Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 12.05.2009, 21:10

Yazar: beyaz_gülümm

Flatcast tamirhane

Layla, sadece yayın aldıgım zaman bu sorun oluyor normalde ses geliyor seste sorun yok. ama yayında hem parcalar atlıyor hemde ses cıkmıyor.

Tuesday, 12.05.2009, 21:09

Flatcast tamirhane

ama radyoya girip dinleyebiliyorum normal pc dende dinleyebiliyom fakat yayın aldıgım zaman ses gitmiyor. Layla,

Tuesday, 12.05.2009, 21:08

Flatcast tamirhane

ama radyoya girip dinleyebiliyorum normal pc dende dinleyebiliyom fakat yayın aldıgım zaman ses gitmiyor.

Tuesday, 12.05.2009, 20:57

Flatcast tamirhane

AllaTurkaa, merhaba hayırlı aksamlar. lütfen acil yardım. radyoya giriyorum ses geliyor fakat yayın aldıgım zaman hem ses yok hemde mikserde bütün parçalar atlıyor. lütfen acil yardım ederseniz sevinirim..

Tuesday, 7.04.2009, 00:56

Flatcast icin Port Acmak

cok tesekkür ederim söylediklerinizi uygulayacam.

Monday, 6.04.2009, 21:15

Flatcast icin Port Acmak

merhaba arkadaslar hayırlı aksamlar dilerim. benim zyxel markalı modemim var bazen üzerindeki ısıklarlardan internet yazan kısım kırmızı ışık yanıyor öyle oldugu zamanda yayın aldıgım zaman sorun cıkıyo. msn bile acamıyorum. fakar radyoya girebiliyom. bu sorun hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Friday, 27.02.2009, 15:14

Html ve WebTasarim Dersi [Resimli]

merhaba arkadaşlar ben yeni bir site actım buraya radyo ekledim. hersey yolunda fakat söyle bir sorun var. eklemis oldugum linkler yani dj girisi olsun diger kısımlar olsun bunlara tıkladıgım zaamn ayrı bir sayfada acılmıyor yine o sayfa icerisinde acılıyor. bu konuda yardım ederseniz sevinirim. :blink2: merhaba arkadaşlar ben yeni bir site actım buraya radyo ekledim. hersey yolunda fakat söyle bir sorun var. eklemis oldugum linkler yani dj girisi olsun diger kısımlar olsun bunlara tıkladıgım za...