Giriş yapmadınız.

genc-yozi

Stajyer

• Konuyu başlatan "genc-yozi"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 31.03.2009, 00:45

yayında dj yi alma

mrb arkadaşlar.benim kendi radyomda dj lik yapan arkadaşı nasıl yayından alırım aramızda bir sorun geçti yayından çıkmak istemedi kapıyıda açmadı ben nasıl onu istedim zman yayından çıkartabilirim arkadaşlar bilen biriniz varsa sölermisiniz ltf.bir diğer sorunda radyoma gelen konuklara ben renkleriyle oynayabilirmiyim böle bir imkanımız var mı.kusura bakmayın forumda aradım ama bulamadım .

2

Tuesday, 31.03.2009, 01:00

genc-yozi,

o yayını bırakanakadar çıkartmazsın sadece aynı bölümde başka bir radyo açtıysan eğer ordaki SİD nosunu radyoyu koyduğun ana sayfadan değiştir ve dinleyicilere sayfa yenilemelerini söyle

eğer tek radyon varsa o bölümde bence ikinci bir radyo aç sadece sana bir SİD nosu gelir onayla ve ordaki sid nosunu ana sayfandaki sid nosuyla değiştir

ve o SİD nosunun olduğu yerden sen radyonu aç yani (start stream) de

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 31.03.2009, 01:05

RENK DEGISME KONUSUNU ILK DEFA DUYORUM KONUKLARININ...SANMIYORUM ÖYLE BIRSEY VARSA BENIM HABERIM YOK..

genc-yozi

Stajyer

• Konuyu başlatan "genc-yozi"

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 31.03.2009, 01:09

tşk ederim arkadaşlar..

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 31.03.2009, 21:01

genc-yozi yayıncı arkadaş dj yi yayından almak istiyorsan radyonun şifresi vardır yayın almak için onu değiştirmen gerekir onu nasıl değiştireceksin çok basit ana şifre varya radyo nikini aldığın ana şifre onu gireceksin ordan acılan sayfadan sid nosun yanındaki şifreyi sen yeniden değişerek yazacaksan onu diğer yaıncılarada vericeksin istemediğine de vermeyeceksin bukadar basit

6

Tuesday, 31.03.2009, 21:07

.Kaptan34,

yayındaki DJ yayını bırkamadığı sürece ana şifreyi değiştirmek işe yaramaz senin dediğin eğer o dj olan kişiye ana şifre verilmişse zaten direk ana şifreyi değişirki ozamanda radyoyu geri alabilmek zor iş
arkadaşınki öyle değil dj yayında ve yayını vermek istemiyor (kapıyı açmadı diyor ) onun açıklamasıda yukarıda anlattığımgibi olcak

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 31.03.2009, 21:28

beratcan
çok haklısın eğer ana şifreyi verdi o arkadaşına dj yayında iken olsada olmasada o şahıs zaten değİşirŞİFREYİ yok bilmiyor ise o başka ama elbetteki radyo bi şekilde kapanacaktır 24 saat pc acık kalacak değilya:)) yapılacak iş çok basit dediğin gibi yeni bİR sid nosu ile eĞer hostingi var ise ordan o sid nosunu değişecek hepsi o :) aynı fikirdeyim