Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 20.04.2008, 14:21

Yazar: geveze_kus

Zyxel Modemde Port Açma (Videolu Anlatım)

ya ben yapamıyorum yada bende olmuyor yapabilecek bir arkadaş varsa msn adresini versin özel mesajtan sonra benim pc ye girer yapar tabi yapabilecek bir kişi lazım bekliyorum :wallb:

Sunday, 20.04.2008, 13:52

malesef olmuyorrrrr :wallb: eger ben yapabilirim diyen varsa bana msn adresini versin şimdiden tşk

Sunday, 20.04.2008, 13:22

bir konuda anlaşamadık sanırım ben buradaki video indirdim seyrettim herşey tamam gayet güzel bir anlatım olmuş şimdi video daki ip adresi 192.168.1.1 arkadaşımızda bunu 192.168.1.2 olarak yapmış şimdi gelelim benim ip no ya ben ipconfig/all yazdıgımda ip no olarak 10.0.0.2 çıkıyor peki ben bu durum da ne yapacam

Sunday, 20.04.2008, 13:07

şimdi arkadaşımız güzelce video hazırlamış video kendi ip adresi 192.168.1.1 olarak çıkmış sonrada arkadaşımız bunu 192.168.1.2 olarak yapmış buraları anladım benim sorunum şu şimdi ben ipconfig/all yazdıgımda komut işlemine bendeki ip 10.0.0.2 çıkıyor peki ben bu durumda tcp/ip deki ayarları yaparken ne yazmam lazım 10.0.0.3 mü yapacam yoksa oraya ne yazacam

Sunday, 20.04.2008, 12:54

Alıntı sahibi ""slowcu"" geveze_kus, Bunu ögrenmen için daha önce Admin arkadas sizlere bilgi vermiş Başlat>>Tüm programlar>>Donatılar>> Komut Sistemi >> Açılan siyah pencereye ipconfig/all yaz ve enter e bas Açılan komutlardan ip adresini görebilirsin Kolay gelsin Ben Zaten İp adresimi biliyorum benim ip adresim sabit degişmiyor ben sadece sabit ip adresi olanlar nasıl yapılır diye soruyorum

Sunday, 20.04.2008, 12:40

Arkadaşlar ben yapamadım benim ip sabit 88.x.x.141 şekilde ben bu durumda İp Adresi : Alt Ağ Merkezi : Varsayılan Ağ Geçidi : Yeğlenen DNS Sunucusu : bunların karşısına tam olarak ne yazmam gerekiyor Güvenlik duvarından ayarlarından da flatcast 40123 şeklinde yaptım bunlardan başka ne yapmam şimdiden tşkler