Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 20.03.2011, 20:08

Yazar: Bekes

Flatcast Radyo Kurma ve Site açma (resimli anlatım) full

Haklılık payınız yüksek berat lakin radyo kurabilmek için 5 sene bekliyim mi soru ların cevaplarını alabilmem için tekrar bir soru müsade ile.. blogcu ve my net tamam , lakin falascastten aldığım niki beğenmedim ve oradan yeni nick alarak yayını onunla yapmak istiyorum terslik şurda... flascatten nick alırken meynet adresi istiyor ,daha öncekini kullanmak ıstedığımde iizn vermiyor alınmıyor onunla.. ne yapmam lazım ?

Sunday, 20.03.2011, 18:07

üye olduğumdan beri geziniyorum site derken... mynete üye oldum (paralımı bu yani anlamadım) , mynet adresini aldım .. blogcudan bloğumu oluşturdum.. şablon htl den buradan indirdiğim indexsi kurdum .. Flascastten aldığım SID nosunu indexsin içine yazdım .. radyo açıldı... lakin sunu sormak istiyorum tamda burada... flascastten başka bir kayıtlı isim alarak o ismin SID nosunu , şablon htl meye eklesem , sistem gene aynı olur mu, radyo açılır mı ? yaptığım değişiklik yeni bir nick ile acabilmek r...

Sunday, 20.03.2011, 14:25

110mb sitesinde site Kurmak Resimli Anlatimimdir. - Karayel64

kafam iyice karıştı arkadaşlar.. yahu basit bir radyo açmak isterken , beynim dolaştı blogcu .comdan besit bir radyo isteyerek gelmiştim . hüsrana ugradım yapamıcam sanırım özelden yardım edecek arkadaş yok mu rica ile ..

Sunday, 20.03.2011, 14:17

Birde mynet bedava site vermitor derken kasıt nedir.. yani oradan adres almak boşuna mı ondan mı olmuyor yoksa

Sunday, 20.03.2011, 14:12

sevgili hakan ilginize teşekkür ederim cidden burada anlatılan bütün adımları yaptım hatta takıldığım o kısmıda anladım ... tek tek uygulaladım.. lakın sorun şu... flascastten yayın acabiliyorum .. fakat misafirleri davet edeceğim site adresınde sorun oluyor.. yani blogcudan alınan linke tıkladıkalrında .. bloğun ana sayfası yazılar vs kısmı geliyor önlerine.. radyo monitörü görünmüyor.. oysa inanın ince ince bakarak yaptım ve bunalıma soktu beni , yardım edin

Sunday, 20.03.2011, 11:16

sevgili beratcan .. öncelikle çok teşekkür ederim ...anlaşılır ve yapılabilir anlatım için .. sıralamayayı izledim. mynetten almam gerekenleri aldım .. flascastte üye oldum . sıra blogcudan hesap açmaya gelince tıkandım radyo ismi olarak kullanacağım ismi, diğer yerler kabul ederken blogcuda bir türlü kabul ettieremedim .. blogcuda kullanıcı adı yerine, site adını yazın" diye bir notunuz var , kastınız nedir o kısımdan .. yardımcı olun lütfen , o kısımda tıkanıncdiğer basamağa geçilmiyor, yapıla...