Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 25.10.2008, 11:11

Yazar: djomer

Flaş Logo İsteyenler buraya

sevgili vuslat huzunfm.swf adı dosyayı ana dizine attın mı egerki sitenin ftp destegi yoksa benim siteye atarım kolay gelsin

Friday, 24.10.2008, 23:18

Arkadaşlar istekleri hazır ama site'de yükleme kotam dolu inşallah yarın gönderecem hepinize başarılar dilerim

Friday, 24.10.2008, 23:09

Alıntı sahibi ""hasret25"" slm ya bunlar harika elelrinize emeginize saglik ben de istiyorum eger mümkün olursa hasretrüzgari-fm olcak tskler devaminiz dilegiyle

Friday, 24.10.2008, 23:03

Alıntı sahibi ""-vuslat-"" djomer, kardes bana radyo dolunay fm yapdığından radyo hüzüne hos geldiniz hazırlaya bilirmisin tesekkürler paylaşımlarınız için kolay gelsin sitem http://edit.ile.biz/

Friday, 24.10.2008, 22:53

Alıntı sahibi ""radyokirsehir_fm"" kardes banada radyokırsehırfm yaparmısınn tesekkurler dj serdarr

Tuesday, 7.10.2008, 11:17

remix kolay bir iş değil söz vermiyorum boş vaktim oldugu zaman yapacam

Tuesday, 7.10.2008, 07:49

Alıntı sahibi ""karapence1903"" ömer kardes benim ki daha olmadımı dört gözle bekliyorum valla bizim bayan djler biraz nazlanıyorlar egerki sende ses varsa eger flaşa ekliyeyim

Monday, 6.10.2008, 23:57

Alıntı sahibi ""katlan"" adaşım ömer bir tanede bana yaparmısın yozgat66 Dj KATLAN diye tşk ederimm. buyur iyi günlerde kullan

Monday, 6.10.2008, 19:58

Alıntı sahibi ""oguzhan5038"" ALEM FM DİE SİTE ÜZERİNE EKLENECEK Bİ FLASH YAPABİLİRMİSİNİZZ 'GÖNÜLLERİN RADYOSU ALEM FM HOSGELDINIZ..' SİMDİDEN TESEKKÜRLER lüften flaş boyutlarını ve rengini belirtin

Monday, 6.10.2008, 19:55

Alıntı sahibi ""radyokirsehir_fm"" abım boyut derken anlamdım ama radyokırsehırfm dj serdar ve arkadaslaylasınız yaparsanız ben atabılırım radyoma elıne yuregıne saglık abım tesekkurler dostum biraz geçiktim özür dilerim flasın ektedir iyi günlerde kullan

Saturday, 4.10.2008, 13:52

boyutları ne olacak yazarsan sevinirim.

Thursday, 2.10.2008, 20:51

Alıntı sahibi ""sa-ge"" Kardeş bna da bi tane yapabilrmisin ???? Boyutu fark etmezz Yalovaspor-taxi_fm yazsın kapalı yeşil-kırmızı olsun renkleri

Thursday, 2.10.2008, 20:39

sen beni adem abine ve ali abine sor o slogonları kim yapmış)

Tuesday, 30.09.2008, 22:37

Alıntı sahibi ""karapence1903"" bide sarkı eklersen süper olur valla nefnet hersey vatan icin veya mustafa yıldızdogan türkiyem ikisinden biri olsun bide radyo sultan fm diyo ya yukarda sarkı calarken bizimkindede radyo ayyildiz fm diye yapabilirmisin acaba tekrar cok tsk ederim senin radyo işinide ayarlıyam bir bayan sesi bulayımda daha güzel olur

Tuesday, 30.09.2008, 22:27

Alıntı sahibi ""serefnl"" tskler elinize saglik bende bir tane bu sekil seli logo istiyorum sauper bir calisma olmus elinize emegineze saglik dolunay fm isminde arka plan rengi siyah eger zamaniniz olursa yaparassaniz tskler elinize saglik simdiden tskler ve ayrica tum islam aleminin bayramini kutlarim hayir;lara vesile olur insdallah dertler paylsildikca azalirmis ebatlari sultan fm e yapmisiniz ondan biraz buyuk olsa olur slogonanida cok guzel o sekil olabilir yazi rengi kirmizi siyah agirlik...

Tuesday, 30.09.2008, 22:04

karapence1903 normalderken ebatlar ölçüsünü veririsen daha iyi olur

Tuesday, 30.09.2008, 22:03

JoFieL istegin üzere düzenlemiştir iyi günlerde kullan

Tuesday, 30.09.2008, 17:08

hepinizin istekleriniz hazırlayacam hayırlısıyla bayramı bir atlatayım bu arada herkezin bayramını kutlar esenlik ve saglık diler nice bayramlarda sevdiklerinizle bir arada olmanız dilegimle

Tuesday, 30.09.2008, 16:58

serefnl senin sorunun basit söyleki sana gönderdigim dosyada bir flaş ve bir de index dosyası flaş dosyasını flaşı unloap etmen gerekiyor imageshack gibi flaş unloap eden siteler mutlka vardır senin için araştıracam