Giriş yapmadınız.

21

Saturday, 3.09.2011, 21:08

OOOPSSS cikiyooo, link KIRIK, normal modlar, düzenleyin bakimm, YILDIZ vercemm sizee. :):)

Bir Anda Kendinizi Admin Sandınız Sanırsam :S Yada Birilerine Birşeyler Vermeye Çok Meraklısınız :himmmm:
onlar çoğunlukla şuan hangii parçayı dinliyorsunuz veya buğulu cama ne yazardınlarla meşuguller.

Sadece Bize Sorulan Sorulara Cevap Vermekle Yükümlüyüz Biz
Hesap Vereceğimiz Tek Bir Mevki Vede Kişi Vardır Ötesi Hiç Kimseyi İlgilendirmez
Canımızın İstediği Konuda Gezer Canımızın İstediğine Cevap Veririz Bilmem Anlatabildimmi :hayret:

MEDUSAA

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

22

Saturday, 3.09.2011, 22:56

Aman da aman hemende devreye girermişlerde güzel modlarımiz, fenamı ettik, yaz uykusundan uyandırik kismen diyimm :):)

Yuk Admin saymam kendimi, ama belki ADMIN ben de olabilirim dermişim, hani Babush Mod, ip yanıltmasın kimseyi :):)

Gelelim Türkeceye, okii güzel yazılım paylaştığını görmedim dedin, ayıpsın ablam (herkes ablam diyoo bende diyimm bundan sonrasında müsadenle ablam) bundan sonra güzel yazılım yazarım :):)

Gelelim E.Günbey sana, Meral Süper Modum Sadece Kırık Link Düzelterek Teşekkürü Haketmiyor demişsin, sen anlamadın ama Meral Modum anladıı , o yeterlidir. :):)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Saturday, 3.09.2011, 23:01

Valla Medusa sen oyunda olan modlara espiri yaptın sanırım bende sen nerdesin ona bak dedim ablası kötü birşey yok bende ordayım çünkü :D

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Saturday, 3.09.2011, 23:05

Allah seni ne etmesin Medusa, pot üstüne pot kiriyosun - yaz uykusu derken sanirim bizi ispanyada siesta yapiyor sandin - Allah'tan kis uykusu demedinde Babush'un ucan tekmesin'den kilpayi kurtuldun :haha:
*ben anladim hic anlamam mi Medusami ama söyleyen isitir hesabi - sende anladin :1gözkirp:

MEDUSAA

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

25

Saturday, 3.09.2011, 23:09

:):)

MEDUSAA

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

26

Saturday, 3.09.2011, 23:11

Pot KIRMAKTA üstüme yoktur hanii. :):) ama bilincli ama bilincsiz, arada gerekiyoo hanii. :):)

27

Saturday, 3.09.2011, 23:11

Gelelim Medusaa Size,

Alıntı

sen anlamadın ama Meral Modum anladıı , o yeterlidir.

Demişsiniz.

Meral Modum Beni Anlamıştır,
Sabit Görüşlü Degil Ya Fark'ı O ;)