Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 10.05.2009, 21:19

Yazar: queeN

Bir anda çoğaldı ayyuka çalan saatler..

”Veda” kısa bir kelime, eylemi zor.. Öznesi belirsizken, yüklemine çare yok... harika çook begendim ayseceren

Monday, 23.03.2009, 22:29

AnLamadın di mi?

asikardelen tşk ederim benden önce cevaplamıs zaten bana sorulan soruyu berdush !!! şiir bana ait değil güzel bir şiir.

Monday, 23.03.2009, 00:46

AnLamadın di mi?

tşk ederim DaLGaKiRaN

Saturday, 21.03.2009, 02:49

AnLamadın di mi?

tşk ederim Pinokyo,

Saturday, 21.03.2009, 02:47

Susmak kabullenmektir habersiz geleni

Susmak kabullenmektir habersiz geleni; Bazen acı çekmektir, Haklılığını bile bile boyun bükmektir, Kelimelere küsmektir üzmemek için sevdiğini… Susmak dinlemektir alabildiğine hırçın düşünceleri; Bazen göz yaşlarını saklamaktır, Hüznü sessizliğe zincirlemektir, Göstermemek için toprağa düşeni… Susmak sevmektir adını haykıramadığın kişiyi, Bazen ödün vermektir, Hicranıyla yüreği dağlamaktır, Gitmesin diye sıkı sıkı örtmektir yüreğini… Susmak hapsetmektir aşamadığın çaresizliği; Bazen geleceği bek...

Saturday, 21.03.2009, 02:44

Sen bilemesen de..

Gece gündüz oynar gibi.. Bir var, bir yok sanki gözlerin.. Hasrete merdiven dayamış gönlümle, vuslatı bekletiyorum,, Yokluğunun büyüttüğü saatlere.. Eksiğim sen olmazsan, eksilir tüm hecelerim, susar adını mesken eyleyen dilim. Avuçlarımda biriktirdiğim özlemlerim var. /sayende/ Takvimde sayılı günlerim. Kasım'da uğradı bana aşk. Şimdilerde meskeni yüreğim. Sabahladığım geceler var, hayalinle.. Bağlasa durmam beni keder.. Hasretin bir yüzü acı.. Sabrımın sınırlarını sınıyor saatler.. Çıkıp gelse...

Saturday, 21.03.2009, 02:42

Kalmalıydım, ama gidiyorum

Hayatı hibe edip , Bir bilinmezliğe gidiyorum, Sanma ki dipsiz bir hayat, Ne de ipsiz bir kuyu var, Beni bir boşluğa ittim, Beni bir yokluğa, Oysa kesip bu enaniyeti, Kalmalıydım, ama gidiyorum... Doymamışlığın verdiği haz saplandı gözlerime, Doyasıya seyrine dalamadım, Hep bir kulaç oldu ellerin, Boğulamadım gözlerinin deryasına, Kokundan da yanmadı genzim, Kesip ciğerlerime inen nefesi, Kalmalıydım, ama gidiyorum, Aşkı, aşk eyleyenin nuruna, Utandım... Kurban edip aşkı gönül hududuma, Ayrılık ...

Saturday, 21.03.2009, 02:41

Var Sen Beni Yaşamadı Bil

Var Sen Beni Yaşamadı Bil Bir fırtına bil beni... En kindar okyanuslarda savrulduğunda, meltem bil. Bir yağmur... Bir yağmur sonrası ıslaklığır30; Bir yanını yıkan anne yokluğu bazen.. bazen boynunu büken bir ayrılık hikayesi.. yaşanmamış bir çocukluk kimi zaman... Beni unuttuğun bir öykü, hatırlamak istemediğin bir rüya bil... Bir fırtına bil beni... En kindar okyanuslarda savrulduğunda, meltem bil. Bir yağmur... Bir yağmur sonrası ıslaklığır Ne bileyimr30; Beni, senden bir parça.... Beni, sen ...

Saturday, 21.03.2009, 02:39

Kalansız Bölünebilmek ..

Bilmediğim bir dilde yazmaya başladım sanırım bilmediğimiz dillerde yaşadığımız gibi ... Sayı saymayı öğrenmişim şimdi çıkarken unuttuğum basamakları bir bir hatırlıyorum... ekliyor..çıkarıyor..bölüyorum... adımı koymadılar henüz bilinçsiz bir aşk hali diyorlar şimdilik; varsa daha ötesi... çarpıyorum bir de iki yokluğu yan yana getirdiğimde... Anlamlar mı dediniz?...Yok şimdilik onları düşünmüyorum... Kalansız bölünebilen bir o vardı değil mi? "Sırtım üşüdüğü zaman yerimde yatmadığımı işaret ed...

Sunday, 8.03.2009, 23:40

MEVLID KANDILINIZ MUBAREK OLSUN

Tüm Islam Aleminin Mevlit kandilini mubarek olsun

Friday, 27.02.2009, 18:39

Özledim seni bugün sebep yokken

Özledim seni bugün sebep yokken Uzansam hayallere dokunurum sandım bak Yıllar geçmiş üstümüzden Hala ilk günkü gibi aklımdasın Söyleyecek çok sözüm vardı Hepsi yarım kaldı Neler ummuştum hayattan Elimde ne kaldı Kırılan kalbim miydi yoksa? Karnımdaki bu sancıyla Küflenmiş ruhum unutmadı Unutmadı seni hala Özledim seni bugün sebep yokken Uzansam hayallere dokunurum sandım bak Yıllar geçmiş üstümüzden Hala ilk günkü gibi aklımdasın Özledim seni, özledim seni, özledim seni..

Friday, 27.02.2009, 18:31

AnLamadın di mi?

aL beni gidelim buradan Yada ben gideyim senden Gideyim, Gidiyorum diye üzülme Çekmem gözlerimi gecenden... Hatırlatırım sana kendimi, Anlamsız bir rüyanın son hecesinde... Yarın sabah olmasada Bir sabah kalkacaksın Her sabahtan erken, hiç gerek yokken Dudaklarındaki tebessüm güldürecek insanları Hep sevecekler seni Benim seni hep sevdiğim gibi... Anlamadın di mi? Gittim ama mutluluğu bıraktım kanına!