Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 17.02.2018, 10:32

Yazar: esalet

Durufm'e Dj aranıyor

13 yıldır yayında olan seviyeli aile radyomuz Durufm e dj ler arıyoruz..istekli olanların bizzat müracaatları önemle duyurulur www.durufm.biz www.durufm.net www.durufm.com

Thursday, 2.02.2017, 11:58

Yayın kapanıyor

Selam arkadaslar Yayindaki dj nin portu açik, neti güzel ama yayain düsüyor ama yayindaki dj farkinda degil. Sid atinca yayinin düstügü farkediliyor. Bu sid yayinda degil uyarisi veriyor. Bakiyorsun radyo açik ama sayfayi yenileyince radyonun düstügü anlasiliyor. Bu sorun 2-3 gündür var. Acaba neden kaynakli olabilir. Baska radyodada bu sorun var mi bilmiyorum. Radyoya saldiri olsa sanirim saldiri tüm flat radyolarina olmasi lazim. Radyonun sitesi hostingli. Hostinge soruyorsun saldiri yok diyor...

Sunday, 10.01.2016, 13:05

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

pc nizde müzik çalan gereksiz programlar varsa kaldirin. Birde öyle deneyin

Sunday, 3.01.2016, 09:28

Radyo çoklu Nick

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" Alıntı sahibi "**AĞA**" Selamünaleyküm. Hayirli aksamlar dilerim. Ben radyolarda çoklu nick konusu ile ilgili siteye baktım ama tam anlamı ile anlamadım. Acaba Virtual pc yi yükeyince gerekli ayarlamalar dahilinde istediğimiz kadar nick girebiliyor muyuz. Bu mumkun aşağıda verdiğim linklere göz atınız, ancak flatcast bunu ÖNERMİYOR.. Alıntı sahibi "**AĞA**" [b]Selamünaleyküm. Hayirli aksamlar dilerim. Ben radyolarda çoklu nick konusu ile ilgili siteye baktım ama tam an...

Monday, 14.12.2015, 10:06

Mause Donuyor

Alıntı sahibi "Atilla_Ky" Alıntı sahibi "esalet" Alıntı sahibi "Ceren" hangi internet tarayicisiyla bu sorun oluyor? farki bir tarayici ile denedinizmi? zaten internet Explorer ve Mozilladan yayin alabiliyor. biliyorsunuz chromeden radyolara giris yok. isin ilginç yani yayin disinda sorunsuz yazmasi sadece yayin alinca donmasi. simdiye kadar yeni 3 mause denedi tüm ups baglantilari denendi sorun ayni.. Maus donuyor derken, komple her yerdemı donuyor yoksa sadece sayfanın radyo bölumunde mı donu...

Monday, 14.12.2015, 07:46

Mause Donuyor

Alıntı sahibi "Ceren" hangi internet tarayicisiyla bu sorun oluyor? farki bir tarayici ile denedinizmi? zaten internet Explorer ve Mozilladan yayin alabiliyor. biliyorsunuz chromeden radyolara giris yok. isin ilginç yani yayin disinda sorunsuz yazmasi sadece yayin alinca donmasi. simdiye kadar yeni 3 mause denedi tüm ups baglantilari denendi sorun ayni..

Sunday, 13.12.2015, 20:16

Mause Donuyor

Dj arkadaslardan birinin yayin aldiginda mause donuyor ve yazamiyor. yayinda olmadigi zaman normal radyo geneline yazabiliyor ama yayin aldigi zaman radyo geneline selam dahi yazamiyor ve mause donuyor. Neden kaynakli olabilir acaba? fikri olan arkadaslarin görüslerini bekliyorum...

Wednesday, 5.08.2015, 11:03

Yayini Otomatik liyor

selam arkadaslar bilgisi olanlarin yardimina ihtiyacim var. Radyomuz dj lerden bir tanesi radyoya selam yazinca kapi açik yani isaretli ise istem disi otomatik yayini aliyor. Bu otomatik yayin alma nasil iptal edilebilir

Wednesday, 8.04.2015, 12:37

yayında Gözükmüyor

sorun gitmistir suan için sorun yoktur. tesekkür ederim

Wednesday, 8.04.2015, 12:26

yayında Gözükmüyor

24 saat kesintisiz yayinda olab 813615 sid nolu Durufm suan yayinda degildir uyarisi veriyor. Yani radyomuz yayinda oldugu halde yayinda degil diyor. Incelenip sorunun düzeltilmesini rica ederim

Sunday, 22.02.2015, 03:52

Airties 5443 Port Sorunu

Ayni modemden arkadasimin var ayni islemi yapiyorsun ama yapilan islemi modem kayit etmiyor. gerek internet explorer gerekse chrome ile yaptim yinede kaydet dedigin zaman giris yeri geliyor. tekrar giris yapip nat port yönlendirmeden bakiyorsun islem kayit olmamis ayni islemi defalarca yapmama ragmen kayit etmiyor modem. bu durumda ne islem yapilabilir?

Tuesday, 10.02.2015, 16:44

Rulet Şikayet Formu ve Favorilerim Listesi

anladım. adini vermek istemedigim bir radyo rakibi bir radyonun bayan sahibinin çiplak resmi ile tema yapmis ve bu temayada bazi uygun olmayan sözler yazarak facede yayinlamis. tabi ben yayini görmedim yayin sirasinda o radyoda degildim ama görüntüye bakarak üzüldüm. bu radyolar neyin pesinde neden belden asagi vurup bu tür temalarla yayin yapiyorlar anlamis degilim. elbette sizleri asiyor konu ama sadece paylasmak istedim. tema görüntüsü elimde ama sizlere gönderme imkanim yok. rahatsiz ettim i...

Tuesday, 10.02.2015, 14:48

Rulet Şikayet Formu ve Favorilerim Listesi

çok güzel bir uygulama ama yayın görüntüsünü alıp sizlere nasıl ulastirabilecegiz. illaki yayin sirasinda mi sikayet etmek gerekiyor.?

Sunday, 10.08.2014, 08:19

Radyomuzun isminin gözükmemesi

özür yanlis yere konu açmisim

Sunday, 10.08.2014, 04:36

Radyomuzun isminin gözükmemesi

9 yıldır 24 saat yayin yapan 813615 sid no DuruFm radyomuzun adi 2 gündür gözükmemektedir. Gerekli incelemenin yapilarak düzeltmenin yapilmasini rica ederim

Tuesday, 17.06.2014, 10:05

Port Açma

selam arkadaslar evde 2 pc var 1 tanesinin portu açik digeri kapali diger pc nin de portunu açmak için ne yapmak gerekiyor? Bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim simdiden tesekkür ederim

Wednesday, 11.06.2014, 03:26

İp Sabitlemede Sorun

Alıntı sahibi "))ONUR((" ip numarasını yanlıs yazıyorsunuzdur. modem marka modelı ısletım sıstemın hangısı daha detaylı bılgı verırsen yardımcı olabılırız. ip numarasina cmd ipconfig ile bakiyorum ve orada yazan degerleri giriyorum.normalide bu zaten sanirim

Tuesday, 10.06.2014, 20:30

İp Sabitlemede Sorun

selam portlari açmak için uygun sekilde ip sabitleme yapinca net kesiliyor neden kaynaklaniyor olabilir? ip sabitleme yapamayincada port islemini yapamiyoruz. yardimlarinizi bekliyoruz..

Saturday, 14.09.2013, 13:00

Sid Taninmiyor uyarısı

selam 813615 sid numarali radyomuz 8 yildir 24 saat yayinda. simdiye kadar sid attigimizda sorun yoktu ama bugün sid attigimiz zaman bu sid taninmiyor diye uyari aliyoruz. incelerseniz sevinirim saygilarimla...