Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 16.05.2007, 11:14

Yazar: By JêNaGeR

Bir KAç Önemli Soru . . _ ? _ ?

kusura bamayın ama ben niye bulamadim. burda sorular farkli yerde oldumu daha mı güzel..

Tuesday, 8.05.2007, 13:15

sorularin burda birikmesini istemistim.. arayalim bakalim .. tşk..

Tuesday, 8.05.2007, 10:21

Selam Arklar.. Benim Bir Kaç Sorum Olacakti.. 1.)biz Djjyken ya da Djj degilken ekrandaki sohbet yailarini nasil temizleyebiliriz.. bazilari Djj olmadanda silebiliyor ben daha Djjyken bile silemiyorum .. :wallb: 2.)ben inretnet radyolarini flatcasttan dinletebilirmiyim_? .. (haberleri dinleticegim. ) naisl o siteyi yönlendirebilirim radyoyu_? 3.)biliyorsunuz edit kicklistte sadece sifreli isilerin ban durumu gösteriliyor.. ordan kaldirilabiliyor yani.. peki yanlislikla banlanan guestlerin bani n...

Tuesday, 8.05.2007, 10:16

Önemli Bir Soru..... KOTA

samet uzun gibi düşünüyorum Djlikte download hakkimiz gitmiyor..

Monday, 26.02.2007, 21:55

Radyo kitlenmesi

bu olur ama normalde yayindan Djj tekrardan alabilirdi..olmadı 10 dk.ka geçerdi yayin kapanırdı ondan sonrada isteyen alabilirid... ama senin sorunu anlamadım ..

Saturday, 24.02.2007, 09:18

ama adlsde upload bizi etkilemiyor yani Dj olurken (upload yapmış oluyoruz) hakkkımızın gitmemesi gerek.._? ..

Wednesday, 24.01.2007, 11:28

arklar peki saat başına ne kadar yiyor bu konuda bilgisi olan warmi.._?

Tuesday, 23.01.2007, 15:39

teşekkürler bilgileri içn welle cevablara pek sevinmedim ama.. welle sınırsızda hızı cok yawaş.. en iyisi adsli bi daha protesto edelim..

Tuesday, 23.01.2007, 14:05

arkalr selamlar saygılar... arklar bir sorum olacakti .. flatcastta djlik yapmak ya da dinleyici olmak kota yiyormu _? bir yerde öle okudum walla çok merak ediyorum...;? bilen wrsa cevab yazısn lütfen.. saygılar..

Monday, 22.01.2007, 14:23

Ben Baktım Siz dE Bakın..:)acil bir sorun..

selamlar.. peki bacround resmni nasıl nete yayınlaycaz...upload kolayda resim mi nasıl çekecez..bi zahmet bunu da cevablayınn..

Monday, 22.01.2007, 13:45

Ben Baktım Siz dE Bakın..:)acil bir sorun..

arkadaşlar selam.. arklar ben flatcasti az cok bilirim .. ama fakat lakin şu fla formatındaki mi ne tema yı nasil hazirlayacağız onu bilmiyorum.. :wallb: ben bir kaç tane hazırlayıp diğer Dj arkadaşlarıma göndermek istiyorumda.. :hiding: lütfen yardımmcı olun..tema yı hazırşarım ama o formatta nasil kaydediliyor ınu bilmiyorum.. :x: lütfen yardımcı olalım bu arkadaşımıza yani bana :lol: :oops:

Monday, 22.01.2007, 13:26

Dj İsmi

resmi nereye ekliyorsun...bir listeinn bir chat penceresinin üstüne ekleymezsin...eğer ekleyeceksen de o pencereleri küçülteceksimn...yani üst üse bir şeyler koyma..