Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 11.05.2008, 22:12

Yazar: radyosel

MUSTAFA ABİ

Bir gün köy ahalisi köy kahvesinde bir yandan haberleri izliyor, bir yandan da pişpirik çeviriyorlarmış. İçlerinden biri (Mustafa Abi) televizyonda Ecevit'i görür ve; " Ulan, Başbakan oldu yüzümüze bakmıyor. Eskiden böylemiydi be! Etrafımda dolanırdı! Hey be, zaman ne çabuk geçiyor..." der. Kahvedekiler merakla sorarlar: " Mustafa Abi? Sen nereden tanıyorsun Başbakanı yahu?" Mustafa Abi istifini bozmadan cevap verir: " Ulan üniversite yıllarında abilik ettim ona! Az ekmeğimi yemedi!! Gel gör ki ...

Sunday, 11.05.2008, 22:07

Bit Box Grubu

http://www.break.com/index/schlomobeat.html

Sunday, 11.05.2008, 22:02

Bill Gatesin Mal Varlığı

ZENGİNİN PARASI, ZÜĞÜRDÜN ÇENESİNİ YORARMIŞ Bill Gates 1 yıl içinde saniyede 250$ kazanıyor. Bu da günde yaklaşık 20 milyon $ ve yılda 7.8 milyar $ ediyor. Diyelim ki; Bill Gates bi yerlerde 1.000$ düşürdü. Aramak için yorulmasına gerek bile yok. Çünku 4 saniye içinde otomatikman 1000$ kazanmış oluyor. ABD'nin dış borcu şu an 5.62 trilyon $. Bill Gates bu borcu ödemeyi üstlense 10 yılda hesabı tamamen kapatır. Yeryüzündeki herkese 15$ borç verse yine de cebinde 5 milyon $ para kalır. Michael Jor...

Sunday, 11.05.2008, 22:00

Youtube yine ve yine kapatıldı

Bu kaçıncı artık bilmiyorum ama benim sayabildiğim kadarıyla sadece bu sene 3 oldu deo paylaşım sitesi www.youtube.com yine yasaklandı. Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi, kararı ile siteye girişler engellendi. Video paylaşım sitesi www.youtube.com yine yasaklandı. Siteye girenler şu yazı ile karşılaşıyor: "Bu siteye erişim engellenmiştir! Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi, 24/04/2008 tarih ve 2008/468 nolu kararı gereği bu siteye erişim Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nca engellenmiştir. Access t...

Sunday, 11.05.2008, 21:55

Galataray bu yapti gene yapacagini

Her zaman her yerde en büyük Cimbom Şimdi çıldıralım haydi

Sunday, 11.05.2008, 21:53

r harfi yerine y harfi

hayır böyle değil r harfi kullanmıcaksın onun yerine y kullancaksın yani bir diyeceğin yerde biy diyeceksin hepsi bu kaday işte )

Sunday, 11.05.2008, 21:42

r harfi yerine y harfi

oyunumuz gayet basit r harfi yerine y yazacağız örnek:aykadaşlay hey konudan konuşabiliyiz.

Sunday, 11.05.2008, 21:38

En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek

oyun isminden anlaşıldığı gibi bir yalan uyducas ben dünyanın en zengin insanıyım

Friday, 18.04.2008, 20:21

Offff Radyoma Giremiyorlar

Arkadaşlar Sizden Çok Özür Diliyom Resmen Forumu Meşgul ettim inanılmaz fazla soru sordum.Benim radyoma sanırım giremiyorlar.Sitemde siteye kaç kişi girmiş onu gösteren bi sayaç var mesela 20 kişi gösteriyo radyoyu açıyorum daha sonra bakıyorum sayı 25 olmuş ama radyoya ne giren var ne çıkan arkadaşlarımı çağırıyorum onlar girebiliyor. 4-5 kişi ben çağırınca dinliyoruz. adres www.radyosel.tr.gg isterseniz port açıkmı bi bakın ben açık diye biliyorum...

Friday, 18.04.2008, 19:16

Bu Hatanın Anlamı

radyo alaninda olan bir flatcast mesaji.

Thursday, 17.04.2008, 16:18

Bu Hatanın Anlamı

Arkadaşlar Benim radyoma son 2 gündür giremiyorlar sadece bi ben bide bi tane arkadaşım girebiliyoruz başka biri girmeye çalıştığında (unreachable) böyle bir hata veriyor. bilen varsa bi yardım etsin şimdiden tşk...

Tuesday, 15.04.2008, 22:17

İlk Finalist Gençlerbirliği

Kupada G.Birliği 1-0'lık maçın rövanşında Ali Sami Yen'e Galatasaray'ın konuğu oldu. 2 gol ve kaçan bir de penaltının olduğu maçta ilk finalist konuk ekip Gençlerbirliği oldu. Kupada ilk finalist Gençlerbirliği GALATASARAY 1-1 G.BİRLİĞİ Fortis Türkiye Kupası'ndaki Galatasaray-Gençlerbirliği yarı final rövanş karşılaşmasının hakem ve takım kadroları: Stat: Ali Sami Yen Hakemler: Hüseyin Göçek, Cemal Bingül, Mustafa İspiroğlu Galatasaray: Aykut, Sabri, Servet, Emre, Volkan, Ayhan, Lincoln, Mehmet ...

Saturday, 12.04.2008, 00:40

flatcast'da radyo url si ile yayin yapmak istiyorum

listen2myradio ya üye olduktan sonra sana gelen ıp numarasını al başına http://sana verilen ıp no/listen.pls bu şekle getir sonra bunu kopyla radyona girenler buna tıkladımı winamptan dinler ama yayınıda winamptan yapman lazım

Friday, 4.04.2008, 21:37

Bu Hata Mesajının Anlamı

Arkadaşlar İlk Önce Eğer Bu Konu varda bide ben açtıysam özür dilerim ama acil olduğu için yazıyorum network port already ın use e another application bu hata mesajının anlamı ne

Friday, 4.04.2008, 18:12

Ninenin Mektubu

NİNENİN MEKTUBU Amanın yavrım, Ben öyle duyuyom, o gocuman memleketlerde cicili bicili, boyalı moyalı, şıngırdak fıngırdak, kirpikleri takma, saçları sokma, onlan bunlan düşüp kalkma, gözleri elde, etekleri belde, artanı da yerde, sıska mıska, şıbıldak gibi bazı, çirkin mirkin hanımlar, gızlar oluveriyormuş. Amanın onlara tutuluveren de, yanıveren de deme yavrım. Alceen gızın soyu sopu belli, saçı sırma telli, eline el değmemiş, kötü süt emmemiş, sevisi derinde, eti butu yerinde olmalı. Dizine o...