Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 9.05.2018, 03:02

Yazar: sarikayafm66.tr.gg

Yardım

by-dadas .fatcast cepden girilecek kadar henuz ilerlemedi cep flatcast porgaramin karsilamiyor) sadece sende bilirsin ki internet explorer aciliyor su anda . deyerli Zübeyde aslinda cevapi guzel vermis kolay gelsin by dadas saygilarim sunarim

Thursday, 26.04.2018, 01:05

Falatcast

DEYERLI admin ve forumda bulunan paylasimci dostlar gecmis olsun su an itabariyle falatcast acildi hepimize gecmis olsun ins bir dahasina bu kadar uzun bir calisma olmaz.saygilarimla.sarikayafm66

Wednesday, 25.04.2018, 15:12

Flatcast sayfaları açılmıyor

slm.deyerli admin ve deyerli forumda bulunan dostlar flatcast bugun hatami vardir ki acilmiyor ? ne kadar surecek bu calisma? forumda bir bilgi verirseniz sevinirm simdiden cabalriniz icin tesekkürlerim sunarim saygilar sarikayafm66

Sunday, 22.04.2018, 01:39

Hos geldin Linckin konturol et

deyerli ALPER47 güzel paylasim icin adima tesekkür ederim tek sey hos geldiniz yerin deki lincki temizlersen ve ismin yazmisin ismiyin oldugu yerde linck var . oralari sade veya desik sekilde yaza bilirsin tabi bu benim fikrim. bagisla paylasimlariyin devamin diler adima tesekkür ederim saygilar

Sunday, 28.01.2018, 23:45

Kerim Can

ellrine saglik guzel kalpli kardesim sade ve güzel olmus paylasimlariyin devamin dilerim saygilarim sunarim

Friday, 19.01.2018, 23:12

Flatcast Radyo Index Fenerli index

ellrinize saglik sade hanim güzel paylasim icin tsk eder devamin dilerim saygilar sarikayafm66

Saturday, 13.01.2018, 12:38

Kerim Can

ellriene güzel yureyine saglik kerimcan emklerin var olsun paylasimlriyin dayimin dilerim .saygilarim sunarim

Thursday, 11.01.2018, 14:30

Radyomuzun ismiyle Birlikte Yayınlarnmasını istiyoruz

Alıntı sahibi "canbestekar" canbestekar Acemi Konuyu başlatan "canbestekar" Mesajlar: 1 Kayıt tarihi: Jul 22nd 2011 Özel mesaj gönder Birde Dikkatimi Ceken Neden Benim Profilimde Acemi Yaziyor 7 Sene Oldu Üyeligimiz Hala Acemi Yazıyor Arkadaslar merhaba can 7 sene kayitliym demisin belkide sIKlikla sayfana bakmadindan olmasin aktif olamdindan kaynaklanmasin acemi yazmasi?

Thursday, 11.01.2018, 14:21

onemliii

Alıntı sahibi "kahvemolasifm" merhabalar kolay gelsin rulet sid gönderme sayfasinda yer alan son google aramalari kisminda uygunsuz kelime yaziyor bilginize!!! sid yolama yerinde uygunsuz kelime yaziyor demis siniz ? sizde uygunsuz yazi cikan lincki eklemis olsaydiniz . forum sorumlusu admin. ve adminle mudahale ederlerdi ama bende denedim yok öyle bir se .paylasim icin tsk ler

Sunday, 17.12.2017, 23:49

Yayında ses sorunu

Alıntı sahibi "neset57" Radyo yayındayken mixere müzik atıyorum ses cızırtılı cıkıyor anlaşılmıyor. Dinlemedeyken gayet normal dinliyorum sorun nedir yardım lütfen. neset57 slm anladim kadar hangi arama motoru kulandiniz yazmamisiniz dostlar linck vermis size ne kadar yaralandiniz bilemiyecim dileyim en kisa sürede sorununuzun giderilmesi dir . size yardimci olacak pc nizdeki sisdem deki driverlere bakin ekSIK varsa burdan yukluye bilir siniz orginal. eksIK OLANI ve .ins sesde olusan sorununuz ...

Saturday, 9.12.2017, 14:53

mel0di

paylasimlariyin devamin dilerim güzel calisma icin tsk ederim

Saturday, 9.12.2017, 14:30

CEVAP: kufur

Alıntı sahibi "asabibeyy34" selam sizden ricam yardimci olup ilan vermeniz benim simime vede radyomun ismine tum radyolara kufurediyorlar ben zeki radyo ismi hollanda~fm on sayfaya ilan yazarsaniz degerli arkadaslar benim olmadigimi bilir bunu yapan kisiler grup bitmez nikleri var yardimci olun lutfen cok cok tskederim saygilarimi sunarim simdiden emeklerinize saglik slm zeki bey kufur ediyorlar diyorsun malesef su gunlerde cok kisi ayni seyleri yasiyor sizi ziyarete geldim sohbetimiz oldu ? ve...

Saturday, 2.12.2017, 12:30

CEVAP: mozila

Alıntı sahibi "alevxz" slm arkadaşlar mozila 32 bit eski sürüm radyo yayını veya dinleyici girişlerini destekliyo aynı eski sürümün 64 biti desteklemiyor nedenini bilen arkadaşvarda yazarsa tşk ler Firefox Mozilla 52.0 sürümünde flatcast yayını bu lincke bakmanda fayda vardir ? Attila bey güzel aciklamada bulunmus umarim size faydali olur . Mozilla yeni sürümden dolayi nappi kapali ve falatcast yayin larin kapati sizde eski surm kulandiniz icin su anda kulaniyorsunuz yeni surm desdeklemiyor fla...

Tuesday, 21.11.2017, 06:14

cakma diyer adiyla korsan ncik

deyerli mod ve forumda bulunan deyerli dostlar müsadenizle bir konuya deyineceim bilmem sizlerde dikkat etdinizmi? radyocu arkadaslarinda lütfen dikkatine ? Sayin admin ve deyerli mod cakma nicklerle radyolara gelinmesi yada gelen kisiler banlanmasi husunda cok uyardiniz! bu forumda nedendir bilmem bakiyorumda bazi eski radyocuyuz diyen arkadaslar kural disi elrindeki cakma nickle radyolari dolasip insanlri rahatsiz etmeyi cok seviyorlar eyer bu radyo ahlakina uyorsa ok bizlerde korsan hickle ge...

Thursday, 16.11.2017, 20:06

ellrine saglik

Alıntı sahibi "Kerim Can" Güzel yorum ve beyeniniz için tesekkürler.Sarıkayafm , link ekli ve calisiyor.sanirim pc nizde kaynaklanan bir sorundur. yada WinRAR ekli değil sizde ondan acamiyorsunuz. guzel emeklrin icin tsk ederim can ola bilir evet paylasimlariyin devamin dilerim saygilarim sunarim

Sunday, 5.11.2017, 17:21

Kerim Can

ellrine saglik Kerim Can süper calisma olmus bendemi calismiyor linckler yada sizmi eklemediniz indexse paylasim icin tsk ederim nice paylasimlar dilerim saygilarim sunarim sarikayafm66

Saturday, 28.10.2017, 21:50

Flatcast Desktop Producer Hata Veriyor Dj Mikser Cikmiyor

Alıntı sahibi "Layla" Dj mixerin cikmama sebebi, stereokarisiminin kapali olmasi, windows ses cubugundan aktiv edebilirirsin linkteki videonun sonuna dogru bu sorunu windows vista icin gösteriyorlar. Bu vindows 7 ve 10 icinde gecerli Vista'da FCP Yukleme ve Mixer Sorunu emeklrinize saglik cok güzel yararli bir calisma olmus bu arada (Masum) teprik ederim güzel paylasim icin yayinci arkadaslarin cok isine yariyacakdir bu guzel paylasim emeklriniz icin adima cok tsekkür ederim var olun iylik mele...

Thursday, 26.10.2017, 23:05

flatcast

Alıntı sahibi "Layla" toplam ziyaretci sayisini tek yayinlar kapaliyken aktara bilirsin, yani yeni sid numaranda kapali olacak. tsk ederim Layla Hanim ilgi alakaniz ve guzel paylasiminiz icin sorunu haletdim flatcastla yazisdim su anda sorun duzeldi cok tsk ederim guzel paylasiminiz icin saygilarim hurmetlerim sunarim nice paylasimlar dilerim sarikayafm

Thursday, 26.10.2017, 21:34

flatcast

Alıntı sahibi "Asena" Merhaba, Dinleyici sayısını almak istedigin sid nolu yayın kapalı ve silinmemiş olması gerek! slm Asena tsk ederim guzel paylasimin icin öncelikle ama sid nosu acik kapali olan sid eski yayin yapmis oldum sid nosu dur bakmak isdersen lutfen buyur 822298 bu sit nosu dur yayinda olan eski sid kapali olan unser ve totalri bu site eklemek isdedimden dolayi sorun ilgi alakan icin tsk ederim asena saygi hurmetlerim sunarim

Thursday, 26.10.2017, 16:00

flatcast

slm deyerli adminim ve allaturka forumnda bulunan deyerli dostlar. eski sid nomdaki total sayimmi nedense yeni yayin yapmis oldum sid nomun uzerien ekleme sansim yok . eskiden Userzahlen aller nicht laufenden Sendungen auf diese Sendung buchen yayin yapilan sid bunun uzerien tiklaninca otamatiklmen yeni sid nosuna eklenirken simdi yok yoksa benmi bir yanlislik yapiyorum falatcast forumunada bildirdim ama henuz bir cevap alamdim icin deyerli allaturka formundaki admin ve ve deyerli arkadaslarin f...