Giriş yapmadınız.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 26.06.2013, 16:20

Karşılıksıs sevgiler

<SPANtn":"K"}'">Sen onları söyledin diye dünya başıma yıkılmamıştı. Ölmemiştim de. Söylediklerini düşünürken nefesim daraldığında anladım yaşadığımı.
Ama tuhaf olan bir şeyler vardı. Bendeki yerini yokladım sonra. Evet, kalbim.. Kalbim paramparçaydı, sadece sen değil sevdiğim her şey yerle bir olmuştu sanki.. Neyse zaten ondan sonra hiçbir şeyi umursamadım, kimsenin "iyi misin" diye sormasını beklemedim, çok konuşmadım, onlara bıkana kadar senden bahsetmedim. Radyoda sevdiğim şarkı çalmadı, ki zaten seni hatırlatmasın diye dinlemedim şarkı falan. O yoldan geçmedim, o durakta hiç beklemedim. Olurda karşılaşırsak bi yerde, o çok sevdiğim yüzüne de bakmam zaten. Sorun seni unutamamak, senden vazgeçememek, seni hala sevmek değil. Sorun daha büyüktü aslında bu kadar uzatmaya da gerekte yoktu..
-Benim sadece kalbim kırıldı.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 26.06.2013, 16:21

<SPANtn":"K"}'">Unutulduguma degilde Unutulacak kadar az sevildigime yandim Ke$ke inanmasaydim okadar ucmasaydim gokyuzunun en tepesine Yikmasaydim kumdan kalelerimi bir UNUTAN icin! Ke$ke yagmur olup yagsaydim firtina gibi esmeseydim bo$ yere! Bu sevdaya umut baglamasaydim hayat kaynagimdir diye! Bana $imdi maziye daldigimda bukadar aci veren bu a$ka Tutulmasaydim ke$ke delicesine!

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "yoncam" (26.06.2013, 16:26)