Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 25.07.2008, 17:10

Yazar: BIRSEN

İbrahim Sadri Şiirleri

Alıntı ben aşkı bir üveyikten satın aldım,yaşım onaltı o zamanlar bakır rengindeydi dağlar daha şıvan düşmemişti böğrüme daha deli deli esmemişti ruzigar kalbim acıya düşmemişti sanırdım bütün ırmaklardan koşacaktım halayda delikanlı başı olacaktım bıyıklarım yeni terlemişti bayiliyorum bu kismina çok severim Ibrahim sadrinin siirlerini hepsi birbirinden degerli Emegine saglik Deniz.

Saturday, 28.06.2008, 16:25

Dini Guzel Sozler ( Resimli )

Çok degerli bir paylasim hepsi okadar dogru söz Elhamdüllilah müslümanim...

Tuesday, 24.06.2008, 22:38

Photoshop +Eklentleri

Bence çok güzek düsünmüssün bukadar güzellik yenilerde eklemisiin resim olmasida harika geç açilsin varsin deger, emegine saglik.

Saturday, 14.06.2008, 17:10

Bekliyorum Seni [FCP.TEMA]

Alıntı sahibi ""ikizler-fm"" arkadaslar yorumlariniz icin tskler... BIRSEN, diger dedikleriniz dogrudur ama aksiyon yok burda... çok haklisin Hint filmi deyince bi an hepside akliam geldi pardon :lol:

Saturday, 14.06.2008, 10:35

kirmizi yildiz [FCP Tema] By BIRSEN

Arkadaslar yorumun iyisi kötüsü olmaz sakin beni yanlis anlmayin yorumlariniz içinde tesekürler, Ama ben bu yorumlardan tam olarak nasil denilir birsey anlamiyorum Hosunuza gittimi ? Gittiise neden nesi güzel geldi ? Veya neyi daha farkli yapabilirdim beyenmedi'iseniz neden beyenmediniz? Yazsaniz daha da çok hosuma gidecek ve zevkle birdaha tema eklemek canim isteyecek. Simdi diyorum herekse tesekür ediyor bunlar alinmayin lütfen.. Mesela ben bu temayi yaparken çok terethüt ettim yildizlari buto...

Friday, 13.06.2008, 16:38

Bekliyorum Seni [FCP.TEMA]

Oyy.. çok güzel olmus ama affiniza siginarak bir yorum yapmak istiyorum lütfen yanlis anlamayin, Simdi bir temanin konusu diyelim nasil anlatacagimi suanda aklima degil ama devamini okursaniz anlarsiniz Simdi bir tema romantik agirli olur veya milliyetci ruhlu olur bayrakli mayrakli veya metalic (teknik ) agirlikli olur bunda hepside var Hint Filimleri gibi herkese birseyler eklemis aksiyonmu istersin, drammi istersin, askimi istersin var abicim yok yokk :harika:

Friday, 13.06.2008, 16:30

Photoshop +Eklentleri

Inanmiyorum oyuncak dükkanina düstüm gibi nereye bakacagimi sasirdim agzim açik kaldi bukadar güzel bir paylasim,Hemen hepsini indiriyorum. Hastasiyim photoshopun :ask: Allahim muradinda ne varsa versin.. arkadasim tesekürler

Thursday, 12.06.2008, 10:10

günışığı (fcp tema)

ayyy bayiliyorum bu ayiciklara hicde bir temada kullanmayi akil edememistim ama cok guzel olmus emegine saglik huzur verici ic açici birsey olmus.

Thursday, 12.06.2008, 10:09

kırmızı gül (fcp tema)

Bunu çok beyendim istee güzel olmus emegine saglik,

Tuesday, 10.06.2008, 19:53

Eurovision'da Türkiye 7. Oldu

Allah iyiligini versin slowcu iyiki konuyu açmisin, Ben bu sene izleyemedim arada bi aklima geliyordu Türkiye bu sene ne yapti acaba diye ama pc basina geçince unutuyordum sayende ögrenmis oldum.. Dedigin gibi müzik kalitesi ölcülen bir yarisma degil (artik) demiyecem herzaman öyleydi eskiden bu oy verme olmadan öncede poltikaydi simdi dahada çok siyaset katilan ülkelerin müziginin kalitesini ölcen bir özelligi yok. Bu yarismada sadece siyaset... Ama genede insan merak ediyor Dostumuz kim diye, ...

Tuesday, 10.06.2008, 19:41

Yeşil Gölge (fcp tema) EsPriTüeL

ooofff.... yikliyoooo cizzzzz diyooo yaklasmadannn... emegine saglik süper diyebilecegim bir tema

Monday, 9.06.2008, 18:38

FIREFOX'u Taniyalim

Kiziim hiç isin gücün yokmuu seninnnn nerden buldun bukadar bilgiyii p: Saka sakaa helal vallaa süpersin ben ne zamandir firfox kullaniyorum ama bukadar özelliklerini bilmiyordum, bilmedigim halde vazgeçemiyorum hizli olmasi bana yetiyor. emegine saglik canim :mucuk:

Sunday, 8.06.2008, 08:27

Siyah Index [ Ilk Denemem]

Azimlisin masum tebrik ederim severim böyle hep kendini gelistirmek isteyen kisileri... Indexin ilk denemem diyorsun ama çok ustaca duruyor güzel olmus, biraz sayafada büyükmü duruyor belki benim bilgisayarimdanda olabilir ama renkler resim design Harika. emegine saglik devamini dilerim

Saturday, 7.06.2008, 23:12

Cantan£m kımızı gül fcp tema

Alıntı sahibi ""slowcu"" Alıntı Benim en çok sevdigim guller beyaz guller ama beyaz gül ölümün semboluymus sonradan ögrendim olsun ben gene vazgeçmiyorum en güzel gül beyaz gül, Aslında bizim burda anlami seninle evlenmek istiyorum demek Kırmızı Gül -- >> SEni seviyorum Sari Gül -->> Kıskançlikmis pembe Gül -->> Nefret Ediyorum Beyaz Gül -->> Evliligi ifade edermis Yoksa benmi yalnis biliyorum :ne?: valla benim dilim yanmis bikere ben kimseyle evlenmek istemiyorum ben bu konuyu bi googulluyemm ...

Saturday, 7.06.2008, 22:38

Güzel Gözler [Flatcast Tema] By Deniz

ooyy Harika, çok kullanisli güzel hanim hanimcik bir ekran olmusss, Emegine saglik denizcim güzel çalismalarinin devamini dilerim.

Saturday, 7.06.2008, 22:36

Beni Unutma [ Flatcast - Tema ]

Gerçekten basarili bir çalisma design çok tertipli duruyor, Emegine saglik slowcu.

Saturday, 7.06.2008, 22:30

Cantan£m kımızı gül fcp tema

Temayi birakta sözee bakk beyaz gül mezarimiz olsun sevenler neden hep ölmek isterler yaw... Benim en çok sevdigim guller beyaz guller ama beyaz gül ölümün semboluymus sonradan ögrendim olsun ben gene vazgeçmiyorum en güzel gül beyaz gül, nerden geldim ben simdi bu konuya temaya yorum yapacaktim hmmm... fena degil güzelde diyebilirim kirmizili siyahli temalar herzaman için favorimdir ama kullandigin resimlerin boyutunu fazla büyütmeseydin daha net olurdu diyorum bana öyle geldi. eline,gözüne, ( ...

Saturday, 7.06.2008, 22:22

Serbest Kursude Tartisalim

Yesimcim geçmis olsun ve Allahim sabir versin. Ama ne güzel gene dogru olani biliyorsun, Yazini okudum ve içim parçalandi malesef böyle seyler oluyor Allahim hepimizin önüne hayirli kullar çikartsin.