Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 1.03.2014, 16:33

Yazar: imagen

Sizde ilan vermek istiyorsaniz, bu basligi mutlaka OKUYUN !!

su an ilani kadirin isterseniz umrumda degil nedemek ilan yayinlandi artik uzatmayin.. benim derdim o okus pokusun sildigi yaziyi kaldirtmak ben bulruum bir sekilde yayincimi... ama orada o yazinin görünmesi hos degil

Saturday, 1.03.2014, 16:26

tabiki her yere yazicam benimle dalga geciyorsunuz deyip silerlerse bende öyle yazma hakkini elde etmis oluyorum.. ikincisi siz yine silmissiniz ve sonra yayinlamissiniz o ilanda ne varki silip 150 kere yayinliyorsunuz evet özleden de yazdim hatta buraya 3 yada 4 mesaj yazdim.. burada ne sacma sapan ilanlar var siz hic göz attiniz mi acaba kalkmis benim mesajimi elestiriyorsunuz...

Saturday, 1.03.2014, 13:40

verdıgım ılan hakkında

ılanım sılınmıs... ben 1.5 sene sonra tekrar radyo mu actim ve 4 yıllık arkadasımı ve yyaın cı kardesımı arıyorum bunun neresi dalga gecme radyo adresini ve dj nick ini vermisim ben o ilanimin tekrar yayinlanmasını rıca edıyorum baska nerede bulabılırım suzanı buradan da ılan veremeyeceksem radyo radyo dolasayımmı

Wednesday, 12.02.2014, 02:48

ÜSTTEKİ ÜYENİN NESİNİ BEĞENDİN :))

bende profil resmine bayildim aslanda olsan hn lar tarafindan hepmi firçalaniriz ya )

Wednesday, 12.02.2014, 02:43

Saat Kaç? :))

03.43 kapanisi ben yaptım...

Monday, 3.02.2014, 18:44

ÜYE OLDUGUMDAN BERI BIR ILAN VERMEYE CALISIYORUM BU SEFERDE BECEREMEZSEM BIRI BU PC YI ELIMDEN ALSIN YUH BANA)) YADA KAC ORDAN BEN YAZARIM DESIN)

Monday, 3.02.2014, 02:23

ya gece gece belamisin arkadasim çık su forumdan diceksiniz ama son sorum... ben diyelim a radyosuyum... be radyosunun hic biseyi olmadigim halde iyi niyetli ama olumlu bir ilan versem verebiliyormuyum bu 1. sorum .. ikinciside o b radyosuda ayrıc ailan verebilir mi?

Monday, 3.02.2014, 01:22

yok ya buraya olmaz zaten bir sürü kabahat yaptim bide onu görürse vurur beni. bu forumun yöneticilerine bir yerden ulasilabilen bir yeri yokmudur acaba? siz bana orada olur yada olmaz deseniz LÜTFEN.. ZATEN BUNU YAZABİLMEK İCİN UYE OLDUM 6 SENEDİR FLATTAYIM ILK DEFA ALATURKAYA UYE OLMA GEREGİ DUYDUM... RİCA EDİYORUM VARSA ÖYLE BIR İMKAN RICA EDIYORUM

Monday, 3.02.2014, 01:15

biliyorum cok oldum ama ben yöneticilerden biriyle özel görüsmek istiyorum bir sorunum varda ama buraya yazaman mesajla kime ulasabilirim acaba yada nasil görüsebilirim bunu ilan sayisina saymazsaniz sevinirim sadece biriyle görüsmem lazim

Monday, 3.02.2014, 00:57

ben bsiey ögrenmek istiyorum aklibasind akurallara uygun bir ilan verirsem gerci daha hic becerip veremedimde kac gün o ilan burada kaliyor hep su ilan silindi süresi doldu bu ilan suresi doldu silindi yaziyorda o süreyi bulamadim bir yerde... simdiden tsk ler

Wednesday, 29.01.2014, 08:11

eger ilanim cikarsa bu kullanım kılavuzunu okumadan elektronik bir esyayi orasını burasını karıstırarak calıstırmak gibi olacak SIMDIDEN TSK LER...

Wednesday, 29.01.2014, 07:53

ben o basliktaki linki ekledim... ne yaptiniz derseniz ben pek anlamam sadece sayfamdaki renklerd egisti garip bisey oldu ama ekledim.. simdi ilanimi nereye verecegime bakayim.. isterseniz buraya yazayim siz gerekli yere aktarin cünkü o sayfayida bozmak istemem sayfayi bastan sona okumamis derseniz girisi okudum ikinci sayfayida okudum ama sonra SIKILDIM ne yalan söylüyeyim...

Monday, 27.01.2014, 02:51

yöneticiyle görüşme talebi

tm sagolun oraya buraya saçma sapan yazmiyayim ama dimi çogalsin diye

Sunday, 26.01.2014, 14:59

yöneticiyle görüşme talebi

ya bende profilime resim koymak istiyorum o penguenleri istemiyorum kendimi tuhaf hissediyorum onlar olunca ama bulamadim nereden konuyor...