Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 26.04.2008, 08:01

Yazar: hope1903

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

Son olarak şunu unuttum zamanında evet yapıştırmıştım sie haben bilmem ne almnca hata weriyordu herşeyi araştırıp yapmıştım bi sonuc alamamıstım o yüzden son çaremsiniz

Saturday, 26.04.2008, 08:00

Alıntı sahibi ""slowcu"" hope1903, madem bir radyonuz var bir siteniz var Peki Bu site tasarimina iframe kodlarini yapistirdin mi ? Cok az bilgi veriyorsun... Bir de unutma Flatcast kullanıcı ismin ne olursa radyo isminde o olur ... Bence bu baslıgı en bastan bir gözden gecir dier gerekli yardimlarin tümü forumda var gez dolas arastir eminimki isteidkten sonra olacaktir Bu arada aramiza hoss Geldiniz Öncelikle hoş bulduk Slow ilgin için ayrıca teşekürler..Şuanda sitem yok eskiden vardı ftp fela...

Friday, 25.04.2008, 22:03

Sadece radyo sitesi kurcaklarlara yardımcı oluyormussunuz öyle duydum...da sizden yardımcı olmanızı isticektim ben böyle bir sadece radyo amaçlı kullanacağım site isticektim sizden mümkünse..ZAmannda çok ugraştım flatcastle sitemde wardır tasarımda tammdı flatcastı ayarlyımadıığımdan dolayı bıraktım..Şİmdi son umudum sizsiniz ilgilenirseniz minnettar kalacam