Giriş yapmadınız.

1

Saturday, 3.07.2010, 18:52

önemli

selam ben cehennem melegi siz bildiğiniz gibi güneydeniz ya 2 günde gördüklerim çok üdü bir resim bile bu kadar rahatsızmı ediyor.. bi küfür etmediğiniz kaldı kovulmamıştım oda oldu sadece cahil zihniyet baska bişey degil sizler öle istiyosunuz diye bırakmıyacam daha çok yapıcam mikail eger yapabiliyosan eger bi sebep bula biliyosan buyur banla tabi resimden baska sebebin varsa sizlere ii günler... ama bu ne insanlıktır nede dostluk ..

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 3.07.2010, 19:01

guneydeniz, net ortaminda bu sekilde durumlar malesef olabiliyor
siyaset ayridir, dusunce ozgurlugu aydir, dusunceye saygimiz vardir fakat siyasete tolarans yoktur

herkeste buna dikkat etsin lutfen, kimseyi dusuncesi yuzunden yargilamak bizlere dusmez..

burasi flatcast yardim forumudur, eger uygunsuz siyasi icerikler eklenirse yetkililer gereken duzenlemeyi yapacaktir..

3

Saturday, 3.07.2010, 19:06

uzun zamandır forumlardayım kuralları bilirim.. kural dışına hiç çıkmam beni üzen farklı bişey yapsaydım temada böle agır yargılanmıyacaktım bu üzdü ve herkese saygım var kimseyi kırmam ha bilen bilir her tarz tema yaparım bunu kanıtlıyacamda ewe geçer geçmez... sadece yorum yapmasınlar puanvermesinler tek ricam saygıdır baska bişey degil tsk ederim masum..