Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 17.09.2009, 10:56

Yazar: KaRd€L&#836

Ücretsiz Ftp Alanı

güzel bir paylaşıım tsk yanlız index sayfasını açamıyorum

Thursday, 30.04.2009, 14:10

umutSuz AŞK İndex

Artık kapatalım bu konuyu sıkıldım. :hasta: :sopalarim: :asilmak:

Thursday, 30.04.2009, 14:06

umutSuz AŞK İndex

[/url][/b] ßarış sinirlenicek bişi yok cnm emin ol yardıma ihtiyacım olduğunda direk beratcan abi ve sen geliyorsun aklıma yani çekinmem ama ihtiyacım olduğunda tekrar şunu belirtiyim benim hayatım evet hayır dan ibarettir . asla 3.sü yok bunun ya beğenirim yada beğenmem beğenmediğim hiç bişiyede saygı duymam ben sadece yeteneğini taktir ediyorum sevgiler :up: :sevgi: :girl2: :yanak:

Wednesday, 29.04.2009, 01:25

Ücretsiz Ftp Alanı

üyelik kabul etmiyor lar pls yardımcı olurmusunuz?

Tuesday, 28.04.2009, 12:06

umutSuz AŞK İndex

kesinlikle olmucak merak etme cnx ben seni hiç kırarmıyım sesli düşündüğüm içinde özür tekrar tekrar şunu belirtmek isterim amacım yeteneğinle burda insanlara örnek oluyorsan yardımcı oluyorsan ve bundan zevk alıyorsan siparislerede yer vermen lazım yani fikrimi söylersem belki beyninde yer verir ve o tarz bi çalışmada bizlere sunarsın diye düşünmüştüm. hepsi görüşmek ümidiyle

Monday, 13.04.2009, 12:40

umutSuz AŞK İndex

Güldürdün beni genç adam :lol: emeğini ve yeteneğini farklı şekilde kullansan o sözü belki deil kesin hakedersin ama bu şekilde saygı v.s duyamam cnm yorma kendini sanada yazık sayfaya bakıyorum beğenenlerin sayısı daha çok bi tek ben beğenmemişim yada beğenmiş gibi görünüp aslında beğenmeyen arkadaşlar da vardır ama ben şahsi adıma konuşmayı severim yaptığın index tarzım deil yanından bile geçmiyor bütün index ler ya güllü ya da duygusal ya da romantik resimli saçma sapan şeyler neşeye dair biş...

Friday, 3.04.2009, 22:17

umutSuz AŞK İndex

tek kelimeyle imrenç :icmek: yani kırılma diye güzel oldu diyemem cnm :0001:

Friday, 27.03.2009, 17:55

SENSİZ ZAMANLAR

işte yorum yapılması gereken temalardan bitanesi ellerinize sağlık biraz hip hop tarzı yaparsaniz sevinirim hemde çok ne de olsa yeteneğinizi sergilediniz.

Sunday, 22.03.2009, 17:15

umutSuz AŞK İndex

ufffff barış deiştiriver tarzını emeğine yazık cnm ya :lol:

Wednesday, 18.03.2009, 13:19

Flash indexli By EviL

güzel index ama hatası çok örneğin kullanmaya çalıştım ama önizlemede göründüğü gibi olmuyor yani bi bakıverseniz düzeltsenz fena olmaz

Saturday, 7.03.2009, 18:12

Sen benimsin [ Flatcast Tema ]

güzel bir tema elinize sağlık :up:

Thursday, 5.03.2009, 15:23

KaLbim SeNinLe İNdex

yaa barış bi daha böyle index yaparsan seni topuklarından vurucam. uf bırak gülü mülü şiir v.s madem bu konuda ustasın bize hitap eden bişiler yapıver :olee: :olee: yani şahsi adıma konuşmak gerekirse bana özelde olabilir :olee: dimi cnm benim :wman: :0001: şöyle hareketli oynak sanatçı resimleri slayt geçişli böyle çılgın bişiler havai olan bi index sayfanın bir kısmını sanatçıların resmine bir kısmıda dj isimlerine diğer kısmı radioya bir kısmıda radio yetkilisine özel olsun :lol: bırak ağır a...

Wednesday, 18.02.2009, 15:10

Flatcast Bayan Dj indexsi

bak bu güzel index harbiden elinize sağlık

Wednesday, 18.02.2009, 00:20

KaLbim SeNinLe İNdex

index si beğenmedim barış tarzını deiş biraz entel dantel tarzı olsun romantik olmayı bırakın uffffff herkes özgürce beğendiğini söyledi bende aynı şekilde beğenmediğimi söylüyorum :lol: kırılmak yok cnm arkadaşım benim yeteneklisin süpersin ama nolur deiştir tarzını gülle işim olmaz benim bi dahaki yapışın biraz bana hitap etsin reja ederim