Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 8.02.2010, 15:16

Yazar: Cinikentli

GOZLERINDE BIRAKDIM ASKI _*YAGMUR*_

selam yagmur hersey icin tesekkürler önce harika temalar yapmissiniz ellerinize ve emeginize saglikk sizden birsey rica edebilirmiyim acaba mümkünse temalarda kullandiginiz hareketli isim yazma programini ögrenebilirmiyim ne zamandir ariyorum bulamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim simdik ten cok tesekkürler

Sunday, 23.08.2009, 00:46

GÜZEL KIZZ..

tesekkürlerr

Sunday, 23.08.2009, 00:41

GÜLÜMMMMMMM

tesekkürler yüreginize saglikkk

Saturday, 22.08.2009, 23:32

siyah hareketli tema

tesekkürler adasim yüregine saglik

Saturday, 22.08.2009, 22:34

son hediyem bir gül olsun

tesekkürler ellerinize saglikk

Wednesday, 19.08.2009, 03:31

buz kırağı(by/asikardelen)

tesekkürler ellerinize saglikkk

Wednesday, 27.05.2009, 13:25

dj ismi hakkindaa

sevgili arkadaslarr benimde bir sorunum varrr yardim ederseniz sevinirimmm ben yaptigim isimleri nasil son sekliyle görünüyor halde göre bilirimm link olarak degil de urlsi yapilmis oynar sekilleriylee bir yere atipp iso apiyor herkese bitmis haliyle bende o sekil nasil yapabilirim her sayfaya ismi almak icin simdikten tesekkürlerrr

Tuesday, 26.05.2009, 00:21

dj ismi programi hakkinda

selam iso abisi ben sizin msn adresini aldimm vede msn kayit ettim size bir kac sorunum olacaktii insallah bir sorun yoktur sizin icin ayrica yapmis oldugunuzz dj isimleri icin tesekkürlerr Yüreginize saglikkk

Monday, 25.05.2009, 13:15

dj yazısı isteyenlere yazı iste seninde olsun

selam adasim yaptigin isimleri gördümmm hepsi birbirinden güzel hepsi bir sah eserrr acaba rica etsem bana da bir kac isim yaparmisinn .::YaRaLi GöNüL::. bu ismi gümüs rengi salanan sekilde ve gelip giden sekillerde yapabilirsen cok memnun olacagim. .:MüHüR GöZLüM:. bu ismide ayni sekillerde bir kactane yapabilirsen cok memnun edersin. simdiden cok tesekkürlerrrr. saygilarrr. birde bir sorunum var bu isim yapama programi bende de var yaptigim isimleri url yapamiyorumm url yapinca ungiltege datei...

Tuesday, 19.05.2009, 22:02

Fenerbahçe Teması

tesekkürler ellerinize saglik

Wednesday, 25.02.2009, 07:01

Beyaz Tebessüm Teması

tesekkürler ellerinize saglikk

Wednesday, 25.02.2009, 06:47

Yayin gifleri

tesekkürler ellerinize saglikkk