Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 29.11.2010, 00:41

Yazar: darl

Flatcast'tan alinan sahte nickler Hakkinda ..

Arkadaslar ilginc bir olay ile karsilastim.. Dinleyicinin ismine tiklayip profil sayfasini açtim. Flatcast Username : Z€YN€P yaziyor. Ancak radyoda Cawbella nick'i ile sohbet ediyor. Bu nasil bir istir ? Bilgisi olan paylasir mi ? 5 yildir böyle birsey görmedim ..

Tuesday, 22.12.2009, 17:56

Mixer Sorunu

Önerdiğiniz başlıkta sadece Winamptan yayın almayı denemedim. Bir o kaldı .. Onun dışında zaten yapmadığım birşey kalmadı. Neyse teşekkür ederim. Sanırım yayınlarım son bulacak bu durum yüzünden ..

Tuesday, 22.12.2009, 00:15

Mixer Sorunu

Arkadaşlar işin garip kısmı şu . Ben bu yayınları 3 sistemde de (XP,vista,Windows7) ilk olarak sorunsuz kullandım. birçok kere yayın yaptım. ama format atıp yeniden yükledikten sonra ne olduysa oldu .. PC ile alakalı değil sorun bundan eminim. Öyle olsa diğer sistemlerde de sorun verirdi. Windows 7 de de ilk olarak sorunsuzdu 3 ay kadar net bir şekilde yayın yaptım. Üstelik K-Lite Mega COdec te yüklüydü. Bu zamana kadar da K-Lite ı her zaman kullandım.. Çok ilginç bir durum ben sorunun Active X ...

Monday, 21.12.2009, 02:56

Mixer Sorunu

Sevgili arkadaşlar ben ne yaptıysam aşamadım bu sorunu .. Sürekli güncel kaldığım için en son olarak Windows 7 kurdum. Herşey normaldi. Yayın alıp şarkımı çalıyordum.. Taki format atana kadar .. Formattan sonra Yine rutin yaptığım şeyi yaptım. Active X Producer vs yükledim.. Şarkı da çalıyor .. Ancak Çalan şarkılar 45 lik plak gibi hışırtılı çıkıyor.. Sorunun Windows 7 ile alakalı olduğunu düşünerek format attım ve XP yükledim. Active X vs yine yükledim ama sorun bir süre sonra aynı oldu ve XP d...