Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 23.06.2017, 09:05

Yazar: ~Aska_SevDaLi~

Dini Tema Flatcast Aska_SevDaLi

Can SIKINTISINDAN Uğraştığım Dini Tema IYI YAYINLARDA Kullanmanız Dileğiyle.

Tuesday, 9.05.2017, 07:53

Rüyalarım Var Flatcast Tema

Can SIKINTISINDAN Biraz Karalama Yaptım Kullanmak isteyenler Buyursun.

Tuesday, 9.05.2017, 07:50

Uzun Zaman Sonra ilk Temam Ask Love

10 yıl sonra ilk temam :-) Kullanmak isteyen olursa dj ismini yazarim

Thursday, 4.05.2017, 22:40

Radyonuz veya Siteniz için index Templates

Merhaba Herkese 4 index Çalışmamı Yaptım Bu Çalışmamıda Sizlerin Kullanımına Sunuyorum Temiz Logo indirdiginiz dosya icerisinde mevcuttur ve indirme Linki Aşağıda Mevcut Hatalari veya Düzenlenmesi Gereken Yerleri bu başlık altında belirtebilirsiniz. AnaSayfa index veya Radyo index Kullanabilir Tercih sizin. FTP Siteler için Kullanılabilir Diger Hosting veya Blog sitelerinde kullana bilmeniz için paylasacaginiz sistemlerde resimleri update edip resim yollarini değiştirmeniz gerekir. Temiz Logo im...

Friday, 28.04.2017, 14:03

Web Siteniz ve Radyonuz için index Template

Merhaba Herkese, Uzun zaman Sonra Üçüncü index Çalışmamı Yaptım Bu Çalışmamıda Sizlerin Kullanımına Sunuyorum Temiz Logo indirdiginiz dosya icerisinde mevcuttur ve indirme Linki Ön izlemede Mevcut Hatalari veya Düzenlenmesi Gereken Yerleri bu başlık altında belirtebilirsiniz. zaman Sorunum Olduğu için Unuttuğum veya eksikler Olabilir. Bu Tasarım Ana Sayfa ve Radyo Sayfası Olarak iki parcadan Olusuyor isteyen sadece AnaSayfa index veya Radyo index Kullanabilir Tercih sizin. FTP Siteler için Kulla...

Sunday, 9.04.2017, 16:08

Radyonuz için İndex (Siteniz için index)

Çirkin melek Yorumun için Tşkler Kendime özel Yapmadım Paylaşım için yaptım Görsellik acısından eski kullandığım sistemin ismini yazdım (zaten kapalı) İndirme Linki Eklenmiştir. indirdikleri Dosya içerisinde Temiz Logo Zaten Mevcuttur Bu Başşlıkta Yazıyor Eğer indirip Kullanmak isteyen olursada kendi Radyo ve ya site isimlerini isterlerse bu başlık altında kendilerine yazar veririm Radyo Acılmaz Çünkü Radyoda sid rasgele yazılmış açılmaması normal kurmak istenilen radyo sidinizi yazın hemen acıl...

Saturday, 25.03.2017, 14:22

Radyonuz için İndex (Siteniz için index)

Herkese Merhaba Radyonuz için (Siteniz için index)Kullanabileceğiniz Templates Uzun zaman Sonra ikinci index Çalışmamı Yaptım Bu Çalışmamıda Sizlerin Kullanımına Sunuyorum Temiz Logo indirdiginiz dosya icerisinde mevcuttur ve indirme Linki Ön izlemede Mevcut Hatalari veya Düzenlenmesi Gereken Yerleri bu başlık altında belirtebilirsiniz. zaman Sorunum Olduğu için Unuttuğum veya eksikler Olabilir. Bu index FTP Siteler için Kullanılabilir Blog Sitelerde Kullanmak icin resimlerin url linklerini styl...

Thursday, 23.03.2017, 13:57

Tasarimin kodlaması ve indirilmesi

şablonun kodlamasını bugün boş zamanımın olmasından dolayı çıkardım umarım kullanan faydalananlar olur temiz logo klasör icinde mevcuttur indirme linki ön izlemede vardır mod arkadaşlar bu mesajımı konuya dahil ederlerse sevinirim. Ön izleme için Tıkla

Wednesday, 22.03.2017, 08:45

Siteleriniz icin Arayüz Tasarımı

Mrb,Uzun zaman Sonra Tekrar web arayüz tasarimi uygulamaya başladım aşağıdaki yaptığım şablonu sitesinde kullanmak isteyen olursa kodlamasını yapıp temiz logosuyla kodlanmış bir şekilde buraya ekliyeceğim. zaman sorunum (kendi işimle) meşgul olduğum için 2 hafta (iki hafta) sonra kodlayabilirim. lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin eklemek değişiklik yapmak istediğiniz yerleri bu başlık altında yazabilirsiniz Buraya Tıklayarak Ön İzleme Yapabilirsiniz Buraya Tıklayarak Ön İzleme Yapabilirsiniz

Friday, 18.04.2014, 21:48

Bir Radyoda Olmazsa Olmaz Dediğiniz?

Herkese Merhabalar Öncelikle Başlıkta Belirttiğim Gibi Bir Radyoda Olmazsa Olmaz Dediğiniz? Bir Poreje Aşamasındayım php Radyo Sitesi Hazırlıyorum ve % 70 Bitmiş Durumda ve Bu radyoda Tam Ful Bir Sistem Yapmak istiyorum Bu Başlığı acmamın Sebebi Önerisi Olan Radyoda Buda Olsa iyi Olur Diyenler Düşüncelerini Paylaşabilirler. Bir Radyoda Olması Gerekenler Ana Sayfa Radyo Profili Dj Girişi (Djler istek onaylama Etkinlik Haber Ekleme Çalan Parçayı Online Güncelleme Yetkisine sahip) İstek Paneli İlet...

Saturday, 20.04.2013, 13:29

Canımda Cansın - Şiirli index gizem06

Göz Alıcı Güzel Eline Sağlık Başarılar Dilerim.