Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 11.09.2017, 20:43

Yazar: Asena

port acma sorunu dir-615

Port forwarding doğru gibi görünüyor, modemde (gelişmiş bölümünde) veya bilgisayarında güvenlik duvarı varsa, onlarda portu engelliye bilir.

Monday, 11.09.2017, 15:34

radyom yayını kapatılmış

Yayın yaptıgın sid ile, rulette gönderdigin sid numarasına dikkat et, numaralar farklı olabilir.... 1554371 sid numaralı radyo en son cuma günü yayın yapmış

Thursday, 27.07.2017, 11:57

tema ekleme sorunu

Genel olarakmı tema ekliyemiyorsun, yada belirli temalarımı ekliyemiyorsun? Sayısını tam olarak hatırlamıyorum, fakat tema eklemede bir sınır var, bu sınırı aştığımızda, yeni eklemek için eskilerin bazılarını silmemiz gerek.

Wednesday, 12.07.2017, 15:30

Flatcast icin dj programlari hakkinda

Merhaba, Eskiden kullandıgım bir programla Flatcast için Dj Panel v2.0 yapmak istedikleriniz sorunsuzca yapılabiliyordu, maalesef bu program zamanla kayboldu... Aslında cözüm, wındows un kendi ses ayarlarında olması gerek, o bölümü birazdaha inceleyin.

Thursday, 22.06.2017, 21:53

Mozilla ya da diğer tarayıcılar ile Flatcaste giremiyor, yayın yapamıyorum

Maalesef google chrome, firefox, opera vs. Uzunzamandır flatcat viewer ve produceri desteklemiyor. Yalnızca İnternet explorer 11 ve aşşagısı ile flatcastı kullanabilirsin.

Thursday, 2.02.2017, 16:52

yayın alamıyorum

Olusmus bir yayini acmak ve ya almak icin Flatcast wizzarda gerek yok. birseyleri karistiriyorsun

Thursday, 2.02.2017, 16:50

Yayın kapanıyor

genelde bu tür sorunlar internet baglantisi bir süreligine gidip geldiginde olusuyor. Muhtemelen 1-2 dakikaligina sen farketmeden internet baglantin kopmustur, geri geldiginde bazen Flatcast serverlerine baglanamiyor.

Wednesday, 4.01.2017, 20:07

dlink dir-615 port acma

Bilgisayarinizda baska bir güvenlik programi varsa oda flatcast engelliye bilir, ordada flatcasta izin vermeliainiz

Wednesday, 4.01.2017, 16:03

Monitör ekranım belirli aralıklarda gidip geliyor

dün cogu ihtimallleri yazdim, icinde grafik kartida var. burda dogru yol, basit ve en ucuz imkanlarla ihtimalleri azaltmaktir. 1. monitörün elektirik kablaosu 2. Monitörün bilgisayara baglanti kablosu ( VGA, HDMI , DVI) 3. grafik kartinin sürücüsü (driver) 4. Monitörün kendisi 5. Grafik karti

Tuesday, 3.01.2017, 22:04

Monitör ekranım belirli aralıklarda gidip geliyor

Kablolarda veya grafik kartinda sorun olabilir. tabi monitörün bozulmusda olabilir, yedek baglanti kablolari varsa degistirip dene, yedek monitör varsa onuda dene...

Friday, 23.12.2016, 19:41

index'e Swf ekleme yardım

site bunu destekliyorsa,,, örnegin HTML 1 2 3 4 <object type="application/x-shockwave-flash" width="100%" height="100%"> <param name="movie" value="app:/SWFFile.swf"></param> <param name="wmode" value="opaque"></param> </object> eger flash belgesi bir upload sitesinde yüklü ise flatcast gibi iframe olarakta ekleyebilirsin

Saturday, 6.08.2016, 22:18

PROFİL resmi eklemek istiyorum

Alıntı sahibi "OLYMPLUS" mrb profil resmini ekleyecem ama profil resmini eklediğimiz kendi resmini ekle bölümü çıkmıyor bi türlü ekleyemedim profil resmini http://fs5.directupload.net/images/160806/7gg2tlrm.png eklenebilir mi aynı resim olsun iyi forumlar herkese sanirim eklemek istedigin üye resmi, profil resmi baska bir ses. avatar (üye resmini ) bu bolümden ekleye ve degistireBilirsiniz http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?form=AvatarEdit

Saturday, 25.06.2016, 23:13

Winamp Yayınları

tam olarak hatirlamiyorum, fakat mikrofonu konusurken window üzeri acmalisin, konusma sonunda tekrar kapatman gerekiyor. yanilmiyorsam windows sesayarlarinda stereo karisimi ile yapiyorsun.

Tuesday, 24.12.2013, 18:30

Bir radyo acmak istiyom yardımcı olurmusunuz

Alıntı sahibi "adem1961" selamünaleyküm hayırlı günler..Radyo linkimi googleye nasıl atabilirim veya sitemi nasıl görebilirim.ben acemiyim bana resimli veya yaparak gösterilen resim veya yapılısını gösteren bilgiler.rica. saygılar forum aramasinda "google Radyo" gibi anahtar kelimeleri kullanirsan bircok sonuc elde edebilirsin. Buyur sana 2 sonuc Google'da Üst Sıralara Çıkma (hit) Radyomu nerde nasil tanitcam??

Friday, 20.12.2013, 13:57

Bütün Herşeyi denedim rdyo açılıyor ama maping hala eksi

yaptigin islemlerin ekran kopyasi en faydalisi olur, bu sekilde nerde hata yaptigini görebiliriz.

Tuesday, 8.10.2013, 23:01

Flatcast Yayın Kapalı Hatası

sayfanda bulunan radya bu mesaji yazdigin sürede acik görünüyor.

Friday, 6.09.2013, 18:16

1399060

anlamadim nerde taninmiyor?

Friday, 31.05.2013, 15:21

10 Dakika Flatchat

konuyu dikkatle okusaydiniz bunun sadece yayin devrinde msn'e basit bir alternatif cözüm oldugunu anlardiniz. yayin devrinde , yayinin almak isteyen kisi ayni anda dinleyici olarak yayinda olamadigi icin flatcastin özelini kullanamiyor.

Thursday, 2.05.2013, 22:42

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

gönderdigin sidin yayinda olmasina dikkat etmen yeterli

Friday, 14.10.2011, 14:55

Flatcast F5.3 (RC 1)

Alıntı sahibi "Siy@h" Sorum şu BLOCKED NAMES çengel olduğu zaman bize yansıyan nedir,yayındaki Yayıncıya hangi yönden faydası var.Ben çengel attım ama neden attım onu bilerek atmadım.Bu konuda bir cevabınız olursa çok seviniirm. bazi ziyaretciler küfürlü nick alarak, djlere bir haber vermeye calisiyor... bu secenek djler icin bir nevi "anti küfür nick" oluyor