Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 21.03.2011, 00:20

Yazar: yildiz_28

Ban

Benim dusuncemde daha farkl i su an ban atamiyorsun flata atsanda tekrar nik kayit edip geliyor aslinada buna bir cozum bulunmali ban atilamn kisi ayni radyoya girmemeli bazi kendini bilmezler yada söyle söyleyim klavye arkasinda kabadayilik erkeklik tasliyanlar icin kesin bir cozum bulunsa daha iyi olur diye düsünüyorumm bir cok radyoda kim nerden girmis bakilsada ama o gelen kisiyi engeliyemedikten sonra olsa ne olurkii ben diyorum ki flatcast adminleri bu kendini bilmezler icin guzel birsey b...

Saturday, 19.03.2011, 22:43

mynet

Benim merak ettigim bir konu var yada yardimci olursaniz sevinirim herkes biliyorki mynet bedava sistemi kapatti ve burada mynet uzeri eklenen indexsleri nasil bakacagiz yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

Saturday, 19.03.2011, 22:23

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

postaniza gelen sid nogunu onaylamaniz gerekiyor yoksa akktif olmuyor

Tuesday, 15.02.2011, 22:23

biraz tebessüm

Cadalozkaynana İş arkadaşımın düğünündeyiz. Nikah kıyılıyor, imzalar atılıyor, gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor. Biz hep beraber "Aaaa!" diye tepki gösterirken, arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor. "Oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı." Sarışınınhamile haliHamile olan sevgili sarışın kuzenim, gebelikle ilgili okuduğun; "Bebekler zekalarının %80'ini anneden alıyorlar." makalesinden sonra panikle bana dönüp; "Ay inanmı...

Saturday, 12.02.2011, 09:30

Özel Günleri Kutlamak

Mevlid, doğum zamanı demektir. Peygamber efendimizin doğum günü, bütün Müslümanların bayramıdır. Mevlid gecesinde, Peygamber efendimiz doğduğu için sevinenlerin günahları affedilir. Bu gece, Peygamber efendimiz aleyhisselamın doğum zamanlarında görülen halleri, mucizeleri okumak, dinlemek çok sevaptır. Kendisi de anlatırdı. Eshab-ı kiram da bir yere toplanıp, okurlar ve birbirlerine anlatırlardı. Yaş günü kutlamak ibadet değil âdettir. Bu âdet Hıristiyanlardan gelmiş olsa bile, ibadet olmadığı i...

Saturday, 12.02.2011, 09:29

Özel Günleri Kutlamak

Anneler - Babalar günü Sual: Anneler babalar gününün dinimizde yeri var mıdır? Bugün hediye verilir mi? CEVAP Avrupa’dan gelen “Anneler - Babalar günü” âdettir. Yani, âdette bid’attir. Âdette bid’at olduğu ve zararlı olmadığı, çirkin ve dine aykırı yönü bulunmadığı için, anneler babalar günü tertip etmekte ve hediye vermekte mahzur yoktur. Anneleri babaları senede bir gün yerine her gün hatırlamak, onlara hizmet etmek, ölmüşlerse, dua etmek, hayır hasenatta bulunmak gerekir. Sual: Anneler günü m...

Saturday, 12.02.2011, 09:20

Sevgililer Günü, nün islamda yeri varmi ?

Kapitalist sistemin çılgınca tüketmek için kullandığı günlerden biri olan “Sevgililer Günü”, aslında bir Hıristiyan bayramı. Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu günde insanlar, pagan ve Hıristiyan adetlerine göre “kutsal” sayılan bir günü kutlarken, aynı zamanda da kapitalist sistemin istediği şekilde çılgınca bir tüketim içerisine girerek dehşet verici bir tuzağa düşüyorlar Kapitalist sistemin çılgınca tüketmek için kullandığı günlerden biri olan “Sevgililer Günü” aslında bir Hırist...

Saturday, 12.02.2011, 09:14

14 subat sevgililer günü nedir ? Valentine günü tarihcesi

Sevgiler Günü'nün başlangıç tarihi eski Roma İmparatorluğu zamanına uzanıyor. Eski Roma'da 14 Şubat günü bütün Roma halkı için önemli bir gündü. Çünkü bu günde Roma tanrı ve tanrıçalarının kraliçesi olan Juno'ya duyulan saygıdan ötürü tatil yapılırdı. Juno ayrıca Roma halkı tarafından kadınlık ve evlilik tanrıçası olarak da biliniyordu. Bu günü takip eden 15 Şubat gününde ise Lupercalia Bayramı başlıyordu. Bu bayram halkın genç nüfusu için büyük önem taşıyordu. Bunun nedeni ise yaşantıları kesi...

Thursday, 10.02.2011, 01:31

BİR KEMİK /Mevlana,Can Yücel

Değişik Başka türlü bir şey benim istediğim: Ne ağaca benzer, ne de buluta. Burası gibi değil gideceğim memleket Denizi ayrı deniz, Havası ayrı hava.. Bir başka yolculuk dalından düşmek yere Yaşadığından uzun Bir tatlı yolculuk dalından inmek yere Ağacın yüksekliğince Dalın yüksekliğince rüzgarda ve bir yeni ömür Vardığın çimen yeşilliğince Nerde gördüklerim? Nerde o beklediğim Rengi başka Tadı başka.. Can Yücel Her Şey Sende Gizl Yerin seni çektiği kadar ağırsın, Kanatların çırpındığı kadar haf...

Thursday, 10.02.2011, 01:08

Bir Nazim Hikmet Siiri

aşamak şakaya gelmez, büyük bir ciddiyetle yaşayacaksın, bir sincap gibi mesela, yani, yaşamanın dışında ve ötesinde hiçbir şey beklemeden, yani bütün işin gücün yaşamak olacak Nazım Hikmet Ran 24 Eylül 1945 En güzel deniz: Henüz gidilmemiş olanıdır. En güzel çocuk: Henüz büyümedi. En güzel günlerimiz: Henüz yaşamadıklarımız. Ve sana söylemek istediğim en güzel söz: Henüz söylememiş olduğum sözdür... Nazım Hikmet Ran Seviyorum Seni Seviyorum seni ekmeği tuza banıp yer gibi Geceleyin ateşler için...

Friday, 4.02.2011, 23:36

Ey İnsan Oğlu !

Ben tesekkür ederim begenip okudugun icin ...

Friday, 4.02.2011, 23:19

Erkeklerin Farkı

Evet erkegin farki aslinda göbegini iceri cekecegine korsa giyinse daha guzel olurdu ))) bu komik yaziyi bizimle paylastigin icin tesekkürler....

Friday, 4.02.2011, 22:59

Sen Sen ol

Günlerini say, büyüklerini say, ama YERİNDE SAYMA, Eşini beğen, işini beğen, aşını beğen, ama KENDİNİ BEĞENME, Emek ver, kulak ver, bilgi ver, ama hiçbir zaman BOŞ VERME, Satıcı ol, alıcı ol, bulucu ol, ama BÖLÜCÜ OLMA, Selam ver, paranı ver, canını ver, ama SIRRINI VERME, Elini aç, gözünü aç, kapını aç, ama AĞZINI AÇMA, Rakibini geç, sınıfını geç, ama GÜLÜP GEÇME, Ev al, araba al, abdest al, ama BEDDUA ALMA, Zulmü devir, nefis devir, ama AĞAÇ DEVİRME, yaklaş, tanış, konuş, ama UŞAKLAŞMA, Seslen...

Wednesday, 2.02.2011, 00:43

seviyorum Seni

Ne yazılmalı ki silinip gitmesin, ne söylenmeli ki unutulup bitmesin.Sessizlikle başlayan bir hikaye bu. Eğer başladığı gibi bitecekse sonu,yaşanan her ne varsa sil, gitsin.Hayallerde gerçek gibi yaşarken seni,umutlarda bitti bir zaman, sevgiler de.Seni seviyorum çünkü ne zaman şiir okusam, mısralarından sen akıyorsun,gözlerimden yaşlar süzülüp resmine damlıyor, sessizlik sararıyor içimde, susuyorum.Tam buldum dediğin anda kaybetmek nedir bilir misin?Atılmışlığı hissettiğin oldu mu?Hayaliyle ya...

Wednesday, 2.02.2011, 00:40

Simdi kelimeler Kadar yanlizim

VE ŞİMDİ KELİMELER KADAR YALNIZIM BİR ODAM BİR BEN HAYATA KAPANMIŞIM BAŞLAMAK ,İSTİYORUM YA TEKRARDAN YA DA ÇEKİP GİTMEK VARMAK İSTİYORUM HAYALLERE… ALDIĞIM NEFES KADAR ÜŞÜYORUM VERDİĞİM SOLUK KADAR ACIYOR BEDENİM ŞİMDİ YALNIZIM BİR ODAM BİR BEN VE İÇİMDEKİ ACEMİ ŞAİİRİN BURUŞUK KAĞITLARDA GİZLİ SAKLI ŞİİRLERİ KARANLIĞIN BUZ GİBİ GECELERİNDE RÜZGARIN SESİNİ DİNLİYORUM PENCEREMDE SESSİZLİK ÇIĞ GİBİ ÜZERİMDE BİLİYORUM ÇIKMAZ OLAN SONU OLMAYA N BİR YERE VARIYORUM GİDİYORUM BİR HAYALLERİM BİR KAĞID...

Tuesday, 25.01.2011, 00:12

Selam iste ben iste sloganimm

Hoşgeldin kim olduğumu öğrenmek için mi geldin çok mu merak ettin?iyi öğren o zaman.Oku bakalım neler var ? insan seçmem seçtirmem seçenle beraber nefes bile almam,hatamı kabullenir cezamı çekerim Dostumu satmam sattırmam satanla bir adım bile atmam ,Yalan söylemem söyleyen devam ederse affım olmaz,yardımı imkanım dahilinde yapar ve yapanı desteklerim,Boş keseden sallamam özüm neyse sözüm odur..!

Tuesday, 25.01.2011, 00:07

Biliyorum

Merhaba kalbim, kızgınsın bana biliyorum, üzgünsün seni çok iyi anlıyorum, seni kırıp geçirdim değil mi? Farkındayım herşeyin, ağlıyorsun kırık halinle, Özür dilerim seni incittiğim için. Garip değilmi sana çektirdiklerim, şimdi bana sitem ediyorsun biliyorum Özür dilerim kalbim seni böyle bir sevdaya kaptırdığım, sana sahip çıkamadığım için. Biliyorum seni başkalarına ulaştırmadan önce ben ulaşmalıydım sana, bu kadar kırılmazdın değil mi o zaman. Olan oldu ne yapalım diyorsun çünkü beni seviyo...

Saturday, 22.01.2011, 22:51

WinZip Courier 3.0.9306

14 Mb Winzip en eski dosya sıkıştırma programlarından birisidir. Aslında herkesin yakından tanıdığı program oldukça yaygın olarak kullanılıyor. WinZip Computing firması gelişen teknolojiye paralel olarak kendi yazılımı olan winzip�i de geliştirmeyi sürdürüyor. En yakın rakibi olan winrar ile başa baş bir yarış sürdüren winzip kullanıcılara sağladığı fonksiyonel araçlarla da övgüyü hak ediyor. Link edit / http://www.winzip.com/downwz.htm