Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 31.10.2007, 17:04

Yazar: Nurluyol

Flatcast icin Port Acmak

sorumun cevabı yokmu??? ben 4,15 kullanıyorum..

Wednesday, 31.10.2007, 12:53

No Free Stream Entry Point Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren

kardeşim (asli_75) vermiş olduğun bilgiler için sana çok teşekkür ederimm...hakikaten bu bilgiler beni aydınlattı..www.allaturkaa.de yöneticilerinede teşekkür ederim..bizlere güzel hizmet veriyolar..

Tuesday, 30.10.2007, 13:44

No Free Stream Entry Point Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren

s.a arkadaşlar.. biraz acemice bi soru ama inan ki ne olduğunu bilmiyorum...Firewall nedir olamlı mı olmamalımı..verceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim

Tuesday, 30.10.2007, 13:21

Flatcast icin Port Acmak

selamun aleykum..burda anlatılanlardan başka bir sorun bendeki...istatictik in yanına bakıyorum hiç bir işaret yok bu ne anlama geliyor.. bazı dinleyiciler girebiliyo ama herkes giremiyo.. ..ama radyo kapanmadan da dj değişikliği yapamıyoruz..yada (istatictik +), (istatictik -), ve (istatictik) bunlar dan biri çıkıyo bazen..bunları da açıklarsanız sevinirim..not ben (!) bu işret hiç yok..lütfen acil cevabınızı bekliyorum..

Tuesday, 30.10.2007, 13:17

Flatcast icin Port Acmak

selamun aleykum..burda anlatılanlardan başka bir sorun bendeki...istatictik in yanına bakıyorum hiç bir işaret yok bu ne anlama geliyor.. bazı dinleyiciler girebiliyo ama herkes giremiyo.. ..ama radyo kapanmadan da dj değişikliği yapamıyoruz..yada (istatictik +), (istatictik -), ve (istatictik) bunlar dan biri çıkıyo bazen..bunları da açıklarsanız sevinirim..not ben (!) bu işret hiç yok..lütfen acil cevabınızı bekliyorum..

Tuesday, 23.10.2007, 20:21

Sorma Neden ( Flatcast Temasi )

Alıntı sahibi ""slowcu"" Alıntı bu site acaba vip temaları yazan yerden tema indirebilirmiyim Bunu için vip olmanız gerekmetedir İşte vip olabilmek için yapmaniz Gerekenler :burda: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3409 gerçekten çok hızlısınız teşekkür ederim...

Tuesday, 23.10.2007, 20:12

Sorma Neden ( Flatcast Temasi )

s.a ben yeniyim bu site acaba vip temaları yazan yerden tema indirebilirmiyim..yaptığınız ve yapacağınız hizmetler için şimdiden çok teşekkür ederiz...

Tuesday, 23.10.2007, 19:41

slm bende yapmak isterim

s.a mud-ti kardeş..bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz..

Tuesday, 23.10.2007, 19:37

kandil için teme

sa. kardeşim (biber) bu güzel temaları yapmak için ne kadar uğraştın bilmiyorum ama ..uğraştığına değer bir eser ortaya çıkmış..bu temaları hizmete sunman gerçekten çok güzel bir incelik..ellerine sağlık..yapmış olduğun çalışmalar için çok teşekkür ederiz..ve bu hizmetleri bizlere sunmaya vesile olan sagı değer yöneticilerimizede teşekkür ederiz...

Tuesday, 23.10.2007, 19:31

Ilk denemem Dini tema

s.a gerçekten çok hummalı bir çalışma..bu güzel temayı bizlerle paylaştığın için teşekkürler..