Giriş yapmadınız.

• "~~DeNiZ KiZi~~" bir kadın
  • Konuyu başlatan "~~DeNiZ KiZi~~"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 27.04.2012, 14:24

tema indiriyorum fakat daha sonra dosya biçimlendirilemedi diyor.

merhabalar
ben tema indiriyorum. ve daha sonra biçimlendirilemedi diyor. bunun sebebi nedir acaba??
yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
birşey daha sorucam arkadaşım tema yerleştirmiş fakat dj tema görünüyor ama bizde görünmüyor sadece beyaz ekran açılıyor. bunun nedeni nedir acaba....
İYİ ÇALIŞMALAR.....

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 27.04.2012, 16:55

Merhaba Deniz Kizi,

muhtemelen temayi yayinda olmadan acmaya calismis olmalisin. FCP olarak burdan indirdigin dosyalari sadece Flatcast Producer yani Radyo yayini esnasinda Preset-> Import from File diyerek yükleyebilirsin.
Bu video sana yardimci olacaktir: Yeni Forumda Fcp Nasil Indirilir / Radyoya Yuklenir ?

Arkadasindaki soruna gelicek olursak, ya temanin url adresinde bir sorun vardir, yada dosya boyutu cok büyüktür, acilmakta zorlandigi icin beyaz görünür.
FCP hazirlamak konusunda bu video'yu izlemenizde fayda var: Fcp Hazirlamak ve Kayit etmek

• "~~DeNiZ KiZi~~" bir kadın
  • Konuyu başlatan "~~DeNiZ KiZi~~"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 20.06.2012, 18:43

ıp eksi görünüyor

merhaba melye hanım benim ıp numaram eksi görünüyor radyoya gelip bakma şansınız var mı? önceden artı-eksi görünüyordu şimdi nik değistim eksi eksi görünüyor.
Edit... lütfen ilgilen,rmisinz.
teşekkür ederim.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (20.06.2012, 19:58)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 20.06.2012, 20:05

merhaba...
geldim ama portlarınız açık görünüyor...tarayıcılarda farkediyor dediniz...bazen + bazende - olması ile ilgili sorun bu konudada sorulmuş ve yardım edilmiş...bir göz atın isterseniz..
Modemlerde Port Açmak (Resimli)