Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 7.03.2011, 14:37

Yazar: Hunterr

teşekkür ederim...

Teşekkür ederim masum kardeşim.Bende bir bilgi buldum ve aynı sorunu yaşayanlara bilgi mahiyetinde.şimdi indiriyorum kodeği.umarım sorun düzelir.emeğine sağlık.. http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=46270

Monday, 7.03.2011, 14:37

DLL Nedir

DLL Nedir . DLL diye karşılaştığımız uzantının açıklaması tam olarak , Dynamic Link Library kelime gruplarının baş harflerinden oluşturulmuş bir kısaltmadır. Bunların ne anlama geldiğini biraz açıklayalım: Sisteminizdeki programların düzgün ve istikrarlı bir şekilde çalışabilmeleri için ihtiyaç duyduğu öncelikli olarak birinci derecedeki dosyalar, yürütülür dosya veya program dosyası denilen dosyalardır.Örnek verecek olursak ahmet.exe uzantılıdırlar. Bilgisayarın altını üstüne getirmeyi seven ar...

Monday, 7.03.2011, 13:33

Radyo Yayınında Hata veriyor

Merhaba Arkadaşlar.Öncelikle Kolay gelsin herkese.Flatcast radyomuzu açalı yaklaşık 2 ayoldu.Alaturka sayesinde bütün sorunların üstesinden geldik.Onun için teşekkür ediyorum.Geçenlerde Bilgisayara format atmıştım.Radyo yayını almıyordu.Şimdi ise yayın aldığımda hata veriyor.hata kutusuna tıkladığımda yayın yapıyor lakin parçaların bitişinde tekrar hata veriyor ve üzerine tıkladığımda ise parcanın son 4-5 saniyesini tekrar çalıyor ve sürekli bütün parçalarda yapıyor bunu..Resmini aşağıda ekledim...

Wednesday, 23.02.2011, 19:44

radyo çalışmıyor

selam arkadaşlar.epeydir yayın yaptığım radyo çalışmıyor.hata ise şu: The stream is currently not available. The selected stream is currently not available. Last start of stream: 02/23/2011 - 22:53 Advertisement Message: Err.NotOnAir2 html kodunu yapıştırdım.frontta temada yapmıştım.indexsi ise radyonun alanına attım.daha önce çalışıyordu ne oldu anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim.

Friday, 11.02.2011, 21:46

Flatcast Radyoya girilemiyor.

beretcan kardeşim ne diyim sana Allah razı olsun.3 gündür cebelleşiyorum bunla sayende oldu.son bir soru.şimdi radyo yayını alacak djlerde aynı port ayarını aynı şekilde yapmak zorunda değilmi kardeşim.birde yerid eil belki ama örnek radyo kodları varmı güzel html sayfasına eklemeyi düşünüyorum.frontpagede bir sayfa oluşturdum basit bişey.şöyle güzel bir sayfa kodu varmı mümkünse tabiki.daha tema bulacağım.çok teşekkür ediyorum kardeşim.saolsın. reklam deil yanlış anlaşılmasın istersen silebilir...

Friday, 11.02.2011, 20:10

Radyo Yayını Yapamıyorum

Merhaba arkadaşlar.Ben 4-5 yıl öncede flatcast kurup yayın yapmıştım.O günden bu güne sanırım baya değişmiş.yine radyoyu kurdum.her şeyi yaptım bitirdim lakin dışarı yayın veremadim.daha sonra öğrendim ki port ayarları gerekiyormuş.onuda bir şekilde yaptım.yani + gözüküyor.lakin hala dışarı yayın yapmıyor.sebebi ne olabilir.şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.kusura bakmayın baya sinirliyim (çok uğraştım çünkü) konu açtım.şimdiden saolun. hata mesajı.karşıdakilerde bu çıkıyor.. aynı...