Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 4.10.2017, 01:17

Yazar: sarikayafm66.tr.gg

Sade'den Flatcast Radyo Teması KUMAR GIBISIN

sade Hanim emeklrinize saglik guzel calisma icin tsk ederim nice güzel paylasimlara saygilar. sarikayafm66

Tuesday, 3.10.2017, 01:09

sid yaz

Alıntı sahibi "Ceren" sid? link? ceren haniminda bildirdigi gibi sid dahi yazmamisiniz lütfen sid yazin yada kisaca radyo simin link vermeyin ism yeterli saygilar

Tuesday, 3.10.2017, 01:06

sorun göremedim ?

Alıntı sahibi "absen.06" ARKADAŞLAR HEPSİNDE ÇUBUK VAR. İNTERNET EXPOLER KULLANIYORUM HEM İŞ YERİ HEM EVDE KULLANDIGIM PC DE AYNI ŞEYLER OLDU. RADYOMUZA GELİP SORAN BİR ÇOK KİŞİ OLDU AYNI SORUNU. slm deyerli arkadasim radyona bire bir gitdim asi dj yayindayi asla öyle bir sorun yok deyerli ustada inda bildirdigi kadariyla bende gormedim ben bir kac ara motorundan dendim sorun yok umarim deyerli ustadin bildigi gibi sorununuz asmisiniz kolay gelsin dilerklrimle saygilarim sunarim sarikayafm66

Sunday, 1.10.2017, 20:53

tesekkür

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" 822298 SID nolu radyonuz, Rulet Önerilen Radyolar arasına Sarikaya66Fm olarak eklenmiştir. Ancak Kriterler sınırda bulunmaktadır, düşme gözlemlenirse isim silinir bilginiz olsun. cok tsk ederim abi emeklerin icin saygilarimla :sarikayafm66

Saturday, 30.09.2017, 03:18

CEVAP: Lobideki Yaziların aşagıya doğru çekilip okunamaması

Alıntı sahibi "absen.06" selam arkadaşlar. yayında iken ve dinleyici iken lobideki yazıların aşağıya yukarıya hareket etmiyor. lobi sadece göründüğü kadar. aşağıya inip bakmak mümkün olmuyor. sadece kayıttan bakılabiliyor. temalardan felan değil bu sorun. hiç bir işlem yapmadan bu sorun oluşuyor. çok kişide radyoya gelip bu sorunun nasıl çözüleceğini soruyor. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler slm deyerli kardesim flat castin kendi koydug yazilari asagi yukari kaydirmaniz icin cubu...

Friday, 29.09.2017, 12:11

Sid deisligi

eski 1075872 sid den yeni geciyden dolayi ricam yeni sid nosu eklenmesi dir Yeni sid>> 822298 sarikayafm66 saygilarimla

Monday, 25.09.2017, 21:15

CEVAP: Blogspot üzerinde kendi flatcast radyonuzu olusturma

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" Blogspot üzerinden kendi flatcast radyomuzu oluşturmak için öncelikle flatcast üyesi olup SID almak gerekiyor ve güncel bir Google mail (gmail) hesabı almak gerekmektedir http://www.flatcast.com/ sayfasından Flatcast'a üye olduktan sonra Buradan SID almak resimli anlatım SID alıyoruz https://www.google.com/intl/tr/gmail/about/# kendinize bir mail hesabı alınız. Eğer mail hesabınız ve SID hazırsa aşağıdaki işlemleri açıklamalarındakı gibi sırası ile yaparsanız radyonuz ...

Sunday, 24.09.2017, 19:33

Radyo ismi ile gözükmek

Alıntı sahibi "66.iGDELi.FM" 1449510 sid nolu radyomun isim olarak çıkmasını rica edyom daha öncede ricami göndermişdim atilla bey sizden radyom takip edilmesi saygilarimla mustafa erdogan saygi hurmet benden mustafa abi basarmisin sonunda mutlu oldum hos geldin

Friday, 22.09.2017, 23:04

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

Alıntı sahibi "yurekdesiin" adresi tıklayınca Blog bulunamadı Maalesef aradığınız blog mevcut değil. Ancak, yurekdesesinfmm alt alan adı kaydedilebilir durumda! yurekdesesinfmm alt etki alanını kaydettir diye bi uyarı geliyor yardım lütfen.... blogcu adresiniz duzenlemenizdir sayfaniz tam duzenlenmemis siden gelinmede sorun yok sizle de konus dum gibi sid atilinca guest doldu diyorsunuz . allaturka sid yolayeri ortak radyo o anda sid atmanizla birlikde dinlyeyiciler sizede ziyaret gelir gast gu...

Saturday, 16.09.2017, 13:16

Hazan?*

Alıntı sahibi "Findik" 1528831 flatcast player uzerinden sitenize girsler gayet normal görukuyor saygilarim sunarim kolay gelsin Hazan?* http://hazan5838fm.fm.tc/. .... bu eski adresiniz oldunu ve yani adresiniz den eklemeniz ?flatcast uzerinden gelmek isdiyen dinliyi cileriniz halen eski linck gecerli oldugu icin girs yapamiyorlar sitenize yeni..( tr.gg ) linckinizi flatcast uzrinden deirseniz sorun da kalmamis olur kolay gelsin saygilarimla

Saturday, 16.09.2017, 13:06

By.TuRaB Dan Hayat öyle Bitr Noktaya Getirirki Tema Fcp

Alıntı sahibi "By.TuRaB" ellrien saglik turab abi bakdim tema ustaligin yine yansitmisin hemen caldim bak diyeceksin kadir isin baska ne senin olsun ya sen gelip vercekdin yada ben forumda bulursam alirm isde ellrien saglik abiyim saygilar

Sunday, 25.06.2017, 21:20

Bayram mesaji

slm Deyerli allaturka formundaki emekdarlar bayraminizi En iscden dileklrimle kutlarim allah nice bayramlar huzur icinde nasip etsin tum sevdiklerinizle ve forumda bulaunan deyerli emekdar kardeslerimize ins huzur mutluluk getirmesi dileyimle saygilarim sunarim

Wednesday, 10.05.2017, 18:48

allah sabirlar versin

Alıntı sahibi "süslüü05" De Get Yalan dünyaa dedi ve... GİTTİ. Ne bu gün nede Yarın UNUTMAYACAZZZ CANISI. Nur içinde Yat mekanın Cennet Olsun. allah rahmet eylesin ve tüm ailesine ve sevenlerine allahdan sabirlar deilerim mekani cennet olsun

Friday, 7.04.2017, 16:01

tesekkur ederim

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" 1075872 SID nolu radyonuz, Rulet Önerilen Radyolar arasına Sarikaya Fm66 olarak eklenm slm emeklriniz icin cok tsk ederim Attila abiyim cumaniz mubarek olsun nice guzel forumlar dilerim saygilarim sunarim sarikayafm66

Thursday, 6.04.2017, 13:09

ricam dir

Sid 1075872 isim ricam dir sarikayafm66 simdiden anlayisiniz icin cok cok tsk eder iyi forumlar dilerim saygilarim sunarim .sarikayafm66

Wednesday, 5.04.2017, 17:24

tesekkur ederim

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" konu hakkında daha önce bildirim yapmıstık , asagıdakı verdiğim konuya bakarsanız mozilla fırefox ile yayın yapabılme mevcuttur Firefox Mozilla 52.0 sürümünde flatcast yayını oncelikle tsk ederim guzel mekleriniz icin paylasiminiz icin su anda Mozilla da kapanmis durmda paylasimdan sonar cok bakdim ama bende olmuyor ve diyer , misafirlerimizdede ilk oncelri cok sorun yasandi su anda exploradan baska girslerde sorun oldu bilgisindeyim nice guzel paylasimlar dilerim sagi...

Tuesday, 28.03.2017, 10:48

CEVAP: Yardım Edermisiniz

Alıntı sahibi "djonur50" Flatcast dan Bir Tane Radio Açtım Ben Yayin Yapabiliyorken Başkası Siteye Tıkladıgı Zaman Bu Hataları Veriyor Lütfen Yardımcı Olurmusunuz. Google Chorome ve Mozilla Firefox Da : BROWSER ACCEPTS NO NPAPI-PLUGINS The NPAPI-interface is no longer supported by your browser (Chrome, Version 56). To use FLATCAST furthermore (windows systems only!), the browserless FLATCAST-Player has to be installed (Download and Installation). After installation ... please click flatcast:?si...

Sunday, 26.03.2017, 07:09

sid 1075872

slm deyerli allaturka formundaki deyerli dostlar oncelikle iyi forumlar dilerim bir kac haftadir sorunlar pes pese gelmekde nedeni nedir bilmemem flatda olusan deisklilerden olsa gerek gordun kadariyla bunca zamandir sid tanimlamsi yapan allaturka sid gonder yeri simdilerde sid Kabul ediyor ama radio adresi gecersiz yazmakda The address is not valid Most likely causes: There might be a typing error in the address. If you clicked on a link, it may be out of date. turkcesi ::::... Büyük olasılıkla...

Wednesday, 15.03.2017, 05:42

moziladan falatcast.

mozilla firefox? slm deyerli dostlar mozila uzeri flatcast yayinlarin kapanmis bakdim kadariyla bu konu uzerinde bilgisi daha fazla olan varsa yanlisligim gidersin radyo dinliyen deyerli dostlarimizin flatcastin uygulamiya koydugu . FLATCAST-Players, kulanmalrinda yarar vardir dinlemek isdedikleri sid nosun kulanrak zorluk cekmeden radyolari dinliye bilirler pc lerine yuklemek isdeyen dinleyicilerimiz .dostlarimiz bu linckden yukluye bilirler . http://www.flatcast.com/Download.aspx?con=u&version...

Saturday, 14.01.2017, 12:56

gizem06 2017 index -Gri & Kirmizi

Gizem06 ellerine saglik cok güzel olmus paylasim icin tsk ederim nice paylasimlar dilerim