Giriş yapmadınız.

• "sahra-cantanem" bir kadın
  • Konuyu başlatan "sahra-cantanem"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 18.12.2012, 17:19

Aktif - Pasif Burçlar..

Aktif Burçlar

•Koç

İkizler

Aslan

Terazi

Yay

Kova

Dışa dönük yaratıcı hareketli olurlar. Sabırsızdırlar hemen harekete geçmek isterler. Daima bir şeyler meydana getirmeli bir aktivite içinde bulunmalıdırlar. Bu çalışmaları kendilerine dönük olmaktan ziyade insanlık için bir şekilde yararlı olabilecek ve hayatı kolaylaştıracak amaçlara yöneliktir.

Duygusallıktan ziyade akılcıdırlar. Hedeflerine ulaşmak için daima çalışmaları gerekir.

Olaylar onlara gelmez onlar olayların üzerine giderler. Canlılıkları heyecanlı oluşları ortalığın karışmasına da sebep olabilir. Verici ve cömerttirler. Birileri için bir şeyler yapabilmek isterler.

Pasif Burçlar
•Boğa

Yengeç

Başak

Akrep

Oğlak

Balık

İçe dönük toplayıcı ve üretkendirler. Ağır canlı ve daha sabırlıdırlar. Dişlerini tırnaklarına takıp çok çabalamadan da pek çok şeyi elde ederler. Bazı şeyleri tesadüfen elde ederler. Olayların üzerine gitmezler olaylar onların ayağına gelir.

Duygusallıkları akılcılıklarından daha ağır basar. Dışa pek açılmazlar.
Önce almadan vermeyi pek düşünmezler. Aldıklarının karşılığını vermekle yetinirler. Rahat ve düzenlerinin bozulmasını istemezler. Kendileri ve ancak çok sevdikleri birkaç kişi için ama kendi kuralları içinde biraz verici olabilirler.

Maddi şeyler bu ellerde genellikle çoğalır. İçe dönük oldukları için ne düşündükleri ne yapacakları sırdır. Yaratıcı oldukları pek söylenemez ama pratiktirler.

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 18.12.2012, 17:30

balık ha balıkkkk ((:

cidden tuttu ama bu son yazılana katılmıyorum cidden palavra :D en azında benim için öyle "Yaratıcı oldukları pek söylenemez ama pratiktirler"
yok öyle bişey ya en azında bana yok ((:

güzel paylaşım için teşekkürler Sahramm

• "sahra-cantanem" bir kadın
  • Konuyu başlatan "sahra-cantanem"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 18.12.2012, 17:45

Canlılıkları heyecanlı oluşları ortalığın karışmasına da sebep olabilir.

buda benim yapıma ters demekki bir kac yanılma payı oluyor Yasminim:)