Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 2.07.2007, 12:35

Yazar: KaraMelek

flatcast yeni sürüm 4.16 sorunları

Pesimist yazilan Cümleyi neden daha dikatli okumayi denemiyorsun ? dagitildik yazmis yaren fm ( k ) harfi fazladan eklenmis bunu anlmak cok zor olmasa gerek. Lütfen daha dikatli oku Kulancicilara dagitildi yaziyor !!!!

Wednesday, 27.06.2007, 16:52

Program arıyom

Bosver Programi sen Bak simdi sana bir recete vericem bunu aynen uygula Simdi 1 Bardak Süt 1 tane Bildircin yumurtasi ve biraz bal bunu iyice karistir Afiyetle hergün ic söyle ses tellerin kendine gelsin

Wednesday, 27.06.2007, 16:21

Program arıyom

Suna Sesim güzel degil desene erdi Ses güzel olmasi önemli degilki Herseyin Dogal olani en güzelidir derim ben

Sunday, 24.06.2007, 13:46

Siyah, Mavi , Sade Tema...!!!

Ayni Resim Üzerinden Tema yapacaginiza Degisik Resimlerden Tema yapmayi deneseniz daha iyi olmaz mi ??

Sunday, 24.06.2007, 13:26

Siyah, Mavi , Sade Tema...!!!

Temadaki Resim bana hic yabanci gelmedi http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3661&highlight=

Friday, 15.06.2007, 16:48

Yeni Tema nasil yüklenir

Alıntı sahibi ""diyar2112"" neden ben tema indiremiyorum Alıntı sahibi ""sadnss"" ya bi şey indiremedim gitti Alıntı sahibi ""ela"" diyar 2112 Temalari VIP Üyeleri indire biliyor yani devamli olarak forumu ziyaret edip Paylasimlarini paylasan paylasilan paylasimlara yorum yazarak. Ama Pazar günleri Haftanin Radyosuna destek göstererek Herkse Tema Indire bilir detayli bilgiyi bu Linkten okuya bilirsin :burda: http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3602 Nasil Indirecegini Ö...

Friday, 8.06.2007, 11:28

Yeni Tema nasil yüklenir

Alıntı sahibi ""papatyam~fm"" yeni dj olan arkadaslar için güzel bir paylasim tskler maxma Papatyafm Paylasimi Admin yapmis sen maxmaya Tesekkür etmissin :roll: Alıntı sahibi ""halkali__fm"" ya bu temayı ndirdin ama dj ismine kendi ismimi yazamıyorum halkali sen dj ismi nasil yazildigini biliyormusun ? yoksa sadece indirdigin Temalara mi yazamiyorsun? Bilmiyorsan Forumu gez orada nasil yazacagin aciklanmis hem gezerken baska konularada ugra daha fazla bilgi toplarsin :book: Ahmetgurbuz senin me...

Sunday, 3.06.2007, 12:11

Sorma Neden ( Flatcast Temasi )

cihan senin alabilmen icin bir kac firin ekmek daha yemen lazim sonra alirsin belki. Mesela sende birseyler paylasmayi denedinmi? bir atasözü var ya cihan onun gibi birsey bu forum ( Ekdigini bicersin ) yetkililer acik nedenlerini yazmislar ama hala herkes yinede soruyor iyiki ben yetkili degilmisim.Buarada bende alamiyorum demeki yeterince birseyler ekmemisim AllaTurkaa Tarlasina :lol:

Sunday, 27.05.2007, 17:56

dj lik nasil yapiliyor!!!

polatatlas yoksa sendemi radyo acicaksin aman aman bari sen dinleyici kal :yardim:

Sunday, 27.05.2007, 17:55

Şiirlerden Hiç Hoşlanmam Ama Buna Çarpıldım :(

Alıntı sahibi ""Ceo"" Öldürecektim Seni... İncitecektim Seni... Unutacaktım Seni.... Ama Lanet Olsun!!! Kı-Ya-Ma-Dım!!! Oysa Ben Seni Sevmelere Doyamadım!!! Tam bir Erkgin Hisslerini anlatmis Vururum Kirarim Öldürürüm hani birde Sevmeyi Deneseniz :ask: Paylasimin icin Tesekkür ceo

Friday, 25.05.2007, 15:23

Sarkiyi bul

buldum ama busefer baskasinin bulmasini bekliyorum :lol:

Friday, 25.05.2007, 15:04

Sarkiyi bul

Evet Bildin :harika: cok gicik :__: bir sarki aramizda kalsin :pisstt: söyleyende öyle bildin ama sorun sorunu sormamissin hadi bekliyorum

Friday, 25.05.2007, 14:52

Sarkiyi bul

Wanted sunu daha önce söyleseydin ya anlamadigini bak mesela bu benim son sorum yani bu sarkinin tamamini ve kimin bu sarkiyi söyledigini bileceksin Ateşli dudaklarını Öpmeyi öyle özledim Öpen o gül dudaklarını Deliler gibi özledim Bu sarkinin tamamini biliyormusun ???? Biliyorsan ne duruyorsun tamamini ekle hadi bekliyorum bilirsen diger sarkiyida sorma hakini kazaniyorsun :wman:

Friday, 25.05.2007, 14:45

Sarkiyi bul

Ya Diger Arkadaslar siz niye oynamiyorsunuz :x: Kolera Verse Aksiliğim üstümde sende kelimeler hep farazi, gördüğün kadar arazi, kimse mükemmel değil ki, ne umdun ki benden kadı kızı bile veremli, benim kusurum anca naz, seninki si mesavi Içimin tuzu ayı yoğurdu, anahtarsan nerde kilidin oluğu ? Nahoş hallerinde et ilan kahpe oluşunu, ahmak kişilik sensin, cevizi dişiyle kıran feyksin, her dişi geyikle muhabbette yanar-dönersin. Ben rüzgarın aruz vezni sen kükürdü ancak sus karıncalandı kalp, sö...

Friday, 25.05.2007, 13:59

but you can open only one flatcast stream

Alıntı sahibi ""ekremekrem"" Yönlendirdiğiniz yere girdim ama anlamdım ben kendi radyomu açarken başaka radyo açık değil zaten bana yardım ederseniz sevinirim.. Ekremkerem sanirim Plak takildi üc mesajinda bunlari yazmissin yetkililer sana sordugu sorulara bu sekil cevap verirsen.Pek Faydali bilgiler alamasin ayrica sana tavsiyem sen bu isi pek anlamiyorsun bence sen radyo acma dinleyici kal.Senin bilgin olmasa yayin verecegin djlere nasil yardimci olucaksin Radyo fazla yürümez benden demesi.He...

Friday, 25.05.2007, 13:41

Sarkiyi bul

Gercektende güzel bir sarki Sevgimiz yalan mıydı ne kolay söylüyorsun. kısa bir roman mıydı bitti diyorsun. harcanan zaman mıydı şimdi gidiyorsun. son defa sarılarak mutluluk diliyorsun. hayata darılarak ölürüm biliyorsun. canımı da alarak işte gidiyorsun. gitme gitme beyaz gülüm gitme. etme bana zülüm etme. ayrılığın ölüm gitme ne olur terk etme. gitme beyaz gülüm gitme. etme bana zülüm etme ayılığın ölüm gitme ne olur terk etme. küllenmez közlerinin içinde eriyorum. kahreden sözlerinin sırı ne...

Thursday, 24.05.2007, 20:44

Blogcu.com üzeri ücretsiz Flatcast Radyo Portali

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa"" wanted, artik bunuda yapamazlarsa radyo kurmakdan vazgecsinler... binlerce radyo var, birazda dinleyici olsunlar Bu basliklada ben kurallari ciynedim... HTML kodlarini renkli gösterebilmek icin alinti olarak ekledim ve sayfanin görünümünü bozdum .. ÖZÜR :roll: Yazdiklarina aynen katiliyorum Sahi ya girdigim Radyolarda Userden cok dj var bilmeyenler söyle cekilin kenarada Flatcast biraz Rahatlasin anlayanda anlamayanda Radyo acmis. Admin hep baskalarimi cignicek kura...

Thursday, 24.05.2007, 20:07

Sarkiyi bul

Buldummmmmmmmmm :olee: evet Kopyaladim hemen ekliyeyim Sözümüz böylemiydi yenildik ayrılığa Yari yolda savrulduk düştük ayrı yollara Sözümüz böylemiydi yenildik ayrılığa Yari yolda savrulduk duştuk ayrı yollara Ben hala izindeyim aşkına pervaneyim Yürekten avareyim nerelerdesin Ben hala izindeyim aşkına pervaneyim Yürekten avareyim nerelerdesin Nerelerdesin yar nerelerdesin aradım diyar diyar nerelerdesin Nerelerdesin yar nerelerdesin aradım diyar diyar nerelerdesin Elimde son hatıran dudağımda ...

Thursday, 24.05.2007, 19:48

Sarkiyi bul

yok olmaz kimin söyledigini bilmeden olmaz kuralari cignemek yakismaz bize dimi.Ben simdi bir Sigara icmeye cikim az daha mirildanirsam belki cözerim :aptal:

Thursday, 24.05.2007, 19:31

Sarkiyi bul

Sehzade Elmami ? Armutmu ? bunlarda o sarkinin icinde var dimi Ya sözleri aklimda ama sarkiyi kim söylüyor ufffff :wallb: benden önce bulmasin kimse Elimde son hatiran dudagimda sarkimiz Yalanci dünya gibi yalanmiydi aksimiz Elimde son hatiran dudagimda sarkimiz Yalanci dünya gibi yalanmiydi askimiz