Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 19.12.2009, 20:39

Yazar: DRİLL

Flatcast F5

Alıntı sahibi ""DjCansu"" DRİLL, Flatcast F5 sürümlerindemi bu sorun oluyor? Dj panel v2 programında yardımcı olucak bile birisi yok mu??*

Saturday, 19.12.2009, 17:35

Radyo'yu kapatmadan yayını baska bi dj'ye devretmek

Arkadaşlar Merhaba Yardımınıza ihtiyacım var Dj Panel Sayfasında şarkının ileriye giden süresini gösteriyor fakat ileri giden sürenin üstündeki şarkının bitiş zamanını göstermiyor sıfır olrak kalıyor, ve şarkılar otomatik devam etmiyor ben başla diyince başlıyor, şarkı gecişleride otomatik olmuyor yardımını rica ediyorum?? Neden olabilir yardımlarınızı rica ediyorum???

Saturday, 19.12.2009, 17:28

Flatcast F5

Arkadaşlar Merhaba Yardımınıza ihtiyacım var Dj Panel Sayfasında şarkının ileriye giden süresini gösteriyor fakat ileri giden sürenin üstündeki şarkının bitiş zamanını göstermiyor sıfır olrak kalıyor, ve şarkılar otomatik devam etmiyor ben başla diyince başlıyor, şarkı gecişleride otomatik olmuyor yardımını rica ediyorum?? Neden olabilir yardımlarınızı rica ediyorum???

Friday, 18.12.2009, 22:34

Flatcast için Dj Panel v2.0