Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 31.05.2010, 04:53

Yazar: SonBakis

Windows 7 ve Flatcast... Acil Yardim Ltf..!!

bende windows 7 kullaniyorum ama basima hic oyle bisey gelmedi gayet rahatim

Monday, 31.05.2010, 04:43

Mor Renkte Index

harika bir index olmus eline emegine saglik...

Monday, 31.05.2010, 04:38

Index ístek

allaturkaa.de nin giris sayfasina benzer bi giris ve radyo bolumu.. html olacak... ama turkuleri andiracak gorundugu zaman gercekten turku radyosuna geldiklerini anlamasini hissedmelerini saglicak bir index istiyorum... biraz fazla sey istiyorum biliyorum ama bu isi yapicaksam temiz olmasini cok isterim... o yuzden... ftp kullanicam site icin... umarim ne demek istedigimi anlamissinizdir... tesekkurler...

Wednesday, 26.05.2010, 20:22

Mysite.mynet.com Tavsiyemdir

Arkadaslar eger reklamsiz bi site istiyosaniz sitenizi http://mysite.mynet.com'dan acmanizi tavsiye ederim... http://mysite.mynet.com/mynetnikiniz/siteismi.htm olarak verir bu adresi kisatlmaniz icin ise size tavsiye edebilecegim en kisa yonlendirme adresi http://www.dot.tk kesinlikle reklam yoktur

Wednesday, 26.05.2010, 13:04

Index ístek

Arkadaslar profesyonel tasarimli bir turku radyosu icin index hazirlaya bilirmisin... yapabilecek bir arakadasimiz varmi acaba... ??? Tesekkurler...

Thursday, 22.01.2009, 23:24

10 tane düzenlenebilir sablon( imzasiz)

isime yaramaz desem yalan olur hepsi icin kafamda ayri dusunceler var... var derken super temalar hazirlicam bunlarlaa paylasimin icin cok tesekkurler serseri

Sunday, 9.11.2008, 22:49

81 il dj gif isim özel yapılır buyur

slm hepside cok guzel... bende DJ~ SENSIZLIK olarak alabilrimiyim... lutfen...

Sunday, 9.11.2008, 22:46

"dj_naveme" istek logo By EviL

slm bende SENSIZLIK olarak bi kactane isteyebilirmiyim... please...

Monday, 2.06.2008, 02:11

HaReKetli Gif Banner Logo İmza Yaptirmak istersen Buyur

Alıntı sahibi ""60GeNCLiK"" emegine yuregine saglik gercekten guzel olmuss saolasinnn :up:

Saturday, 31.05.2008, 03:11

slmmm

Alıntı sahibi ""Masum Masum"" ustteki normal gif, ama asagidaki flash olarak hazirladim, burda goruntu olarak acamadim, linke tiklarsan flash buyuk boy olarak acilir, sitenize eklerken istediginiz boyutu yazmaniz gerek... ================================================= merhaba bende bir banner yaptirmak istiyorum bunun gibi ama yazisi mavi olsun lutfenn Radyo Ehlibeyt Turkulerin ve Anadolunun Radyosu tesekkurlerr

Friday, 30.05.2008, 02:35

YARDIMM

ipek ama ben vista kullaniyorum xp deil

Friday, 30.05.2008, 01:18

tesekkurlerr

bu isteklerimide yaparsan sevinirmmm

Friday, 30.05.2008, 01:07

bi kac yazi daha isticem ama biraz fazla gorgusuzluk olucak ama hareketli yazi olacak radyo ismiyle DJ ismi hareketli bicimdi olmasini istiyorum tesekkurlerrr DJ~S-E-N-S-I-Z-L-I-K Radyo Ehlibeyt DJ~CANER Radyo Ehlibeyt DJ~CAN Radyo Ehlibeyt DJ~Son_Askim Radyo Ehlibeyt DJ~Deli Kadir Radyo Ehlibeyt simdiden tesekkur ederim

Thursday, 29.05.2008, 20:14

slm bende bir yazi isticektim ~Radyo_Ehlibeyt~ DJ~S-E-N-S-I-Z-L-I-K DJ~Son_Askim lutfenn

Thursday, 29.05.2008, 19:57

index istek

ama ben turku radyom icin index istemistim bitane vardi ama silinmis

Thursday, 29.05.2008, 19:55

YARDIMM

biliyorum ama ben dj iken baskalari giremiyor almanyadan giremiyolar bunu nasil yapicam http://www.radyoehlibeyt.tk/ ewt f5 version u kullaniyorumm lutfen buna bir care bulun

Thursday, 29.05.2008, 04:19

hehe

Alıntı sahibi ""» µzqµn «"" emegine saglik kardes en buyuk fenerbahce baska buyuk yok :lol: :lol:

Thursday, 29.05.2008, 04:15

aydin3a (Tema)

hos bir calisma ama biraz abartili olmus

Wednesday, 28.05.2008, 00:48

YARDIMM

arkadas benim yardima ihtiyacim var flatcastta bir radyo actim yeni versiyoyonu kullandim ama disardan giremiyorummm yardimci olursaniz sevinirimmm banlanmayacagimi bileyimmm radyonun adinida yazardimm