Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

. Çok fazla sonuç bulundu, lütfen aramanızı tekrar belirleyin.

Sunday, 8.10.2017, 16:28

Yazar: Oqus Pokus

Lobideki Yaziların aşagıya doğru çekilip okunamaması

Alıntı sahibi "junker" slm arkadaslar Windows 10 64 bit System olarak yayn alabiliyorum ve misafir olarakta katilabiliyorum . radyodaki yazilim loby deki cubuk var yazilimi takip etmek icin yukari asaga cekilen bende calismiyor Java ekli oynamiyor sorun ne olabilir simdiden tsk. saygilar junker . Radyonuz gizli olduğu için gelip kontrol etme şansım olmadı. Daha detaylı bilgiler verirseniz, daha detaylı cevaplar alabilirsiniz. Hangi tarayıcıyı kullandığınızı bilmiyorum ama Active Xeklentilerini ...

Sunday, 8.10.2017, 16:22

radyomuzun isim ile gözükmesi

Merhaba; İstatistikleriniz sınırda, şimdilik isminiz Clup istanbul olarak eklendi ama dinleyici sayınızda düşüş gözlemlenirse isminiz silinebilir bilginiz olsun. İyi Yayınlar.

Monday, 2.10.2017, 20:08

Lobideki Yaziların aşagıya doğru çekilip okunamaması

Radyonuza girdim, bahsettiğiniz sorunu ben yaşamadım. Mozilla ve Explorer'da test ettim. Tavsiye olarak; Sohbet içeriğini aşağı yukarı kaydırabilmek için kullanılan çubuğu biraz daha büyük yapın. Yani yükseklik olarak biraz daha fazla olsun ki, aşağı yukarı çekmesi kolay olsun.

Sunday, 1.10.2017, 21:05

Rulette Radyo Isminin Cikmasi

Merhaba, SID numaranız Önerilen Radyolar'a Radyo Dunyam ismiyle eklenmiştir. İsminizin orada kalabilmesi için bu kriterlere uygun kalmanız gerekiyor >>> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Lütfen adresteki şartları inceleyin. Uygunluğunuzu kaybettiğiniz de isminiz listeden silienecektir bilginiz olsun. İyi yayınlar.

Sunday, 1.10.2017, 21:02

Radyo Ismimizin Gozukmesi

Merhaba, Radyonuzun isminin eklenmesi için kriterlerimize uygun olmanız gerekiyor. Şuan için dinleyici sayınız düşük görünüyor. Bu adresteki şartlara uygun olduğunuz da yeniden başvuru yapabilirsiniz... >> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] İyi yayınlar.

Sunday, 1.10.2017, 20:56

FLATCAST TEMA-VEFAKAR DOST- C¤KardeLen_eyLüLC¤

Ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi anlamak istemiyorsunuz? Bir temayı indirirsin, elinde dosya fcp dosyası olur. Tekrar indirdiğin dosya diğerinin aynısıdır. Benim anlamadığım, siz diyorsunuz ki bir kişi indirme sayfasına giriyor 1 den fazla indiriyor. 10 defa, 20 defa veya daha fazla indiriyor. İndirsin. İsterse 100 defa indirsin. Lazımsa 1000 defa indirsin. Bunun bu temayı paylaşan kişi açısından kötü olan kısmı ne ben onu anlamadım? Neyden şikayetçisiniz? İndirilme sayısı görüntüleme sayısında...

Friday, 29.09.2017, 01:35

FLATCAST TEMA-VEFAKAR DOST- C¤KardeLen_eyLüLC¤

Bu konuda sıkıntı nedir anlamadım? Sorun fazla indirilmesi mi? Şuan da 142 Görüntüleme , 132 İndirilme görünüyor. Fazla indirilmesi neden sorun oldu bu kadar merak ettim? İndirilsin diye buraya yüklenmiyor mu zaten temalar? Fazla indirilmesi daha iyiyken neden böyle sıkıntı oluşturdu açıklarsanız sevinirim. TAMER, belli bu kişiler demişiniz, açıklamanızı bekliyoruz bunların kim olduğunu ne yaptığını. Forum içerisinde ki üslubumuza ve yazım stilimize dikkat edersek iyi olacak. Lütfen kurallara ri...

Wednesday, 27.09.2017, 12:56

Önerilen Radyolar

A.selam Radyonuzun istatistikleri şuan için yetersiz görünüyor. İsim eklenme konusunda bu başlıkta ki kriterleri sağlamanız gerekli >> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Lütfen kriterlere uygun olduğunuzda yeniden başvuru yapın.

Wednesday, 27.09.2017, 12:53

radyo ismi görünme

Merhaba Radyonuz Mavis Seyda Fm olarak Rulet'e eklenmiştir. Lütfen kriterlere uygunluğumuzu koruyunuz, aksi takdirde isminiz silinebilir. İyi yayınlar.

Wednesday, 27.09.2017, 12:50

Radyo ismi ile gözükmek

Alıntı sahibi "66.iGDELi.FM" 1449510 sid nolu radyomun isim olarak çıkmasını rica edyom daha öncede ricami göndermişdim atilla bey sizden radyom takip edilmesi saygilarimla mustafa erdogan Radyonuzun istatistikleri şuan için yetersiz görünüyor. İsim eklenme konusunda bu başlıkta ki kriterleri sağlamanız gerekli >> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Lütfen kriterlere uygun olduğunuzda yeniden başvuru yapın.

Sunday, 2.04.2017, 15:50

sid atılınca radyo isminin yazilmasi

Merhaba; SID numaranız Mavis-Seyda Fm olarak Önerilen Radyolar arasına eklenmiştir. Radyonuzun kriterleri tam sınırda olduğu için, düşüş gözlemlendiği takdir de ismini kaldırılacaktır. İyi yayınlar.

Monday, 27.03.2017, 20:54

Radyo Isminin Görünür Olmasi

Merhaba; Radyonuzun açık olduğu süreler de dinleyici sayınız yeterli ama radyonuzun günlük yayın yapma süresi açısından sınırda bulunmaktasınız. SID numaranız Önerilen Radyolar'a Radyo Elit Fm olarak eklenmiştir. İstatistiklerinizde düşüş gözlemlenirse, isminiz uyarısız olarak kaldırılacaktır bilginiz olsun. İyi yayınlar.

Monday, 27.03.2017, 20:50

sid yerinde radyo ismi

Merhaba; İstatistikleriniz, kriterlerimiz açısından tam sınırda bulunmakta. Radyonuz SevmekZor Fm ismiyle eklenmiştir ama istatistiklerinizde düşüş gözlemlenirse isminiz uyarısız olarak kaldırılacaktır. Bilginiz olsun. İyi yayınlar.

Thursday, 19.01.2017, 00:33

Radyo ismi

Merhaba; SID numarası yerine Radyonuzun adının görünebilmesi için bir takım kurallarımız var. Bu adresten göz atabilirsiniz >> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Radyonuz şuan için bu kriterleri maalesef sağlamıyor. Kurallarımıza tam uygum sağladığınız da yeniden başvuru yapabilirsiniz. İyi yayınlar.

Thursday, 19.01.2017, 00:30

Radyo ismi

Merhaba, Radyonuzun isminin eklenebilmesi için gerekli şartları maalesef sağlayamıyorsunuz. Şartlarımıza bu sayfadan göz atıp, uygun olduğu zaman yeniden başvuru yapabilirsiniz. >>> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

Saturday, 14.01.2017, 20:24

Radyo Önerilen Radyo

Radyonuz Okyanus Fm ismiyle Önerilen Radyolar arasına eklenmiştir. Kriterlere uygunluğunuz devam ettiği sürece isminiz görünmeye devam edecektir. Hayırlı olsun.

Friday, 2.12.2016, 18:11

Radyo Adi

Merhaba; Radyonuzun (bir kaç saat dışında) yayında olduğu zamanlarda ki dinleyici sayısı kriterlerimiz açısından uygun görünmüyor. Bu sayfadan detaylı kurallarımıza göz atabilirsiniz >> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Kriterlere uygunluğu sağladığınızda yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Sunday, 4.09.2016, 15:32

SID numarası yerine İsim görünmesi

Merhaba; SID numaranız Kent Fm ismiyle Önerilen Radyolar arasına eklenmiştir... Kriterleriniz sınırlarda olduğu için lütfen bu başlıkta belirtilen kurallar dışına çıkmamaya gayret ediniz. [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Aksi takdirde isminiz silinecektir. İyi yayınlar.

Sunday, 4.09.2016, 14:02

Sid no yerine isim gözükmesi

Merhaba; SID numaranız Miz Miz Fm ismiyle Önerilen Radyolar arasına eklenmiştir. İsminizin silinmemesi için [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] bu kriterlerin içinde kalmaya devam ediniz. İyi yayınlar.

Saturday, 4.06.2016, 23:43

Sid No Yerine Radyo ismimiz Gözüksün istiyoruz.

SID numaranızın eklenebilmesi için bu başlıktaki kriterlere uygun olmanız gerekiyor >> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar] Şuan da ekleme yapamıyoruz, uygun olduğunuz da yeniden başvuru yapabilirsiniz.