Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 1.06.2013, 21:25

Yazar: yorumcu44

Sitenize Yerel ve Ulusal Haber (Manşet) Ekleyin

Merhaba, Site Ana Sayfanıza son dakika haberlerini veya manşet haberleri ekleyerek radyonuz açık olmadığında bile ziyaretçilerinizi sitenizde tutabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz Malatya Son Havadise karınca kararınca katkı sunabilirsiniz. Sitemiz Malatya yerel haberlerinin yanı sıra bölgemizden en güncel haberleri anında okuyucuları ile buluşturmaktadır. Malatya Son Havadis sitemizde başlıca, Malatya Belediyesi, Malatya kamu kurum ve kuruluşları haberleri olmak üzere İnönü Üniverstesi ve Turgut...

Friday, 8.04.2011, 03:39

Google'ın Gözüyle Asya ve Avrupa

THE NETHERLANDS: The port of Rotterdam THE NETHERLANDS: The port of Rotterdam THE NETHERLANDS: Wad THE NETHERLANDS: Naarden THE NETHERLANDS: Naarden THE NETHERLANDS: Palijs op de Dam THE NETHERLANDS: Palijs op de Dam POLAND: Sopot wooden pier POLAND: Sopot wooden pier POLAND: Kraków – Wawel POLAND: Wrocław POLAND: Zakopane POLAND: Zakopane ROMANIA: Voroneţ Monastery ROMANIA: The Danube Delta ROMANIA: The Parliament Palace ROMANIA: Apuseni Mountains RUSSIA: Moscow Kremlin RUSSIA: Moscow Kremlin R...

Wednesday, 15.12.2010, 05:54

Yayını Açamıyorum??

Güzel kardeşim bir küçük sorunla karşılaşmıssın ve sağolsun arkadaşlarda bu duruma uygun olası çözüm yollarını tarif etmişler.Gelelim senin sorununa ekranda error olarak yazan yerde güvenlik duvarı engellemesi olduğu yazılı öncelikle güvenlik duvarını kapa..2.olası nedende yayındaki dj arkadaş tolk overi yani yayın anahtarını açmamıştır yayını almış gibi olursun ve tekrar mavi ekran oluryayın anahtarının açık olduğundan emin ol.Tüm bunlardan sonra yayın aldın ve seni dinlemeye misafirlerin girem...

Monday, 15.02.2010, 19:36

Sevgiliye özel (2.Adet)

Teşekkürler yorumunuz için,Asilkan özür dilerim FCP eklememiştim

Monday, 15.02.2010, 19:34

Balerin Flatcast FCP Tema

Teşekkür ederim yorumlarınız için,iyi günlerde kullanın...

Monday, 15.02.2010, 19:32

Siyahların gizemi Flatcast FCP Tema

Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar,iyi günlerde kullanınız...

Friday, 12.02.2010, 02:23

Siyahların gizemi Flatcast FCP Tema

Notaha önce bu temaları arkplan olarak atmıştım,Adminler dilerlerse arkaplanları silebilir...

Tuesday, 29.12.2009, 00:46

Mutlu Yillar By Sevda

Sevda ellerine sağlık,bu teman çok hoş olmuş...Yeni yıl temasına uğraşmayayım (Ç)aldım.

Wednesday, 9.12.2009, 17:31

İstanbul Ve Sen

Alakaa,alakaıalakasız konuşup yalakalık yapma.Sen yalakalığını sevdanın forumda yap belki senide co admin yapar. Kime ne yorum yapacağımı senden mi öğreneceğim,ayrıca sevdayla benim aramda bir konu konuşur tartışırız ikimiz ilgilendirir sana ne oluyo,senin gibilere Atalarımız söylemiş en güzel yanıtı"Hık diyenin çanak yalayıcısı"...Son söz sen işine bak.

Wednesday, 9.12.2009, 04:05

İstanbul Ve Sen

Alıntı sahibi ""yorumcu44"" Paylaşım için teşekkürler sevda hanım,birşeyi merak ettim forumda @sevda@ olarak halihazirda etkin üye iken ikinci bir nikle "hüzüngözlüm"olarak neden üye olma gereği duydunuz? Sakın ikisi aynı kişi değil demeyin,merak eden ip nona bakabilir,sadece merak!? Yukarıdaki mesajda ne söölemiş bir daha oku,okuduğunu anlama kabiliyeti sende varsa.Nezaketle teşekkür etmişim paylaşımına aklıma takılanıda sormuşum,bir hanfendiye yakışır bir uslüpte cevap beklerdim oysa.Gerginli...

Wednesday, 9.12.2009, 00:42

İstanbul Ve Sen

Son söylediğinde haklısın,polemik yapanlar kim istatistiklerde ve üye oldukları forumlardaki mesalarından belli,tıkla yorumlarıma bak ve seniden üyesi olduğun formdakilere bakalim,sadece soru sordum senle tartışmaya niyetim yok,googlede ilk üçteydin ööle diyordun ya,söylermisin temalarını kaç kişi indirmiş admini olduğun maalum forumdan. Sana tavsiyem forumla uğraşacağına allaturka foruma harca enerjini hiç olmassa yaptıkların bir işe yarar millet faydalanmış olur nacizane görüşün,al alma...

Wednesday, 9.12.2009, 00:25

İstanbul Ve Sen

Paylaşım için teşekkürler sevda hanım,birşeyi merak ettim forumda @sevda@ olarak halihazirda etkin üye iken ikinci bir nikle "hüzüngözlüm"olarak neden üye olma gereği duydunuz? Sakın ikisi aynı kişi değil demeyin,merak eden ip nona bakabilir,sadece merak!?