Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 15.07.2023, 23:52

Yazar: dvrzener

Sanal Aşklar Tatlı Başlar. Sanal aşk Gerçek mi?

Şu zamanlarda çoğunlukla ...Adres kaldırıldı... sitelerinden arkadaşlıklar ediniyor insanlar. Bunu yalnızca karşı cins ile arkadaşlık kurmak için yapıyorlar dersek hatalı olur ama geneli bu yönde bir amaç güderek bu tarz sitelere giriş yapıyorlar. Ve insanlar kendilerini gerçekte oldukları kişilerden daha farklı bir şekilde tanıttıkları için çok büyük bir güvensizlik ortamı oluşuyor. Bu gibi durumlara dikkat edip tanıştığımız insanları sanaldan reele aktarmamız gerekiyor. Bu şekilde güven ortamı...

Wednesday, 21.12.2022, 20:01

HAYALİNİZDEKİ EV YADA ODA ÜFFF

Benim hayalimdeki ev kendi evimi yapıp kendi evimde oturmak. Şimdiye kadar hep kiracıydık ve birikim yapamıyorduk. Bir ailenin sırtındaki en büyük kambur evinin olmaması bence. Konuya dönecek olursak hayalimdeki evi de bir tatil kasabasında çelik villa yapmak.

Wednesday, 26.10.2022, 20:52

VMware Sanal PC Olusturma

Ben de bunu araştırıyordum. Aynı anda iki farklı masaüstü kullanabilmek için. İşim gereği birkaç kişisel web sitesini check etmem gerekiyor sürekli. Ve aynı hesapta olunca işler karışıyor. Linux kurdum bir süre onu kullandım fakat işime pek de yaradığı söylenemez. Yardımcı olabilecek varsa gerçekten çok iyi olacak.

Saturday, 15.10.2022, 10:47

"Nazar Boncuğu Şeytanın Simgesidir"...

Bence nazar boncuğu takmanın tevekkül inancıyla bir bağlantısı yok. Nazar boncuğundan ziyade evinizde Kuran ı Kerim seslerini eksik etmemeniz sizler için en doğrusu olacaktır. Bu tarz filmlerde de sürekli cinlerin kötü diye tanıtılması beni üzüyor açıkçası. Sürekli olarak ortada bir aşk büyüsü bağlama büyüsü intikam için yapılan büyüler dolaşıyor. Fakat cinlerin müslüman ve iyi olanları da mevcut nasıl insanlarda böyleyse. Onlar da irade sahibi varlıklar. İyi olmaları için yalnızca müslüman olma...

Thursday, 5.05.2022, 01:18

Meslek Seçimi

Meslek seçim dönüm noktasında olan biriyim. Askerliği kendimi bildim bileli ulaşmak istediğim bir hayal olarak görürüm sürekli. İnsanlara bu hayalimi anlattığımda tek merak ettiği şeyler uzman çavuş maaşı subay maaşı albay maaşı ne kadar oluyor. Kimse neden bu hayali seçtiğimi vs takmıyor dahi. İnsanlar meslek seçimlerinde para değil de hazzı ön plana aldıklarında mutlu olurlar ancak.