor? ...
birakalimda o kisi elestirisinden birseyler cikarsin.. Yonca degil her kim olursa olsun lütfen kisisel elestiriden uzak duralim ! Burda her sarki elestiren sarki söyleyemiyor, her tema elestirende kendi tasarimci olmak zorunda degil cok sükür..

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 9.12.2007, 15:01

Alıntı sahibi ""i-rem""

Aklimda, Yonca'yi elestirme hakkimiz varmi düsünmek gerek :bilmem:

burda kimin neyi nasil yazicagina kim karar verebilir ? bence herkes kendi ! Kisisel saldiri gibi degilde elestiri olarak görülmesi gerekir Yonca'nin ilk yazdigi.. bu kadar hassas olmayalim kalbe zarar ;)
bunu kimse kullanmaz, yada bu tema degil iki yazi var üstünde o kadar demekle arkadasimizin biraz daha zahmet etmesi gerektiginide anlayabilirdik, hemen silahlari kusanmaya gerek yok..
her tema yapmak isteyene moral vermek bizim isimiz degil, ama ilerleme gördüklerimizde aferin diyebiliriz, ilerleme gösterecek diyede bir garantimiz olsa bu "tema"yada bir aferin verirdik..

Yonca kimi elestiriyor burda ? kimseyi ? Neyi elestiriyor? ...
birakalimda o kisi elestirisinden birseyler cikarsin.. Yonca degil her kim olursa olsun lütfen kisisel elestiriden uzak duralim ! Burda her sarki elestiren sarki söyleyemiyor, her tema elestirende kendi tasarimci olmak zorunda degil cok sükür..

Irem, insallah yazdiklarini dogru okudum, ve egerkide dogru okudum ise sunu diyebilicem :

Yeni katilipta tema yapmaya calisan arkadaslar YAKTIM hepinizin cirasini simdi, düstünüz elime size, hele bir temalariniz digerleri gibi güzel ve profesyonel olmasin, yaaaaandiniz siz, cekeceginiz var elimden.

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 9.12.2007, 15:09

Alıntı sahibi ""Aklimda""

Irem, insallah yazdiklarini dogru okudum, ve egerkide dogru okudum ise sunu diyebilicem :

Yeni katilipta tema yapmaya calisan arkadaslar YAKTIM hepinizin cirasini simdi, düstünüz elime size, hele bir temalariniz digerleri gibi güzel ve profesyonel olmasin, yaaaaandiniz siz, cekeceginiz var elimden.

Ben sana Yonca'nin elestirisini yanlis anlama diyorum, sen kalkip benim dedigimi nereye cekiyorsun.. kaldi ki benim kime ne dedigimi simdiye kadarda herkes anlamisti halbuki.. tzz

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 9.12.2007, 15:14

Alıntı sahibi ""i-rem""

Alıntı sahibi ""Aklimda""

Ben sana Yonca'nin elestirisini yanlis anlama diyorum, sen kalkip benim dedigimi nereye cekiyorsun.. kaldi ki benim kime ne dedigimi simdiye kadarda herkes anlamisti halbuki.. tzz

kizma irem ya bak valla benide üzüyorsun ha :e052:
hem bak buyur sana komsunun bahcesinden cicek caldim, hediye edim barisalim :0002:

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 9.12.2007, 15:32

simdiye kadar söylenilenleri :p010: <- süpürelim

cicegide alayim ziyan olmasin cok güzelmis :cici:

• Özel mesaj gönder

16

Wednesday, 20.02.2008, 18:51

tesekkurler sahane bi ekran

selly72

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

17

Wednesday, 20.02.2008, 21:32

cok güzel tebrikler

esabil

Acemi

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 28.02.2008, 18:36

güzel olmus ama cok büyük gibi geldi bana

karani

Stajyer

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 28.02.2008, 20:14

arkadaslar bir biriniz len atis caniza lütfen biraz yardimci olalim bir birimize ya nolur
kirmayalim desem birbirimizi ne dersiniz :up: