Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 21.02.2012, 10:36

Yazar: isyankar33

Ağladim

AĞLADIM Hüzün yıldızları parlıyor bugün gökyüzünde, Bu gece yine için için yanıyorum, Oturmuş seni düşünüp ağlıyorum, Seni, gidişini, sevişini, herşeyini... Unutamıyor işte seni şu yaralı kalbim, Yaptıklarını hatırlayıp, pişman oluyor... Seni düşünüyorum bu gece, karanlık gökyüzünde... Simsiyah gökyüzünde parlayan yıldızları seyrediyorum, Onları sana benzetiyorum, Kararmış kalbimin bir kenarında yanan meşale misali... Dedim ya, seni düşünüyorum bu gece, Beni sevdiğini, bana nasıl baktığını, bana...

Monday, 20.02.2012, 22:49

Sen Aklıma Gelince

Çıksam, Çıkıp gitsem uzaklara, Burdan çok uzaklara, Yine yanımdasın ya, burkulur içim.. Hani sen gider gidersin de Evler,köyler durur ya orda, Akşamsa kuşlar göçer, Işıkları yanar evlerin, Bir hüzün çöker ya hani Karanlık iner dağlara.. Buğulanır gözlerim,burkulur içim.. Kaçsam, Kaçıp bağırsam dağlara, Feryadım yine sen olursun ya, Burkulur içim... Hani bağırsan da çıkmaz sesin Uyansam bitse bu karabasan dersin, Bir gülüş, bir dokunuş arar yüreğin.. Uyanır bakarım yoksun, Boğulur sesim... Girsem...

Monday, 20.02.2012, 11:33

Mehmet Coşkundeniz Vazgeçilmezim

Vazgeçilmezim İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam... Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam... Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam... Ve bu beni her gün hep aynı şekilde heyecanlandırıyorsa... İçtiğim çayın şekeri, sigaramın dumanı, kahvaltımın her lokması sen oluyor...

Monday, 20.02.2012, 11:32

Mehmet Coşkundeniz Sendeki O Şey

Sendeki O Şey Bir şey var sende bir şey, bulamıyorum. Beni nasıl bu hale getirdin, anlamıyorum. Yüzümde bir gülücük, içimde sonsuz enerji, güne keyifle başlayıp, keyifle bitiriyorum. Aşka küskün yüreğimde yeniden kelebekler uçuyor. Neredeyse yaz bitecek ama ben sanki baharı daha yeni yaşamaya başlıyorum. Bir şey var sende adını koyamıyorum. Nereye baksam seni görüyorum. Kiminle konuşsam sen oluyorsun. Sen olunca, başka hiçbir şey umurumda olmuyor. Senin adını heceliyorum. Yanımdasın, değilsin fa...

Monday, 20.02.2012, 11:31

Mehmet Coşkundeniz Sana Akıyorum Kaygısızca

Sana Akıyorum Kaygısızca Sana akıyorum, hiçbir şey bu akışı geri çeviremiyor. Çünkü sen her taraftasın. Sağımda, solumda, arkamda, karşımda. Ne yana dönsem, ne yana yol almaya kalksam ulaşılacak her noktada sen duruyorsun. Sana akıyorum, çünkü senin yolunda yürüyorum. Önüme çıkan hiçbir sapak, hiçbir kavşak ilgilendirmiyor beni. Yürümenin en zor olduğu yol bu belki de. Ama tozundan, toprağından, çakılından, çalısından şikayetçi değilim ben bu yolun. Sana ulaşmak için attığım her adımla mutlu olu...

Monday, 20.02.2012, 11:28

Mehmet Coşkundeniz Öyle Seviyorum Ki

Öyle Seviyorum Ki Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. Çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı, ne de uğurlama. O yüreğin gerçek sahibiydin. Şimdi sonbahar, kışa giriyoruz ya... Ben dört mevsi...

Monday, 20.02.2012, 11:27

Mehmet Coşkundeniz Öyle Çok Seviyorum ki

Öyle Çok Seviyorum ki Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana. Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın, ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi var. Öyle gerçeksin ki... Gözümü açıyorum sen, kapıyorum sen... Hiç bitmeyen serüven... ...

Monday, 20.02.2012, 11:26

Mehmet Coşkundeniz Kavuşmanın Alfabesi

Kavuşmanın Alfabesi Öylesine bir gündü, yeni değil de sanki geçmiş günlerden biriydi, öyle gibiydi... Kaç gece beklemiştim seni. Kaç gece koynuma hasretini alıp uyumuştum. Kaç gece yalnızlık sancısıyla kıvranıp durmuştum. Öyle acımasızdı ki geceler, gökteki yıldızlar yüreğime atılan birer taş gibi gelmişti bana. Yine de her şeye değerdi bekleyişim. Bütün yollar sana çıkıyordu ama ben asıl senin yolunun benimkiyle kesişmesini bekliyordum. Aylar geçmişti hep vardın ama bir tek o an yanımdaydın. Bi...

Monday, 20.02.2012, 11:19

Sen Seçtin Benim Yalnızlığımı...

Sen seçtin benim yalnızlığımı, Tek bi kelimem yok artık.. Çok kuracağız dediğin cümlelerim paragraflarım yok... Bütün sözlerim bitti, Bitirdin ve gittin, Git.......... Ama yağmurları bırak, Gülüşlerimi al ve git(o çok sevdiğin) Gidişinle kapılarıda yumruklamam, Gidişin kapı açık kalır o kapı... Şarkılarımın içinde olmayacaksın, Artık rüyalarımada girmeyeceksin, Sen seçtin bu yalnızlığı... Sakın çevirme gözlerini bana ne olur Git... geleceğimi görmekten korkarım. Sakın konuşma Git... sesinin şark...

Monday, 20.02.2012, 11:13

neredeydin bu zamana kadar?

teşekkür ederim yavaş yavaş düzene oturucak

Monday, 20.02.2012, 10:52

neredeydin bu zamana kadar?

Seni sevmek, bana hayatın ne kadar anlamlı, nefes alıp verişimin bana verilmiş kocaman bir hediye olduğunu gösterdi. Sabahları yeni güne kocaman bir gülümsemeyle başlamanın tadına vardım. Hiç bir zaman bir anlam yüklemeyi başaramadığım yıldızların hepsinin artık başka başka bir sürü anlamı var. Onlara her baktığımda; birsinde gözlerini, birisinde gülüşünü, bir diğerinde ise senin bana hediye ettiğin yaşama sevincimi görüyorum. Ve onlara her baktığımda Allah’ıma binlerce defa şükrediyorum. Beni s...

Monday, 20.02.2012, 10:48

Sizin Askınız Kaç Mesaj..?

Bir anda gözünden yaşlar boşaldı. Kulakları sağır eden müzik sesi içindeydik. Söylenen şarkı sözleriya hislendi sandım değilmiş. Zaten çalan şarkı sözleri hızlıydı. Niye duygulansın? “Ne oldu?” Seslendim duymadı. Sessiz film oynandığındaki başarımdan cesaret alarak beden dili ve işaretlerle anlatmaya çalıştım derdimi. O da aynı yöntemi kullanarak boş ver dedi eliyle. Boş verme kısmı kolay da sen niye ağlıyorsun? Birisi görmediğim anda yanlış bir hareket mi yaptı? Çok içtin sarhoş musun? Barın si...

Monday, 20.02.2012, 10:30

Bir Kadını Ağlatmak Çok Zor Değildir Aslında.

Bir kadını ağlatmak çok zor değildir aslında. Kadınlar her şeye ağlayabilir; bir filme bir şarkıya bir yazıya... En az erkekler kadar yani! Ama bir kadını yürekten ağlatmak zordur. Eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir. Ama o yüreğin değerini bilememiş olacak ki ağlatan gözünü bile kırpmadan teker teker batırır iğnelerini yüreğe! - İşte o zaman koca bir yumruk gelir oturur boğazına kadının. Yutkunamaz nefes alamaz; çünkü o koca yumruk canını çok acıtır. Gözleri...

Monday, 20.02.2012, 09:55

Türk Huylari

özür dilerim dikkat etmedim daha dikkatli olurum

Monday, 20.02.2012, 09:43

Çaresi Olmayan 40 Türk Hastalığı

Çaresi Olmayan 40 Türk Hastalığı 01-Kardan adama tekme atma veya bozmaya çalışma hastalığı 02-Yeni atılmış bir betona basma ve isim yazma hastalığı 03-Gazete ve dergilerdeki resimlere sakal bıyık ve gözlük yapma hastalığı 04-En iyi arabayı ben kullanıyorum zannetme hastalığı 05-Kar topunun içine buz koyma hastalığı 06-Cep telefonu kullanımının yasak olduğu ortamlarda ille de görüşme yapma hastalığı 07-Belediyenin duraklara koyduğu saatlerin yelkovan ve akrebini sökme hastalığı 08-Kumsalda Deve g...

Monday, 20.02.2012, 09:33

Hastane Anıları

doktor çocuğu muayene eder ve anne-babaya sorar "akraba evliliği mi?" diye. babası da "hayır" diye cevap verir. doktor "çok ilginç, bu tür anatomik bozukluklar genellikle akraba evliliklerinde olur" deyince baba "gerçi teyzemin kızı ama 15 sene küs kaldık doktor bi arkadasımıza annesi cocugunu muayene ettirmek için getirir.doktor bakar cocukta dogumsal anomaliler war,akraba ewliliğinden suphelenerek annesine sorar: -babasıyla akrabalığınız war mı? -evet kocam olur...

Monday, 20.02.2012, 09:29

İşletmeciler ve muhendisler :)

Günün birinde aynı üniversitede görevli 3 işletme uzmanı ile 3 mühendis İstanbul'a bir seminer için davet edilmişler. 6 kafadar daha ucuz olacağına inanarak trenle gitmeye karar vermişler. Hep birlikte tren bilet gişesine gitmişler, mühendisler birer tane bilet almış, işletmeciler yalnızca 1 bilet alıp trene binmişler. Mühendisler, işletmecilere tek bilet ile nasıl seyehat edeceklerini sorunca - Bekleyin göreceksiniz Cevabını almışlar. Bir süre sonra kondüktör bilet kontrolü yapmaya başlayınca i...

Monday, 20.02.2012, 09:24

Zayıflamak İstiyorsanız !

Şişmandı. Her gün yakınıyordu şişmanlıktan. Gazetede bir ilan gördü: - Zayıflamak istiyorsanız bize geliniz. Hemen oraya gitti, içeri girdi, duvarda tarife vardı: - 1 saatte 1 kilo zayıflamak 2 milyon lira, 5 saatte 5 kilo zayıflamak 10 milyon lira. 2 milyonu verdi, 1 saatlik odaya girdi, girdi ama çok şaşırdı. Küçük bir hamamdı burası. Karşıda da fıstık mı fıstık enfes bir kız duruyordu. Üstelik çırılçıplak. Göğsünde de bir yazı vardı, - Beni tutarsan, seninim. Koşmak için hamle yaptı adam, ne ...