Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 27.09.2007, 23:20

Yazar: S€KO_FM

Flatcast icin Port Acmak

yaw arkadasklar ben portumu actım ama olmadı acarkende su lınk ten yardım aldım aynı sekıl yaptım ama statıcs tekıler hala eksı modemım phılıps 650 sna lutfen yardım edın kafayı yıcem port actıgım lınk bu sekıl yaptım http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5310 ahada bu lınk bı bakın dogrumu ama port u flastcast 4.15 olarak actım kull ıse 4.16 mıs sorun bu olabılırmı cevap lutfen sık sık dusuo mıllet yakından benı dovecekler hastaneye kaldırmadan benı yardımcı olun lutfen

Thursday, 27.09.2007, 23:08

Flatcast icin Port Acmak

yaw benım modemım phılıps sna650 kablosuz modem bılg guclu olmuo ama sebep ne ha bu arada port u flastcast 4.15 olarak actım ama kull 16 tıymıs sorun bu olabılırmı cevabınızı beklıyorum lutfen

Thursday, 27.09.2007, 23:03

Flatcast icin Port Acmak

yaw allah ıcın yardımcı olun delı olcam ya vallahı port actım ama eksı gozukuo ıkısıde anlamadım radyodakıler dusuo bazende kımse gıremıo su yazı cıkıo -------Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren. Es konnte kein geeigneter Knoten gefunden werden, von dem Sie die Sendungsdaten empfangen können. Vorallem wenn wenig Teilnehmer in einer Sendung sind, liegt das Problem vielleicht garnicht bei Ihnen. Wenn das Problem aber öfter auftritt, sind die häufigsten Ursachen: Sie haben eine "Personal Firewall" i...

Thursday, 27.09.2007, 14:46

Flatcast Producer 4.15.21

YANI ANLATMAK ISTEDIGIM MAPING EKSI OBURUDE EKSI GOZUKUO VEDE YAYINIM HEP DUSUO RADYOMA GIREMIOLAR COGU ZAMAN NEDEN LUTFEN YARDIMCI OLUN http://seko_fm.sitemynet.com/ ACABA SORUN SITEMDEMI LUTFEN YARDIM EDIN

Thursday, 27.09.2007, 14:37

Flatcast Producer 4.15.21

SLM HERKESE IYI GUNLER KOLAY GELSIN SAYIN YETKILILER SIZI IKI SORUM OLACAK BUNLARIN BIRINCISI RADYOMDAN SIK SIK DUSMELER OLUYO YAYINI DEVRALAMIORUM VEDE BAS ALANA SAG TIKLAYIM SHOW STATICS DEDIGIM ZAMAN IKISIDE -(EKSI) GOZUKUO MODEMIMDE DE PORT ACTIM ANLATTIGINIZ GIBI AMA SORUN NE ANLAMADIM LUTFEN YARIM EDIN SIMDIDEN TESEKKURLER KOLAY GELSIN SIZI SEVIYORUM :=)