Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 1.03.2012, 12:16

Yazar: funkymeister

Çok enteresan bir hata. Google Chrome'da index olmasi gerektigi gibi degil

Dostum tabi ki yayın yaparken dinlemeye çalışmak gibi bir eylem içine girip hata almıyorum. komik yorumlar yapmayalım..

Tuesday, 28.02.2012, 01:59

çok teşekkürler. Farklı bir index e yöneleceğim. Çünkü problem sadece bende değil bütün kullanıcılarda aynı durum söz konusu.

Tuesday, 28.02.2012, 01:34

Alıntı sahibi "Masum Masum" funkymeister, index bende de chrome ile duzgun gorunuyor, sizin tarayici ayarlarinda goruntuleme sorunu olabilir IE icin ise hangi surumu kullaniyorsunuz ? windows 7 kullaniyorsaniz IE9 guncelleyin ve onu kullanin Teşekkürler ilgi alaka için öncelikle. Evet win7 64 bit işletim sistemi ve ie9 kullanmaktayım. Chrome da sorunsuz radyo yayını oluyor, Grafiklerde kaymalar oluyor. ie da ise Grafikler Düzgün, ancak radyo hata veriyor ve geri tuşuna basınca dinlenilebilir ha...

Tuesday, 28.02.2012, 00:48

Alıntı sahibi "MeRaL" Sitenizdeki kodlama temiz degil. Bu yüzden olabilir mi acaba diye düsündüm ama radyonuz kapali oldugu icin malum ekran geldi sadece. Belkide port sorunu yüzündende olabilir diye düsünüyorum. Hangi marka modem kullaniyorsunuz? Bazi modem/router modellerinde cünkü Firewall yani güvenlik duvari ayarlari yapilmazsa, yesil mapping gösterir ama yinede engellenir giris-cikislar. Yok modem ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Çünkü modemimde en az 10 tane daha port açık çeşitli oyun, ...

Tuesday, 28.02.2012, 00:44

Su anda radyoyu açtım bir bakarsanız çok sevinirim.. Evet bana da kod hatası gibi geldi.. Benim hiç alakam yok flatcast ile.. Babamın isteği üzerine arkadaşları ve kendisi için bir site açmış bulunuyorum ama işte burada da böyle bir sıkıntı vukuu buldu maalesef. Bir bakın olmazsa farklı bir index ile deneyeceğim.

Tuesday, 28.02.2012, 00:31

çok kuvvetli bilgisayara sahibim.. 4 çekirdek işlemci 3 ghz. 4 gb ram ve win 7 64 bit. işin anormali radyoya bağlanmaya çalışan herkeste aynı sıkıntı oluyor malesef.

Tuesday, 28.02.2012, 00:10

Arkadaşlar selamlar.. çok enteresan bir hata ile karşılaşmış bulunuyorum. Şimdi kurulum, index seçimi v.s. hepsini başarı ile uyguluyorum.. Portlarım açık. ANCAK: internet explorer ile radyo yu açtığımda başka radyo açık olmamasına rağmen; You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that is not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible. Hatası alıyorum.. Ancak tarayıcın...