Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Thursday, 25.05.2017, 21:04

Yazar: TÜRK DALGIC

gizem06 2017 index-hareketli - Gözler seni özler

Değerlendirme açık değil idi o yüzden açıkdan değerlendiriyorum ve tam ☆☆☆☆☆ birde lıyorum

Wednesday, 10.05.2017, 11:25

Berat Kandili Mesajı

(Resûlüm!) De ki: Sizi yaratan, size işitme duyusu, gözler ve kalpler veren O´dur. Ne az şükrediyorsunuz! Mülk /23.ayet Dünyayı verseler 2 gözünü vermezsin 2 gözü verene neden secde etmezsin? Dualarımızı Rabbim kabul buyursun Tevbelerimizi af ve Berat eylesin bizleri Kandilimiz Mübarek Olsun TÜRK DALGIC☆

Sunday, 23.04.2017, 17:28

23 nisan

23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir. Atatürk, 23 Nisan 1924'te '23 Nisan' gününün bayram olarak kutlanmasına karar vermiştir. Bu tarihten 5 yıl sonra 23 Nisan 1929’da Atatürk bu bayramı çocuklara armağan etmiştir ve 23 Nisan ilk defa 1929 yılında Çocuk Bayramı olarak da kutlanmaya başlanmıştır. 1979'da, yine ilk olarak altı ülkenin katılmasıyla uluslararası boyuta taşıdığımız bu millî ba...

Sunday, 23.04.2017, 15:45

Miraç Kandilimiz

Miracın öncelikle siz kardeşlerimize ve bütün müslümanlara ve islâm alemine kutlu olsun. Hayırlara vesile olmasını niyaz ederim Dünya sizi yoruyor mu? O halde Allaha koşun. Za'riyat/50. Ayet Efendimizin duasi Yarabbi senden sihhat ahlak iffet takva gönül zenginligi merhamet istiyorum Amin MiraÇ Kandilimiz Mübarek olsun TC☆DALGIÇ

Sunday, 12.02.2017, 20:38

gizem06 2017 index - Zamansiz Mesafe

İndex susuz kalmış çorak toprak gibi çatır çatır çatlamış

Wednesday, 25.01.2017, 12:25

Aydın lı ali

- Ali ge - Gedim Oya ne va gız ? - Ali ata bakıvesen ya le - Oya ata bakıpdurun ya zati yeni saman vedim daha - Ali topu tutuve - Oya topu tutupdurun - Ali okul açıldı. - Oya napen - Ali okula goş - Oya okul gaçımıyo yaveş yaveş gidem - Ali ılık süt iç - Oya neden emir kipiyle gonuşupdurun - Ali su getir. - Yok ya - Ali çay demle. - Babanın uşa mı va - Ali çamaşırları as - Ne diyon gız doru gonuş - Ali iki yımırta gır - O yımırtayı kafanda gırcem şimdi emir verip duma - Ali camları sil. - Abartı...