Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 14.02.2008, 20:56

Yazar: sevilay

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun

Tüm sevgillilerin sevgilliler günü kutlu olsun Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz Kalmazdım !

Thursday, 14.02.2008, 20:48

SEN VE BEN [Tema]

palaysim icin tesekür güzel olmus :harika:

Monday, 28.01.2008, 01:56

USTALARIM HALEN BU SALDIRIYI DURDURAMIYORUM

ARDINYO MERHABA 4,16 nekadarda güzel ve daha iyi denilse bile 4,15 EN IYISI, hic olmazsa banliyorsun ve sonradan kafan rahat oluyor buda bir gercek, yok izin vericem diye ugras yok bakalim kimmis yada ne yazicak diye yada acaba gene o mu diye düsünmene gerek yok, rahatsizmi etti? bir defa banlarsin olur biter.is ona kalirsa 4m16 daha cok acik kapilari var, istiyen onuda halleder girer.

Sunday, 30.12.2007, 14:52

ANNESİNDEN TEMEL'E MEKTUP

KESMESEKERI neden bir sakincasimi var bidaha yazmamin anlamadim

Sunday, 30.12.2007, 14:49

Hey DjRapci[FLaScaSt-Tema]

ANKARALEE teman güzel olmus GIRIS yazisinda G harfi tam cikmamis yada bilerek öyle yapdin emegine saglik :harika:

Sunday, 30.12.2007, 14:37

ANNESİNDEN TEMEL'E MEKTUP

ellerine saglik cok güldüm gercekden :happy[1]: bir tanede benden olsun KARNE Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir: -"Getir bakayım şu karneyi!" -"Al baba..." Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf. -"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri...

Friday, 28.12.2007, 15:11

Oyunu olmuyor hasretin

paylasim icin tesekür ederim ellerine saglik

Friday, 28.12.2007, 00:23

Yeni TEMA Yapan Arkadaslara rica:

Aklimda, harika bunlar paylasim icin tesekür ellerine emegine saglik ben cok tema gördüm bunlar kadar harika bir sey görmedim hepsi birer mücehver bunlarin aboneyim bundan sonra AKLIMDA sana :yanak:

Thursday, 27.12.2007, 21:01

Dolunay2 (Flatcast Tema )

MAXXMA dogru söliyeni dokuz köyden kovarlarmis bence bu tema hic bir seye benzememis

Thursday, 27.12.2007, 00:39

Bayanlara Özel [ Flatcast - tema ]

slowcu bayanlar`dan cok baylar isine yariyacak gibi güzel olmus emegine saglik